Eşe Sözlenecek Güzel Sözler

Eşe Sözlenecek Güzel Sözler, Uzaktaki Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Gurbetteki Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Küsen Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Ayrılan Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Eski Eşe Söylenecek Güzel Sözler

Reklamlar

Eşe Söylenecek Çok Güzel Sözler

Eşe Söylenecek Çok Güzel Sözler

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

Gel birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana. Aşk kadına yakışır, sevmek adama.

Adını koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Benim için yaşam sensin, mutluluk sensin, ömrümdeki en hayırlı olay da sensin.

Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir Sonbahar serinliğinde.

Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım.

Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

Ebedi olan cennet dünyadaki birkaç günlük amelin değil halis niyetlerin karşılığıdır.

Reklamlar

Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

Söyle sevdiğim sen şiir seviyorsan senin için şair olayım sayfalarca seni sevdiğimi yazayım.

Biricik sevgilim seninle başlaya sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Mutlu bir çift gördüğünüzde Allah bozmasın demeyin çünkü Rabbim bozmaz, insanlar bozmasın yeter.

Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim.

Ben, sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım seni seviyorum canım eşim.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye son olunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanla mükemmelleşir.

Reklamlar

Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir.

Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek iç.

Ey Gönül! Söyle bakalım: Damla düşmeden su bulanır mı? Rüzgar esmeden dal sallanır mı? ALLAH demeden kalp uyanır mı?

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Benim canım feda olsun eşime, onunla birlikte gözümü kırpmadan giderim ölüme, ondan başka kimse çare olamaz bu derdime.

Yüzüme gülüp arkamdan vuranı, arkamdan kirli işler çevireni, görmediğim ama gördüğünü bildiğim Rabbime havale ediyorum.

İyiyim desem yalan olur; kötüyüm desem inancıma dokunur. En güzeli, şükre vurayım dilimi; belki o zaman kalbim kurtulur.

Reklamlar

Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

Yüreğimle yüreğinin kapısındayım; bilirsin ki Sevgili, Allah’ın misafiri geri çevrilmez. Buyur et beni aşkına, Allah aşkına.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Şu hayatta bir hastalığa yakalandığım zaman iyileştirecek doktor çoktur, ama sana olan aşk hastalığıma çare bulacak hekim yoktur.

Eşe söylenilen dualı sözler, hikmetli sözler, eşe söylenilen ilmi sözler, manalı sözler, resimli dualı sözler, eşe en özel sözler;

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

Evliliğimizin üstünden… yıl geçti ama hala sanki seni bugün tanımışım gibi aynı heyecanla seviyorum. Değil… Yıl 100 yıl geçse de yine seveceğim.

Kader ne ise olur etme merak, uyma kendi nefsin hakkın emrine, bak altından ağacın olsa zümrütten yaprak, akıbet gözünü doyurur bir avuç toprak.

Hani gözler var ya sözleri anlatır hani sözler var ya gözleri ağlatır hani anlar var ya değeri geç anlaşılır bir de aşk var ya seni bana anlatır.

Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömrü tüketmek ne güzel. Seni seviyorum Aşkım.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum, yeni vardım farkına. Seviyorum seni, unutma bunu da.

Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır ama sevenler için sonsuzluktur.

Aşkım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim için de bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Hiçbir hayale sığdırama dığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Zannetme ki gözlerim sana superguzelsozler.com baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum.

Ben seninle evlendiğim günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim.

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek ek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıldığım anda çiçeklerini solduruyor sanki…

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum.

Eğer o zaman çıkmasaymışsın karşıma, ömür boyu seni arayarak geçirirmişim ömrümü. İyi ki geldin ve beni bu azaptan kurtardın sevgilim… Ömür boyu yanında uyumak isteyeceğim kadınım… Seni çok seviyorum bir tanem.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır. O da akıp giden zaman. Seninle hayatımız da bir yolumuz da ama zaman bizi ayırırsa diye korkuyorum. Sensiz bir ömür dilemedim ben hiç. Çok şükür ki nasip oldu, dualarım kabul oldu. Seni çok seviyorum karıcığım.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir