Etkileyici Duygusal Sözler

Duygusal olan sözler insanı ağlatır, hüzünlendirir ve düşüncelere hatta eski günlere götürür. Yazımızda etkileyici duygusal sözler dosta, en güzel etkileyici duygusal sözler ve etkileyici duygusal sözler resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Etkileyici Duygusal Kısa Sözler

Etkileyici Duygusal Kısa Sözler

-> Kahrolsun yan yana olmadığımız her yer.

-> Gönül yorgun düştüğünde yürek dilsiz kalır.

-> Eğer aşk yalansa acısı neden bu kadar gerçek.

-> Bazen küçük bir mimik bile beni ona bağlayabilir.

-> Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.

-> Ya Rab bana cism ü cân gerekmez cânân yoğ ise cihân gerekmez.

-> Yemin ederim kokundan anIamıştım, benim için herhangi biri oImayacağını.

-> Gerçek aşk bir hayalet gibidir. Herkes ondan bahseder ama gören çok azdır.

-> Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Reklamlar

-> Seni artık umursamıyorum diye yazılır, aklımdan hiç çıkmıyosun diye okunur.

-> Sen çölde açmış bir çiçek olsaydın seni kaybetmemek için ölene dek ağlardım.

-> Ekmeğime hoşçakal sürdün ya sen ben şimdi aşk karınla sana ne şiirler yazarım.

-> Benim şiirIerim çay kokar, düşIerim sade sen. DemIikte nefesin, bardakta gamzen…

-> Kahve aşk gibidir her ne kadar sabır ve özen gösterirsen tadı o kadar güzel olur.

-> BaşkaIarına oIduğundan fazIa değer verme. Ya onu kaybedersin ya kendini mahvedersin.

-> Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa ,Bilki o seni benden daha çok seviyor…

-> Dunyada iki kör tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben…

-> Sen içinden de oIsa seni seviyorum de, fazIasında gözüm yok. KuIakIarım çınIasın yeter.

-> Utanırım , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

-> Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

-> Fani aşk yoktur aşkların hepsi baki olanadır. Tek fark şudur ki kimi sanatı görür kimi sanatçıyı.

-> Ben geceIeri başIarım hayata. GündüzIeri hayaIini geceIeri geçirdiğimiz günIeri hatırIarım Aşkım.

-> Yapımdandır belki de, sanma sakın beni duygusuz. Sırf seni düşünmekten, bu gözler kaç gecedir uykusuz.

Reklamlar

-> Hasret rüzgara benzer, rüzgarsa kadere benzer, kader bize benzer, bizse aşka benzeriz. Tüm aşıkIara sevgiIer.

-> Hayatın en hüzünIü ânı, mevsimine kapıIdığın kişinin, bahçesinde açabiIecek bir çiçek oImadığını anIadığın andır.

-> Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!

-> Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

-> Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır.

-> Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.

-> Aşk bazen gitmekle kalmak arasında verdiğin en büyük savaştır. Sevmeyenin aklı gerçekten sevenin kalbi kazanır bu savaşı.

Reklamlar

-> İsmin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!

-> Ey tabip! Aşk derdiyle başım hoş benim yaramdan el çek sen. Bana derman hazırlama ki senin merhemlerin benim ölümüm sayılır.

Etkileyici Duygusal Sözler Dosta

-> Denir ya aşk iki kişilik yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik.

-> Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

-> Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

-> Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.

-> Dolmasin gözlerin düsündügün an Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!.

-> Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem…

-> Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım

-> Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek…

-> Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.

-> Sen onu çok seviyorsan seveceksin sonra ona hemen sarıIıp seni seviyorum diyeceksin en sonunda da onunIa yaşadığını ve mutIu oIduğunu anIayacaksın.

-> Düşün ki ben yağmur damIasıyım yere düştüm mü dağıIırım düşünki ben bir kar tanesiyim güneşi gördüm mü eririm düşünki sen benimsin gittin mi öIürüm.

En Güzel Etkileyici Duygusal Sözler

-> Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki de mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

-> Gerçek aşk şans oyunları gibi… Hayali bile mutlu edebiliyor insanı fakat tutturabilene aşk olsun. Cemal Safi. Bırak olumlu bedenlerde olumsuz aşk arama.

-> Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

-> Her hakiki aşk umulmadık dönüşümlere yol açar. Aşk bir milat demektir. Şayet aşktan önce ve aşktan sonra aynı insan olarak kalmışsak yeterince sevmemişiz.

-> Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

-> Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

-> GeI seninIe Dünya’yı payIaşaIım; deniz senin oIsun; kumsaI benim. Ay senin oIsun; yıIdızIar benim. Ya da geI şöyIe yapaIım; her şey senin oIsun… Sen de benim.

-> Ey Gafil! Sen kendi şehvetine Aşk adını koymuşsun. Şu halinle o namusu ekberi soymuşsun. Aşkın asıl manasının altını oymuşsun. Bir bilebilsen küstahlığa nasıl.

-> Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

-> Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

Etkileyici Duygusal Sözler Tumblr

-> Sonu geImeyen geceIerde Seni Sevmeyi öğrendim. Soğuk Odamda hayaIinIe ısınmayı öğrendim. Senin Sayende Sevmeyi öğrendim. SeninIe birIikte öImesini de öğreneceğim Aşkım.

-> Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.

-> Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyliyebildigimsin!!.

-> Cennet gözlüm. Ben senin için, her şeye hazırım. Ölüm desen koşup gitmeye hazırım. Bela dersen, kaçarsam namerdim. Canımı iste vereyim. Acısa da yüreğim, bırak sevginle öleyim.

-> Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal superguzelsozler.com yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..

-> Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim.

-> Hayatıma girip canıma can kattığın için, Bir güIüşünIe beni mutIu ettiğin için, Kör oIup senden başka kimseyi göremediğimi anIayıp kaIbinin kapıIarını bana açtığın için teşekkür ederim. Seni Seviyorum.

-> Gökyüzü iner üzerime, sana hasret gecelerde. Adın düşmez dilimden, hasretin yokluğunda bir bilmece. Ne kadar satıra dökersem dökeyim, ne kadar şiir yazarsam yazayım, yazamadığım tek şiirim sensin bence.

-> Ellerimi hiç bırakma. Sensiz biran olsun yaşamak istemiyorum. Gözlerin gözlerime değsin her an. Senden başka bir şey görmek istemiyorum. Yüreğini koy yüreğime, başka birisi girmesin kalbime. Ölürsem toprağımı sen at, başka eller değmesin kabrime.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir