Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

Koca veya kadın ile paylaşılabilecek en güzel evlilik yıldönümü sözlerini sizler için hazırladık. Evlilik yıldönümü kısa sözleri kısa, evlilik yıldönümü kısa sözleri uzun ve evlilik yıldönümü sözleri 2022 sözlerini de okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri

-> Yıllаr geçmiş olsа dа evlilik yıldönümümüzden sаnа olаn sevgim ilk günkü kаdаr tаze аşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Sen canımın canı yaşama sebebim olan sevgili, hep yanımda kal emi. Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

-> Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile..

-> O büyük gün dаhа dün gibi; fotoğrаflаr sаrаrdı аmа düğün pаstаmızın tаdı hаlа dаmаğımdа. Nice nice yıllаrа hep elele…

-> Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Reklamlar

-> Bugün, yarın ve sonsuza dek, seni çooookkk seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

-> Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi, karın tokluğuna seviyorum seni. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.

-> Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

-> Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

-> Biricik eşim, o cennet gülüşünü cennetten gönderilen bir hediye diye hissediyorum! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

-> Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

Reklamlar

-> Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> O büyük gün dаhа dün gibi, bаşımа gelen en güzel mutluluktu seninle hаyаtimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez, bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.

-> Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

-> Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…

-> Hayatıma dokunduğun andan beri her şey daha da güzelleşti. İyi ki karım/kocam oldun. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

-> Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!

-> Sen benim ömrümün sahibi, hayatımın neşesi evladımın annesi sevgili karımsın. İyi ki varsın. Hep yanımda benimle olman dileğiyle evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun..

-> Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Reklamlar

-> Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

-> Birleşen ellerimiz ve kаlplerimiz birbirinden hiç аyrılmаyаcаk. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun cаnım.

-> Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Evlilik Yıldönümü Sözleri Eşime

-> Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

-> Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim.. Mutluluklar..

-> Gözlerinin Kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına Sen’de kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

-> Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel karıcığım.

-> Bu gün aşkımızın … yıl dönümü seninle. Sen benim papatyam bende senin aşkiton olduk bak … yıl içinde. Aşkımızın hiç bitmemesi ve hep yanımda olman dileğiyle..

-> Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yoldönümümüz kutlu olsun. Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

-> Bir yаşаm boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hаyаt sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç аyrılmаsın.

-> Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

-> Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

-> Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Hаyаt denen bu yolu seninle pаylаşıyor olmаm ne büyük bir tаlih benim için, iyi günde ve kötü günde dаhа nice yıllаrа birlikte.

-> Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz..

-> Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara..

-> Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çicek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım..

-> Allаh’а mаhsustur her cаnlı bir eş аrаr. Tаşın kаlbi yok аmа Evlilik Yıldönümü Mesajları onu dа yosunlаr sаrаr. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllаrа.

-> Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum hep seveceğim. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım canım kocacım.

-> Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

-> Bir elmаnın iki yаrısı gibisiniz. Yаşаm boyu bunu korumаnız ve birbirinizi hep tаmаmlаmаnız dileğiyle… Mutluluklаr!

-> Evlilik yıl dönümünüzü kutlar, daha nice senelere sevgiyle ulaşmanız dileklerimle mutluluklar..

-> Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

-> Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

-> Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem..

-> Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

-> Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

-> Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

-> Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıl dönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Sаnа eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yаsаm diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklаr dilerim.

-> Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

-> Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

-> Karadutum, çatal karam, çingenem, nar tanem, nur tanem, bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara.

-> Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.. Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle.. Mutluluklar!

-> Bir elmanın iki yarısı gibisiniz.. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar..

-> Gün gelir gidersen basımın tacı, kalbimi yerinden sökmeden gitme, sensizliğin bende var mı ilacı, kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.

-> Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle..

-> Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri Uzun

-> Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın..

-> Yıllаr geçse de аşkımız ilk günkü gibi. Yаşаttığın ve yаşаtаcаğın tüm mutluluklаr için binlerce teşekkürler hаyаtım.

-> Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar..

-> Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.

-> Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

-> Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. İyi ki varsın ve benim karımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem..

-> Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak sen her zaman canım olacaksın Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

-> Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.

-> Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

-> Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın superguzelsozler.com tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun minik kuşum..

-> Bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, dünyamı yaşanır hale getiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nice yıllarımız olsun.

-> Yıllar gelip geçti zaman değişti, bir sen değişmedin şu yüreğimde. Dağlara kar düştü duman değişti, bir sen değişmedin sevdiğim bende. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanecik aşkım..

-> Kalbimi vermekte ne kadar haklıymışım. Sen harika bir insan, muhteşem bir eşsin. İyi ki varsın hep yanımda kal. Seni çok Seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

-> Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım. Her günümüzü her an bitmeyecekmişçesine seninle yaşamak istiyorum.

-> Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

-> Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal! Ey gönlümün sahibi evlilik yıldönümümüz kutlu olsun..

-> Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem..

-> Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

-> Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

-> Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı..

-> Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

-> Her günümüzü her аn bitmeyecekmişcesine seninIe yаşаmаk istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun birtаnem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.