Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler

Evliliklerin her yılında kutlanılan özel günler arasında önemli bir yere sahip olan evlilik yıldönümüyle ilgili sözler hazırladık. Yine evlilik yıldönümü için güzel sözler kısa, 1. evlilik yıldönümü sözleri ve hüzünlü evlilik yıldönümü sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

-> Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

->  Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım. Her günümüzü her an bitmeyecekmişçesine seninle yaşamak istiyorum.

-> Hayatıma dokunduğun andan beri her şey daha da güzelleşti. İyi ki hayatım oldun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

-> Aranızdaki kutsal evlilik bağı her geçen gün daha da güçlensin ve daha romantikleşsin. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

-> “Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez, bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.”

Reklamlar

-> Allah sizleri hep korusun ve size hak ettiğiniz tüm mutluluğu ve daha fazlasını versin. Evliğiniz bir ömür boyu olsun canlarım!

-> Bugün dünyanın en tatlı, en güzel insanıyla evlendiğim gün. Bunca yıldan sonra, sadece daha tatlı ve daha güzel olduğunu düşünüyorum!

-> Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

-> “Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.”

-> Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

-> Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

-> Evliliğiniz gördüğüm en güzel bağlardan biri. Böyle güçlü bir şey yaptığınız için büyük bir takdir hakkınız var. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

Reklamlar

-> Günümüzde evlilik yapmak zor. Ama siz ikiniz bir kez daha gerçek aşkın herhangi bir engel tanımadığını kanıtladınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

-> İkinize de binlerce yıllık mutlu bir yaşam diliyorum. Bugünün neşesi sonsuza dek ve son nefese kadar kalsın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canlarım!

-> Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

->  Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum.

-> Bugün hayatınıza sayısız neşe getirsin. Hayatınızın gelecek yılları birbirlerini sevmek ve mutlu olmak için harcansın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

-> Bir kez daha, bir yıl geriye bakmak ve birlikte paylaştığınız tüm güzel anları düşünmek için zaman geldi. İkinize de iyi dileklerimle nice mutlu yıllara!

-> Mumlarla ya da ışıklarla ilgili değil, birbirinize her baktığınızda tutuşan gözlerinizdeki sevgi kıvılcımı ile ilgili. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

Reklamlar

-> Senin için yaratılmasaydım, asla doğmazdım. Ve seninle evli olmasaydım, asla mutlu olmazdım. Bunca yıldır benimle birlikte olduğunun için teşekkür ederim!

-> Siz ikiniz birlikte başka bir sevgi dolu, neşeli yıl paylaştınız. Hayatında bunun gibi daha çok yıl geçirmeni diliyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

-> Şimdiye kadar tanık olduğumuz en romantik çiftlerden birine tebrikler. Allah sizi korusun ve her zaman bir arada tutsun. Nice güzel yıl dönümlerine canlar!

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler Kısa

-> Birlikte geçirdiğiniz yıllar sadece bir şey söylüyor, yani ikiniz de gerçek ve yalnızca birbiriniz için yaratılmışsınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

-> Sana olan sevgim, sadece seninle evlendiğim günden beri büyüdü. Yani, evlilik yıldönümümüz olduğunu söylediğimde, sana olan sevgim bir seviye daha yükseliyor!

-> Mutlu evli bir çift görmek kadar güzel bir şey yoktur. Mutluluğunuz her zaman yüzünüzdeki gülümsemeyi ve gözlerinizin zevkini yansıtır! Mutlu evlilik yıldönümü!

-> Evlilik yıldönümünüz için en içten dileklerimle. Bu yıldönümü size yaşamınızda mutluluk, şans ve başarı getirsin. Sizlere güzel bir gün ve iyi bir hayat dilerim.

-> Siz ikiniz bu evliliğe o kadar güç verdiniz ki, dünyadaki hiçbir şey şimdi onu kıramaz. İkinize de muhabbet kuşları gibisiniz. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

-> Seni hayatıma gönderdiği için Allah’a şükrediyorum. Sonsuza dek elimi tuttuğun için sana teşekkür ediyorum. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım! Seni seviyorum!

-> Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun.

-> Beni sevdiğin, beni umursadığın ve benimle kavga ettiğin için teşekkürler. Seninle aynı çatı altında olmaktan asla bıkmayacağım. Birlikte nice güzel yıllara sevgilim.!

-> Bir yıldönümü temel olarak eşinizin geçtiği tüm iniş ve çıkışların hatırlatmasıdır. Hayatınız boyunca birbirinize tapın ve sevin! Sizlere Mutlu evlilik yıldönümü diliyorum.

-> Seninle aynı çatı altında olmak hayatımın en mutlu dönemi. Bütün bu yıllar boyunca bana çok fazla sevgi ve huzur verdin. İkimize Mutlu evlilik yıldönümleri diliyorum canım!

-> İkinizin de hayatınızda bir çift olarak olması bir lütuftan başka bir şey değil! Yıldönümünüz kutlu olsun canım! Sizin için çok mutluyum. Yaklaşan tüm yıldönümlerine şerefe.

1. Evlilik Yıldönümü Sözleri

-> Keşke seninle yaşımdan daha fazla evlilik yıldönümümüz olsaydı. Doğduğumdan beri seninle evli olmadığım için çok üzgünüm. Ama ölümüne kadar seninle olan evliliğimi kutlayacağım!

-> Sadece iki iyi ve saf kalp böyle bir cennetsel birlik oluşturabilir. Evliliğiniz günler ve yıllar içinde büyümeye devam ederken, paylaştığınız sevgi kalbinizde büyümeye devam etsin!

-> Mutlu bir evlilik sadece insanlara olmaz, onu mutlu etmek zorunda kalırlar. Bu kadar uzun süre çalışmasını sağladığınız için ikinize de tebrikler. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

-> Birlikte geçirdiğiniz yıllar, evliliğiniz hakkında söyleyebileceğimizden daha fazlasını anlatıyor. Siz ikiniz sadece inanılmaz derecede harikasınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

-> Umarım siz ikiniz birbirinizin ruh ikizi olduğunuzu biliyorsunuzdur. Sizler bir araya gelip birbirimize bağlı kalmaya karar verdiğiniz için çok mutluyum. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun.

-> İnsanlar her türlü şeyi başarırlar. Bazıları başarıya ulaşır, bazıları paraya ulaşır. Ama bir sevgili elde ettim ve onu sonsuza dek kendime bağladım. Birlikte yaşlanacağımız güzel yıllara sevdiğim.

-> “Ben sana her zaman senden daha yakın, kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım… Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim…”

-> Hala senin nasıl bir insan olduğunu tarif edecek kelime bulamıyorum. Senin gibi bir kadını/adamı birkaç kelimeye sığdırmak çok zor. Bu yüzden sen benim için her şeysin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

-> “Hayatıma kattığın her yeni güzellik, her yeni gülümseme ve her yeni mutluluk için teşekkür ederim. Hep yanımda, en yakınımda kal. Sen hayattaki en değerli varlığım, en güzel yanımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hüzünlü Evlilik Yıldönümü Sözleri

-> Sizi birlikte görmek, her zaman beni gülümsetiyor. Mutlu evliliğin hala var olduğunun farkına varmamı sağlıyor. Allah, ikinizi de birbirinize vererek biz gerçek aşkın olduğunu gösterdi. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

-> Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

-> “Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi… Seni hayat arkadaşım, yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım, sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.”

-> Sen benim her başarımda ve başarısızlığımda yanımda oldun. Her düştüğümde, bana kalkmayı öğrettin. Her başarımda beni ilk alkışlayan ve destekleyen sendin. Her koşulda yanımda dimdik duran kadın/adam, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

30. Evlilik Yıldönümü Sözleri

-> “Evlenmeyi aklından bile geçirmeyen ben, seni görür görmez bütün ömrümü sana adamak istedim. Ellerini ellerimde, gülüşünü gözlerimde istedim. Seni hep yanı başımda, hep en masum yanımda istedim. Seni bu hayattaki her şeyden çok sevdim… İyi ki varsın.”

-> Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

-> “Sen bana yaşanmamış çocukluğumu yaşatan, eksik yanlarımı sevgisiyle tamamlayan, benim canımın parçasısın. Sen benim en güzel rüyam, en güzel anlarım, en yıldızlı akşamlarımsın… Varlığınla gönlüme ışık dolduran, içimi ferahlatansın. Sen her şeysin! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun prensesim.”

-> Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

-> “Yeryüzündeki en büyük şans en az senin kadar sevecek bir hayat arkadaşı bulabilmektir. Ben çok şanslıyım çünkü bana her gün ne kadar sevildiğimi superguzelsozler.com hissettiren ve mutluluğumla mutlu olup hüznümle üzüntüye boğulan, beni aşk dolu gözlerle izleyen ve kötülük nedir bilmeyen bir yürekle seven harika bir eşim var. İyi ki varsın.”

-> “Seninle yaşadığım her andan öyle keyif alıyorum ki, bazen gerçek mi yoksa rüya mı olduğunu ayırt edemiyorum. Ben sana ömrümü adamaya, senin için her şeyi yapmaya hazırım… Senin bir gülüşün beni hiç olmadığım kadar güçlü, gözlerindeki en ufak hüzün beni hiç olmadığım kadar dertli yapar… Yıldönümümüz kutlu olsun her şeyim.”

-> Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikâyesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir