29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Bu yazımızın içeriği: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları, Cumhuriyet Bayramı Sözleri, 29 Ekim Mesajları Kısa, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sözleri, Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajları, 29 Ekimi Kutlama Sözleri, 29 Ekim İle İlgili Sözler

Reklamlar

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Tüm ülkemizin, tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlu olsun. Cumhuriyetimiz sonsuza dek yaşasın.

Bu vatan öyle kolay kazanılmadı ve bu Cumhuriyet öyle hemen kurulmadı. Cumhuriyeti Atatürk kurdu bizler yaşatacağız. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün en büyük eserim diye ifade ettiği Cumhuriyetimizin kuruluşunun… Yılını kutluyor olmanın büyük coşkusunu ve onurunu yaşıyoruz.

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin diyen bir liderin bize emanet ettiği Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatacağımıza söz veriyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Atatürk’ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin …. yıldönümünü tüm Türkiye’de coşkuyla kutlamaktayız. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Reklamlar

Eğilmez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferle kalbimize yazdık Cumhuriyeti, kutlu olsun 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız.

Milli Bayramlarımız ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bir kez daha minnetle yâd edildiği manevi günlerdir. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

29 Ekim Cumhuriyet bayramımız kutlu ve mutlu olsun.

Yirmi dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

Cumhuriyetin …. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere gazilerimizi ve istiklal uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Cumhuriyet Bayramı hepimize kutlu olsun. Geleceğimiz, güzellik, huzur ve barışla dolsun.

Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular İster. Bu duygularla Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Reklamlar

Cumhuriyetin ışığında nice bayramlara… 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Ata’mızın izindeyiz. Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileriyiz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Bizi ortak değerlerde buluşturan Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, ülkemiz halkının kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde ilelebet bağımsız ve mutlu bir şekilde yaşamasını temenni ederim.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu mutlu ve daim olsun.

Öğüt verilen değil sözü dinlenen, başarıları örnek gösterilen bir ülkeyiz. Birlik ve beraberliğimiz sürdükçe, atalarımıza layık evlatlar olarak azimle çalıştıkça, Dünyanın en önde gelen ülkelerinden biri olacağımızdan kimse şüphe etmesin.  Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir