Yengeye Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Yengeye Doğum Günü Mesajları, Yengeme Doğum Günü Mesajları, Yengem İçin Doğum Günü Mesajı, Yengeye Doğum Günü Sözleri, Yengeye Komik Doğum Günü Mesajları, Yengeye Esprili Doğum Günü Mesajı, Yengeye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Reklamlar

Yengeye Doğum Günü Mesajları

Yengeye Doğum Günü Mesajları

Böyle bir yengeye sahip olduğumuz için çok şanslıyım. İyi ki varsın yengeciğim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında eskisi gibi her zaman güler yüzlü olman ve her zaman mutlu kalman dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Abimin aşkısı, annemin biricik gelini, benimde en kıymetli yengem doğum günün kutlu olsun.

Yenge doğum günün kutlu olsun, sen hediyelerin en güzeline sahipsin ama benim sana hediye alacak beş kuruşum bile yok. Abim para gönderirse hediye alırım bak.

Rüyaların en güzelini görürken Rabbimin sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım yengem.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileklerimle iyi ki doğdun yengeciğim. Nice mutlu yıllara…

Reklamlar

Benim melek gibi kalbi temiz, yüreği güzel, güler yüzlü yengemin bugün doğum günüymüş bize de doğum günü mesajı gönderip kutlamak düşer.

Yenge sakın kanma onlara doğum günü, pasta hediye deyip seni kandırıyorlar bir yaş daha yaşlandın haberin olsun. Acı ama gerçek.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. İyi ki varsın iyi ki doğdun yengeciğim.

Sana dünyanın en değerli hediyesini vermek isterim ama nasıl seni sana verebilirim ki canım yengem. Doğum gününü kutlar ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sana bugün 365 sayfalık tertemiz sayfalı bir defter verildi. Bu sayfaları hep mutluluk ile doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yenge.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine güzel yengem…

Benim tek yengem var o da sensin, beni ben gibi anlayan tek insan var o da canım kadar sevdiğim yengem. İyi ki varsın, iyi ki benim yengemsin. Doğum günün kutlu olsun yengeciğim.

Bugün dilediğin ve senin için hayırlı olan tüm isteklerin gerçek olsun, gülen yüzlerin her zaman gülsün. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Reklamlar

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım yengem.

Abim ile birlikte huzur ve mutluluk içinde yeni yeni yaşlar geçirmeniz dileğiyle doğum gününü kutlar özlemle güzel yanaklarından öperim.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki benim yengemsin, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yarınların bugünden daha güzel olsun, hayat sayfan her zaman mutlulukla dolsun, gülmekten gözlerinden yaş gelsin. Canım yengem doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Bende uzaktayım ama her zaman sizinleyim. Sizi çok seviyorum, doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem, nice senelere.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve dilediğin gibi yaşayacağın bir ömrün olsun, geçmişe baktığın zaman keşke yerine iyi ki diyebileceğin bir mazin olsun. Güzel yengem doğum günün kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. En güzel doğum günü senin olsun canım yengem.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun Bitanecik  yengem.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Reklamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir