Halaya Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Halaya Doğum Günü Mesajları, Halaya Doğum Günü Mesajı, Halaya Doğum Günü Sözleri, Halaya Komik Doğum Günü Mesajı, Halaya Esprili Doğum Günü Mesajı, Halaya Güzel Doğum Günü Mesajı, Halaya Resimli Doğum Günü Mesajı Facebook

Reklamlar

Halaya Doğum Günü Mesajları

Halaya Doğum Günü Mesajları

Sen benim en candan arkadaşım, biricik sırdaşımsın iyi ki varsın halacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Rabbim sana sağlık içinde, huzur içinde geçireceğin bir yaş nasip bu ve bundan sonraki doğum günlerin hep bir öncekinden daha güzel ve daha iyi olsun. Halam doğum günün kutlu olsun.

Bak bir yaş daha büyümüşsün hala, aman dikkat biraz yavaş yaş ilerledikçe saçlar beyazlaşır, gözaltları kırışır ama olsun be halam sen her zaman güzelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbi gibi yüzü de güzel olan canım halam. Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara.

Senin gibi iyi insan bulunmaz, senin gibi iyi hala herkese nasip olmaz. İyi ki benim halamsın ve iyi ki varsın halam. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında da ye ye ama kilo alma, gez gez ama derslerden geri kalma, sabahlara kadar otur ama uykusuz olma. Doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Reklamlar

Canım halam senin benim için yaptıklarını asla unutamam. Allah senden razı olsun. Rabbimde senin her zaman yüzünü, kalbini güldürsün. Doğum günün kutlu olsun halacığım.

Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dileğiyle doğum gününü kutlarım.

En güzel doğum günleri senin olsun, en mutlu anılar geçmişteki yerini alsın, gelecek sana her zaman mutluluk ve neşe getirsin. E yeter gari doğum günün kutlu olsun hala.

Sen bu dünyaya gönderilmiş kanatsız meleksin, sen dünyanın iyi kalpli en güzel halasısın. Doğum günün kutlu olsun halacığım.

Uzaklardayım diye sakın unuttuğumu sanma, sen her zaman kalbimdesin, sen her zaman en çok sevdiğim değer verdiğim halamsın. Canım halam doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş günün kutlu olsun, doğum gününde kutlu olsun, happy birthday hala.

Biliyorum halacığım sen bulutların arkasında yıldız gibisin; yanımda değilsin ama her zaman benim için ordasın. İyi ki varsın halacığım doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününü kutlar; sağlık, aşk, sevgi, neşe, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Doğum günün kutlu olsun halam.

Reklamlar

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik halam.

Bu mesaj kime mi gidecek? Bu mesaj ne için gidecek? Bu mesaj ne götürecek? Bu mesaj canım halama gidecek ve onun doğum gününü kutlayacak ona sevgimi götürecek.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun halam.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Canım halam doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak günler geçmiş günlerinden çok daha güzel olsun. Her yeni gün gelirken sana yeni mutluluklar getirsin. Yeni yaşın huzurlu ve mutlu olsun.

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun güzel yüzlü halam.

Bugün halam doğmuş tez tüm ülkeye haber salına, her tarafta mumlar yakıla, büyük büyük pastalar yapıla, 40 gün 40 gece bu güzelin doğum günü kutlana.

Benim halam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Reklamlar

Yüce Mevla sana kalbin kadar güzel bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun halam.

Hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Bugün dilediğin ve Allah’ım olur mu dediğin her şey gerçek olsun. Yeni yaşın eski yaşlarını aratmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel yüzlü halam.

Doğum günü diyorlar, pasta diyorlar, hediye diyorlar bizi uyutuyorlar hala. Haberin olsun bir yaş daha yaşlandın. Mutlu yıllar.

Bazen düşünüyorum da iyi ki varsın halacığım diyorum. Çünkü bana annemden daha çok destek veren, en zor zamanımda hemen yardımıma koşan, sen hiç üzülme canım yeğenim ben her zaman senin yanındayım diyen canım halam. Seni şimdi ne kadar çok sevdiğimi iki cümleyle nasıl anlatacağım, anlatamam. Sen benim annem kadar sevdiğim can halamsın. Doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Bu sabah her zamankinden daha önce uyandım sonra superguzelsozler.com girdim ve halaya doğum günü mesajlarından en güzel mesajı seçtim. Kimse göndermeden halama ilk doğum günü mesajını gönderen ben olmalıyım diye hemen gönderdim. Doğum günün kutlu olsun halam.

Okurken sizde kalırdım seninle aynı oda da kalır yat derlerdi ama biz yatmazdık. Gece yarılarına kadar konuşur muhabbet ederdik. Dertlerimizi paylaşır, mutluluklarımıza ortak olurduk. Şimdi o günleri çok özlüyorum halacığım. Seninle birlikte biz hala yeğenden çok iki kardeş, iki arkadaş, iki sırdaş gibiydik. Şimdi buralarda sensiz tek başıma kalmış gibiyim. Seni çok özledim halam. Bugün senin doğum günün sakın unuttum sanma. Ben kendi doğum günümü unuturum ama senin doğum gününü asla. Nice mutlu yıllara halacığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir