Kardeşten Abiye Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriğinde hazırlamış olduğumuz kardeşten abiye güzel sözler romantik ve abi demek sözleri, kardeşten abiye güzel sözler resimli ve kardeşten abiye güzel sözler instagram sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Kardeşten Abiye Güzel Sözler Kısa

Kardeşten Abiye Güzel Sözler Kısa

-> Hayat abisi olana daha güzeldir.

-> Sen geleceksin, ömürsün hayatsın abi.

-> Asla abin gibi bir arkadaş bulamazsın.

-> Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur.

-> Abi kardeşini karanlıkta asla yalnız bırakmaz.

-> Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

-> Dünya hiç bir arkadaş abi kadar arkadaş olamaz.

-> Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir.

-> Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

Reklamlar

-> Abi, kardeşini üzmemek için oyunda hep kaybeden kişidir.

-> Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.

-> Abi önceleri oyun eşimiz daha sonra en büyük arkadaşımızdır.

-> Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.

-> Seni çok seviyorum, güven kokulu iyi kalpli bir tanecik abim.

-> Senin gibi bir abiye sahip olduğum için çok ama çok şanslıyım.

-> Sen benim hayatıma enk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

-> Abim benim karanlık gecelerime ışıktırtır, onsuz önümü göremem.

-> Kız ve erkek kardeşler aynı vücutta eller ve ayaklar gibidirler.

-> Bu hayatta en iyi yol gösterenlerden biri de abinin tecrübeleridir.

-> Abimin varlığı büyük bir huzurdur; gel abicim gel yemekler hazırdır.

-> Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

-> Karanlık gecelerimi aydınlatansın, yol gösterensin, ömür verensin abi.

-> Dünyaya bir kardeş olarak geldik şimdi el ele tutuşup beraber yürüyelim.

Reklamlar

-> Abisi olmayan insanlar süper kahramanlara inanır çünkü onların abisi yoktur.

-> Gönlü temiz, yüreği güzel, bileği kuvvetli canım abim. Bil ki en değerlimsin.

-> Abinizin yanında olması demek ne pahasına olursa olsun güvendesiniz demektir.

-> Abi yüzümüzde kocaman bir gülümseme olsa bile bir şeylerin ters gittiğini anlar.

-> En zor anımda bana destek olan, dağ gibi arkamda duran canım abim, iyi ki varsın…

-> Abim ve ben güvercinler ve tüyleri gibiyiz.Birbirimize suç ortağı en iyi arkadaşız.

-> Kardeşlik asla son bulmayacaktır seninle birlikte. Yaşama hayat, hayata yaşam olansın.

-> Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.

-> Arkamda sıra dağlar gibi duran, her başarımın gizli mimarı canım abim seni çok seviyorum.

-> Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.

-> Bir adam için abisiyle yaptığı şu iki şeyin keyfi gibi yoktur: Maç izlemek ve balık tutmak.

-> Eğer bu dünyaya bir daha gelme şansım olsa ve bir abi seçme şansım olsa yine seni seçerdim abi.

-> Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

Reklamlar

-> Abimi çok seviyorum onu kısaca anlatmak gerekirse harika bir insan harika bir dost harika bir arkadaş tır.

-> İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

-> Abi düştüğümüzde her zaman yanımızda olan düştüğümüzde bizi yerden kaldıran kişidir. Abim bana her zaman arkadaştır.

Kardeşten Abiye Güzel Sözler Romantik

-> Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.

-> Sen benim abim olduğun için ben kendimi bir yere ait olduğumu hissediyorum.Varlığın bana huzur veriyorum seni seviyorum.

-> Her zaman gülümsüyorum çünkü bir abim var ve ben onu çok seviyorum.Kahkaha atıyorum çünkü bu konuda yapacak bir şeyin yok.

-> Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

-> Seni çok sevdiğim için her zaman seni örnek aldım çünkü sen örnek alınacak bir abisin.Sana varlığın için çok teşekkür ederim.

-> Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

-> Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

-> Canım abiciğim sen hata yapmış olsan bile sana olan duygularım asla değişmez.Çünkü aklım kızsa bile kalbim her zaman seni sever.

-> Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

-> Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.

-> Herkes kendi abisini över gayet normaldir, ben seni övmüyorum abiciğim çünkü seni ben değil herkes övüyor. Seni çok seviyorum abim.

-> Abiniz varsa ve yanınızdaysa hiç bir şeyden korkmayın. Birşey yapması yada bir şeyi onarması gerekmez sadece yanımızda olması yeterlidir

Abi Demek Sözleri

-> Dünyada abi sevgisi gibi bir sevgi yoktur bazen korkarsın bazen kaçarsın ama her zaman yanında olmasını istersin.Abim seni çok seviyorum.

-> Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

-> Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

-> Ben bugün burada isem bunda benden çok abimin katkısı vardır. Sana ne kadar teşekkür etsem yine de azdır. Seni çok seviyorum canım abiciğim.

-> Bu mesajı okuyan dünyanın ve tüm gezegenlerin en iyi abisine kısa bir mesajımız var; Muhteşem bir insansın ve küçük kardeşin seni çok seviyor.

-> Eğer bir abiniz varsa ve ona çok sevdiğiniz söyleseniz kendinizi tamamlamış olursunuz eğer bir abiniz yoksa hayatta çok eksiğiniz var demektir.

-> Herkes beni çok kıskanıyor abim biliyor musun neden? Senin gibi yakışıklı ve karizmatik bir abim olduğu için kıskanıyorlar ve kıskanmakta haklılar.

Kardeşten Abiye Güzel Sözler İnstagram

-> İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

-> Hayatımı kolaylaştıran, benim en zor anımda hep yanımda olan, beni her zaman düşünen abim olunca hayat çok daha güzel oluyor. Seni çok seviyorum abiciğim.

-> Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

-> Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

-> Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

-> Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

-> Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

-> Soğuk günlerde kendi üşüyüp montunu bana veren, sıcak günlerde kendi sıcakta yanıp beni gölgede koruyan canım abim. Ben senin yaptıklarını nasıl öderim. İyi ki varsın, iyi ki benim abimsin.

-> Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan superguzelsozler.com asla korkmayın. Çünkü yere düştüğünüzde elinizden tutup kaldıranınız, canınız sıkıldığında sizi güldüreniniz abiniz olacaktır. Tıpkı benim canım abim gibi.

-> Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim

-> Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

-> Eğer sizin de benim gibi bir abiniz varsa yaşamaktan hiç korkmayın. Çünkü acınız olduğunda yanınızda, mutlu olduğunuzda yanınızda olurlar. Siz üzüldüğünüz zaman onlar asla gülmezler, onlarda sizin gibi hissederler ve üzülürler. Sizin en iyi ve en mutlu anınızda her zaman en önde yer alırlar. Tıpkı benim canım abim gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir