Abiye Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Abiye Güzel Sözler, Abime Güzel Sözler,  Kardeşten Abiye Güzel Sözler, Abim İçin Güzel Sözler, Abiye Özlem Sözleri, Abiye Güzel Mesajlar, Abiye Sevgi Sözleri, Kardeşten Abiye Özledim Sözleri

Reklamlar

Abiye Güzel Sözler

Abiye Güzel Sözler

Sen benim kahramanım, sen benim en değerli, en çok sevdiğim abimsin. Seni çok seviyorum CANIM ABİM.

Birlikte geçirdiğimiz o güzel günler gözlerimin önüne geldikçe gözlerim doluyor ah abim deyip içimi çekiyorum. Seni çok özledim canım abim.

Biliyorum akşam eve gidince yine birbirimiz yiyeceğiz ama olsun yine de sen benim biricik abimsin.

İnsanın bir abisi olmalı her zaman yanında olan, ona her zaman yanlışı doğruyu gösteren, hatasını bile kırmadan gülerek düzelten benim canım abim gibi bir abisi olmalı.

Ah uzaklar ah benim canım kadar sevdiğim abimi benden aldınız ama olsun biz beden olarak birbirimizden uzaktayız ama kalbimiz her zaman birlikte.

Hayatımı kolaylaştıran, benim en zor anımda hep yanımda olan, beni her zaman düşünen abim olunca hayat çok daha güzel oluyor. Seni çok seviyorum abiciğim.

Reklamlar

Abilerin öyle göründüğü gibi sert mizaçlı biri olduğunu düşünmeyin onlar kardeşlerine bağırırlar, kızarlar ama onların yürekleri pamuk gibidir. Kardeşine bir şey olacağı zaman bir kartal gibi kanatlarını açıp onları korurlar.

Herkes kendi abisini över gayet normaldir, ben seni övmüyorum abiciğim çünkü seni ben değil herkes övüyor. Seni çok seviyorum abim.

Kıskananlar çatlasın benimde böyle yakışıklı bir abim var ne yapayım şimdi. İyi kalpli, temiz huylu olunca insanın abisi kara çalmak isteyen çok oluyor.

Abiye Güzel Sözler

Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum canım abim.

Ben bugün burada isem bunda benden çok abimin katkısı vardır. Sana ne kadar teşekkür etsem yine de azdır. Seni çok seviyorum canım abiciğim.

Herkesin abisi vardır ama benim abim herkesin abisinden çok farklıdır ve çok tatlıdır. Onu eğer sizde tanısaydanız çok sever, sözlerime hak verirdiniz.

Soğuk günlerde kendi üşüyüp montunu bana veren, sıcak günlerde kendi sıcakta yanıp beni gölgede koruyan canım abim. Ben senin yaptıklarını nasıl öderim. İyi ki varsın, iyi ki benim abimsin.

Reklamlar

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Küçükken ne zaman bir oyun oynasak hep kazananı ben oluyordum meğer ben oyunu değil abimi kazanmışım.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir.

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim.

Sen gittikten sonra sanki evimizi bomboş oldu. Babam bir kenarda, annem bir tarafta ben ise öylesine bir kenarda düşünüp duruyorum. Şimdi çok daha iyi anladım ki sen bizim evimizin neşe kaynağıymışsın. Geleceğin günü iple çekiyor seni muhabbetle öpüyorum.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Seni her zaman seveceğim, sen her zaman benim yüreğimde olacaksın Abim.

Reklamlar

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

abiye güzel mesajlar

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

Ben kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum, benim senin gibi bir abim olduğu için seninle gurur duyuyorum, bu hayatta ben seninle mutlu oluyorum. Abim seni seviyorum.

5 Responses

 1. blank Bilge dedi ki:

  Gerçekten özenle hazırlanmış cok güzel bir sayfa hazırlanmış emeği geçenlerin eline sağlık.

 2. blank Davut dedi ki:

  Canım abim sen benim canım kadar çok sevdiğim degerlimsin. Iyiki benim anımsın.

 3. blank Mehmet dedi ki:

  Benim abimin dunyada yoktur eşi

 4. blank İrem dedi ki:

  Abiniz varsa çok şanslınız abisizlik çok acı onun kıymetini bilin ona en güzel sözleri söyleyin

 5. blank Ahmet dedi ki:

  Allah razı olsun dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir