Anneye Doğum Günü Mesajları

Tanışma yıl dönümü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerin yanında doğum günleri de en özel günlerden birisidir. Sayfamızda bu anneye doğum günü sözleri ve mesajları yazımızda anneye doğum günü mesajları duygusal, anneye doğum günü mesajı etkileyici ve anneye doğum günü mesajları komik sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri

-> Doğduğun gün benim için en büyük hediye canım annem. İyi ki doğdun.

-> En güçlü olmamız gerektiğinde senden destek aldık iyi ki doğdun annem.

-> Kalbimizde sevgini her an hissediyor ve doğum gününü sevgiyle kutluyoruz.

-> Annelerin en güzeli can annem. Doğum günün kutlu olsun ve hep yanımızda kal.

-> İnsan için en değerli günler kendisine değer katan annesinin doğduğu gündür.

-> Sen bize annelik ne demekti öğretensin iyi ki doğdun iyi ki benim annem oldun annecim.

-> Çocuklarını koruyan kollayan bir anne bazen bir ejderha gücündedir. Annem iyi ki doğdun.

-> Senin sevgin ve merhametin bana bu dünyada en büyük nimet. Doğum günün kutlu olsun annecim.

-> Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Reklamlar

-> Fedakârlık annelik demektir. Ve her güzellik fedakârlık ile mümkündür. Doğum günün kutlu olsun.

-> Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

-> Hayatta hiçbir güven annenin evladına verdiği güvenin yerini tutmayacaktır. İyi ki doğdun iyi ki varsın anne.

-> Kalabalıklar içinde yalnız kalmadım her zaman yanımda annem vardı. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun anne.

-> Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

-> Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

-> Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

-> Ahlak sahibi olmak kişinin annesine benzemesiyle mümkün olur. Annem senin varlığına benzemek dileğiyle iyi ki doğdun.

Reklamlar

-> Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

-> Sana bu hayatta layık olduğun bir hayatı yaşatamadık ama senin sevgine layık olmaya çalışıyoruz annecim. İyi ki doğdun.

-> Bana senin yokluğun kıyamet gibi gelir varlığın ise dünyadaki cennetim. Doğum günün kutlu olsun sen hep mutlu ol annecim.

-> Anneler çocuklarının hep mutluluğunu ister ya sen bize mutluluğu oldurdun. Doğduğun güne binlerce şükür olsun canım annem.

-> Hayatındaki her şeyi hatta canını bile evladı için feda edebilecek kişi annedir. Sen dünyadaki her güzelliğe layıksın anne.

-> Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

-> Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Reklamlar

-> En zor günlerde sizi hayata bağlayan annenizdir. Ve sizi ayağa kaldıran da annenizin sevgisi olacaktır. Annem iyi ki doğmuşsun.

-> Sevgili anne sen bizim için en değerli hazinesin doğum gününü kutlar gözlerinden sevgiyle öperim. Annem doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajları Duygusal

-> Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

-> Dertlerimi dinleyip çözüm aramakla kalmaz bir de uykusuz kalırsın sen nasıl bir varlıksın canım annem. Doğum günün kutlu ve şen olsun.

-> Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın…

-> Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

-> Ayaklarının altı cennet, ellerinden nur akan anam. Doğum gününü kutlarım. Ellerinden öperim. En yakında yanında olacağım. Seni çok özledim.

-> Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

-> Hayatımda herkes beni bırakıp gitse de sen varsın yanımda canım annem. Bunu bilmek bana ayakta kalmam için güç veriyor. İyi ki doğmuşsun anne.

-> Her şey gelip geçebilir ama annenin emekleri hiçbir zaman inkâr edilemez. Emeklerin için teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

-> Annen varsa sen varsın ve senin bu hayatta ayakta kalabilmen mümkünse onda da annen olduğu içindir. Doğduğun için ayaktayım iyi ki doğdun annem.

-> Fedakâr insanların en önünde gelen, hayatımda ilkleri yaşatan kadın. İlk aşkım, hep aşkım olan kadın. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öperim.

-> Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

-> İnsan için güneş baba ay ise annedir. Ay en karanlık olan gecede yolunuzu aydınlatır ve size hep yanında olduğunu gösterir. Doğum günün kutlu olsun anne.

-> Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Canımdan çok seviyorum seni.

Anneye Doğum Günü Mesajı Etkileyici

-> Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

-> Annenizle paylaşamadığınız mutluluk eksik kalır çünkü anneler çocuklarının mutlu olmasını herkesten daha çok isterler. Mutluluğumuzu isteyen annem iyi ki doğdun.

-> Hayat bitmek bilmez deneyimler alanı sen ise her durumda yanımda olmayı seçen ve beni her halükârda seven tek kişisin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun anne.

-> Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem…

-> Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

-> Benim bir tanecik annem, nasıl da mis kokarsın sen. Yanındayken dünyalar benim olur sanki ve tüm dertlerim bir anda uçup gider. Doğum günün kutlu olsun benim canım annem.

-> Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.

-> Çok uzun yıllar bizim için kalpten döktüğün gözyaşların sevinç gözyaşlarıyla karıştıysa işte bu bizim için mutluluktur. Doğum gününde de mutluluk sevinci yaşaman dileğiyle.

-> Hayatta kalabilmem için elinden ne geldiyse yaptın, her gün iyi bir insan yetiştirmek için çabaladın. Sen benim en değerli varlığımsın. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem bir tanem.

-> Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim güzel annem. Doğum gününü kutlamaya geldim…

-> İnsan hayatında en öncelikli kişi annesidir. Çünkü anne sizi var etmekle kalmaz size hayat engebesinde dayanak olur. Sen iyi ki bize anne oldun annem. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Doğum Günü Mesajları Komik

-> Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem doğum günün kutlu olsun.

-> Ne kadar konuşsam boş, ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun canım anacığım.

-> Kalbimde sevgi varsa senin ruhundan yansımıştır. Yaptıklarımda güzellik varsa senin ışığın yansımıştır canım annem. Sen doğduğun için çok şanslıyım. Doğduğun gün kutlu olsun canım annem.

-> İnsanın hayatta en iyi arkadaşı annesidir. En güzel yanı ise anneniz sizi nedensizce sever ve ne yaparsanız yapın sevmeye devam eder. Kutlamaya bile gerek görmeyen annem iyi ki doğmuşsun.

-> Senin yanında olmak ve gölgenden güç almak muhteşem bir duygu… Senin aşkınla büyümek benim en büyük şansım. Sen benim kazandığım, bana verilmiş en güzel armağansın. Seni çok seviyorum canım annem, iyi ki doğdun…

-> İlk zamanlar benim için uykusuz kaldın, biraz büyüdüm bu kez de yorgun düştün, daha büyüyünce kendi isteklerini benim için feda ettin. Sen beni ben yapan en büyük emek sahibisin. İyi ki doğdun iyi ki benim annemsin.

-> Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum; çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Doğum günün kutlu olsun annem.

-> Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine superguzelsozler.com uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

-> Hayatım boyunca hep yanımda oldun. Senin kadar harika bir anneye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeler asla bulamayacağımı biliyorum ancak “Seni çok seviyorum!” diyerek başlayabilirim. Sevgi ve şefkat dolu geçen tüm yıllar için teşekkür ederim anne. Doğum gününde sana sevgi ve mutluluk diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir