Kaynanama Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Kaynanama Güzel Sözler, Kaynanaya Güzel Sözler, Damattan Kaynanaya Güzel Sözler, Gelinden Kaynanaya Güzel Sözler, Kaynanaya Sevgi Sözleri, Kaynanaya Teşekkür Mesajları, Kaynanam İçin Güzel Sözler

Reklamlar

Kaynanama Güzel Sözler

Benim bir annem vardı şimdi bir annem daha oldu. Annem kadar değerli ve annem kadar sevgiyi, saygıyı hak eden biricik kaynanam seni çok seviyorum.

Sen bu dünyadaki en iyi insansın, bir insan ancak bu kadar iyi kalpli ve temiz yürekli olabilir. İyi ki benim kaynanamsın.

Seni o kadar çok seviyorum ki, korkuyorum bir gün oğlun kıskanacak annemi benden daha çok seviyorsun diye. İyi ki varsın kayınvalideciğim.

Beni de bir evladı olarak gören ve kendi evlatlarından hiç ayırmayan kaynanam iyi ki varsın. Şükürler olsun senin gibi kaynanam olduğu için.

Rabbim beni öyle bir aileyle tanıştırdı ki çok şükür bir annem, bir babam daha oldu.

Herkes kaynanasını hiç sevmez sürekli onu çekiştirirler ben ise seni o kadar çok seviyorum ki gittiğim her yerde senin iyiliğini, güzelliğini anlatıyorum. Seni çok seviyorum anneciğim.

Reklamlar

Beni kendi kızı gibi seven, kızım derken gerçek kızıymış içten söyleyen canım kaynanam seni çok seviyorum. İyi ki varsın.

Sen her zaman bizlere dualar ettin, şimdi biz senin için dualar ediyoruz. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşursun.

Hayatımızın en zor anlarında bize yol gösteren, nasihatleri ile her zaman yanımızda olan, dünyanın en iyi kaynanası iyi ki varsın.

Keşke sizinle daha önce tanışsaymışız, sizi öyle çok sevdim ki, artık kendi ailemden biri gibi görüyorum.

Ben annesiz büyüdüm, annesizlik nedir çok iyi bilirim ama şimdi artık benimde bir annem oldu. İyi ki varsın kaynanam.

Hayatımın en güzel günlerini sizleri tanıdıktan sonra geçirdim. İyi ki sizleri tanımışım, iyi ki benim kaynanamsın.

Dünyanın en iyi annesi çok özlendiniz, en kısa zamanda buraya bekleniyorsunuz.

Temiz yürekli, her zaman çocuklarını düşünen güzeller güzeli canım anneciğim seni çok seviyorum.

Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli çok özlendiniz haberiniz olsun. superguzelsozler.com tarafından söz yazıldı.

Reklamlar

Sen bizlere yol gösteren, bizlerin zor anında yanımızda yardımcı olan, bu hayatta tanıdığım en iyi insansın. Sen benim annemden çok daha iyisi kayınvalideciğim.

Her yanına gittiğimde bana özel hazırlıklar yapan bana her zaman çok iyi davranan kocaman yürekli kaynanam iyi ki varsın.

Her zaman bizim için dualar eden, bizlerin mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen güzel kaynanam sağlık mutluluk ve huzur her zaman senin yanında olsun.

Beni kendi oğlu gibi seven, oğlum derken gerçek oğluymuş içten söyleyen canım kaynanam seni çok seviyorum. İyi ki varsın.

Benim bir annem vardı şimdi bir annem daha oldu. Annem kadar değerli ve annem kadar sevgiyi, saygıyı hak eden biricik kaynanam seni çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir