Kızı Etkileyecek Sözler

Bu yazımızın içeriğinde sizler için hazırladığımız kızı kendine aşık edici sözler kısa, kızı etkileyecek sözler romantik ve kızı kendine aşık edici sözler uzun mesajlardan oluşan yazımızı okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Kızı Etkileyecek Sözler Kısa

Kızı Etkileyecek Sözler Kısa

-> Sen mavi giy ben gökyüzünü unuturum.

-> Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor.

-> Nasıl göründüğünü sorma, en güzel benimle görünüyorsun.

-> Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

-> Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

-> Yüreğini yasla bana sevgili, bir ömür birbirimize yük olalım.

-> Gözlerimde renk, kulağımda ses, içimde bir nefes olarak kalacaksın.

-> Hayatta 3 şey güzeldir; suyun akışı, günün batışı, senin bakısın.

-> Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde.

Reklamlar

-> Yüregime gömdüm seni söküp akmak mümkün degil,rüyaların yeter bana.

-> Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

-> Seni seviyorum diyen sözlere değil senin için ağlayan gözlere inan.

-> Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki.

-> Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor ..

-> O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim uzaktan yandığım olur kendisi.

-> Gozleri uzaklıklar degil, bazen de goze alamadıgımız yakınlıklar acıtır.

-> Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamış olmakta.

-> Seniseviyorum diyenin sevgisinden süphe et cünkü ask sessiz sevgi dilsizdir.

-> Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

-> Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

-> Sabahın güneşi sessiz doğsa da dünyama, senin gibi ısıtmıyor içimi bir tanem benim.

-> Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..

-> Burası gönül demliği yar. Dile dua, çaya dem, yüreğe kıdem. Aşk’a vefalı olan gelsin.

Reklamlar

-> Öyle uzaktan seyretme adına hayran olduğum yar. Buyur gel ömrüme, ömrüm, ömrün olsun.

-> Seni unutmak için ölmek gerekir, ölmek için ise sensiz olmak gerekir bir tanem benim.

-> Özlemek hasret ise ve ardı ölüm ise ben ömrümü sevdanın yoluna vermişim yağmur yüreklim.

-> Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.

-> Gördüğüm en güzel manzaradır yüzün gözlerin bakışların. Duyduğum en güzel şarkıdır sesin.

-> Bir hasret kadar uzak olsan da bir nefes kadar yakınsın yüreğime. Ömrüme ömür katan yârim.

-> Dışarıya yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen. Nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden bir bilsen.

-> Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

-> Güneşin dahi buz tuttuğu yerde yanan bir ışık görürsen bilki o benim senin için yana kalbimdir.

-> Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar

-> Ne kadar seviyorsun dersen nar kadar derim. Dışımda bir ben görünürüm içimde binlerce sen dökülür.

-> Hatalı olduğumda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey sensin.

-> Gözlerin benden başkasına bakmasın, sen var isen hayatımda ben varım senin için bu yalan olan hayatta bir tanem.

Reklamlar

-> Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarların ardından yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.

-> İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar.

-> Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Kızı Kendine Aşık Edici Sözler Kısa

-> Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim.

-> Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

-> Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

-> Bir gün istiyorum güneş batmasın. Bir gül istiyorum koklayınca solmasın ve seni istiyorum birtanem sensiz hayat olmasın.

-> İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa efsane olur.

-> Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz; büyüktür umutlarım, her omuz taşıyamaz; herşey olurda, şu kalbim bir tek sensiz olmaz…

-> Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

-> Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin… Bil ki cok ozlendin.

-> Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.

-> Bir gün dünyanın en karanlık ve en derin uçurumundan düssem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim

-> Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.

Kızı Etkileyecek Sözler Romantik

-> Sana bir nasihat kendine dikkat et bir rica sakın değişme bir dilek beni unutma bir yalan seni hiç sevmiyorum bir gerçek seni çok özlüyorum.

-> Rotasını kaybetmiş bir gemi gibi fırtınadan fırtınaya sürüklenirken kara göründü diye bağıran tayfanın sessindeki mutluluk hep seninle olsun..

-> Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.

-> Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi… Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi.

-> Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım simdi burda yanliz sen varsin!!!

-> Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi.

-> Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi.

-> Seni düşününce ısınır soğuk gecelerim, sen aklıma gelince güler mutsuz yüzüm sevgilim, seninle hayat buldu bu bedenim sensiz bu yalan hayatı neyleyim.

-> Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağım, uzaklarda yalnızsın sanma sakın nefes gibi içinde, gölgen gibi arkanda, can gibi canındayım.

-> Hayatta çokşey var yaşanılacak.Bunlardan birtaneside sensin.Ben seni yaşamak isterdim bir ömür boyu sadeliğinle.Sence seni yaşamaya değmezmi? Bence değer!

-> Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye… Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulağına fısıldadım ask ıstıraptır diye.

-> Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor. Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

-> Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin.

Kızı Etkileyecek Sözler Resimli

-> Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim…

-> Her sebebin bendim madem niye sustun niye yıllarca aynı rol aynı perde sevdimde katlandım bunca derde ama çok yanlıştı adı yanlış aşktı ama suç bende hadi git durma sende…

-> Düşüyorum seni gecenin karanlık yüzünde, düşünüyorum hayalini buz tutmuş odamın soğuk köşelerinde, sen varsan razıyım hayatın çilesine, sen yoksa ölürüm yalnızlığımın nöbetinde.

-> sana kalbimin içini gösteremem ama gözlerime baktığın zaman gördüğün kişi kalbinin tek hakimi. Ben sevgimi dalgaların silebileceği kumsallara değil, kimsenin silemeyeceği kalbime yazdım.

-> Öylece durmayı seviyorum ben..Durup ardından bakmayı..Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan..Yaprak seviyorum ben yaprak..Kuru, yaş ayırmadan..Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan..

-> Sen benim en dar geçitlerimsin en sonsuz superguzelsozler.com gerçekliğimsin ümitsizlikler içindeki ümitlerim vazgeçemediğim tek sevgimsin ve şuna inan ki sonsuz oluncaya kadarda sürecek ……seni çok ama çok seviyorum

-> Ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dünyamda.

-> Yalanların içinde tek gerçeksin benim gözümde, sahte gülüşlerin içinde tek doğrusun sevdim seni bir kere, dünya dönse de inadına çevremde, ben sensiz nefes alamıyorum dünya kimin umurunda banane.

-> Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim.

-> Gülüşünle yalnızlığıma bir son veriyorum her gece, seni hayal edince mutlu oluyorum yalnızlığımın gölgesinde, seninle ölüme bile giderim düşünmem bir an bile, sensin benim tek sevdiğim bu can sana feda olsun her nefesimde.

-> Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir