Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Doğum günü mesajları en çok okunan ve sevdiklerinize gönderilen mesajlardır. Yazımızda küçük kardeşe doğum günü mesajı esprili, abladan kardeşe doğum günü mesajı uzun ve abiden erkek kardeşe doğum günü mesajını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajları Kısa

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajları Kısa

İyi ki doğdun canım kardeşim.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun.

Kardeş diğer yarındır yanına dost yarına yoldaştır. İyi ki doğdun canım kardeşim.

Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara seni canından çok seven kardeşin.

Milyonda birsin! Tıpkı kaliteli ürünlerle dolu bir kaptaki bir kusur gibi. İyi ki doğdun!

Yalnızım dediğim anda elin omuzlarımda ve sen hep yanımda… İyi ki doğdun biricik kardeşim.

Hayat 3 kelime özetle aile, sağlık, huzur ve sen kardeşim her şeysin hayatta. İyi ki doğdun.

İnanılmaz küçük kız kardeşime mutlu yıllar! Ne kadar büyürsen büyü, hep benim kız bebeğim olacaksın!

Reklamlar

Mutlu yıllar suç ortağım. Küçük olduğumuz ve başkalarına şakalar yaparak yardım ettiğimiz günleri özlüyorum.

Sensiz hayatımı hayal bile edemiyorum abla! Hayatımdaki en özel insanlardan birine çok mutlu yıllar dilerim!

Her insanın hayatında insan şeklinde bir melek vardır. Sen hayatımdaki o melek sensin. Mutlu yıllar kardeşim.

Henüz gelecek günlere odaklan. Geçmişe bakma çünkü boş bir sayfa. Uzun yıllar ne büyük bir israf! İyi ki doğdun!

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara.

Aynı rahimden doğmadık ama aynı ruhu iki farklı bedende paylaştığımıza inanıyorum! iyi ki doğdun bir güzel kardeşim!

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla

Reklamlar

İyi ki doğdun canım! Allah seni korusun ve tüm dilek ve hayallerin gerçekleşsin! Mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun

Umarım bu yıl büyük bir yağ hesabıyla ve istediğin ince vücudu elde edersin! Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Her zaman arkam olacağını düşündüm. Ama annem bize her sinirlendiğinde arkama saklanacağını bilmiyordum. İyi ki doğdun!

Bu özel günde, dünyanın en tatlı ve en sevimli kız kardeşi olduğunu bilmeni istiyorum. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Pist cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım 🙂 iyi ki varsın.

Benden oldukça farklısın ama kalbime en yakınsın. İçimde büyüklük gösteren tek kişi olduğun için teşekkürler! İyi ki doğdun!

Reklamlar

Arkadaş kızdığında silmesi kolay olandır kardeşse silip atamadığın diğer yarın. Her zaman yanındayım kardeşim iyi ki doğdun.

Doğum gününde, senden nefret etmeme rağmen en sevdiğim kız kardeşimmiş gibi davranmam gereken yılın tek günü. İyi ki doğdun!

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı Esprili

İnanılmaz biri olduğun için teşekkürler. Benim için, Allah’ın herkesin isteyebileceği mükemmel bir armağansın. İyi ki doğdun!

Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

Gençlik, insanların Allah’tan aldığı tüm nimetlerden en güçlü ve en güçlü olanıdır. Dua et çünkü şimdi sahipsin. İyi ki doğdun!

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara…

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim…

En değerli ilişki iki kız kardeş tarafından paylaşılan ilişkidir. Senin gibi bir kız kardeşim olduğu için şanslıyım. İyi ki doğdun!

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Bu dünyada, beni tek bir kelime bile söylemeden hayatımda neyin yanlış olduğunu bilen bir kişi varsa, o sensin! Mutlu yıllar kardeşim!

Her zaman benim için ilham kaynağımsın. Beni başka hiç kimse gibi anlamıyorsun. Doğum günün kutlu olsun. Önünde neşeli bir hayat olsun!

Sen ailemden aldığım en değerli hediyesin. Bu gün için büyük bir kutlamayı hak ediyorsun! Harika kız kardeşime doğum günün kutlu olsun!

Keşke özel gününde yanında olsaydım! Üzülme ve günün tadını çıkar! Bu güzel hediye ile sarılmalarımı ve öpücüklerimi al! İyi ki doğdun.

Abiden Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Tebrikler, geçen yılın doğum gününde olduğundan sadece bir yaş büyük görünüyorsun! Yaşlı yüzünü göremediğim için üzgünüm! İyi ki doğdun.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…

İyi bir görünüme, genç bir görünüme ve çok çekici bir varlığa sahipsin, ancak aptallığın her şeyi gölgede bırakıyor. İyi ki doğdun ablam!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun

Dünyanın en tatlı ve en güzel kadınına mutlu yıllar. Benim için dünyanın en iyi kardeşisin, sevgili abla. Bugünün neşeli ve eğlenceli geçsin!

Uzun zamandır değer verilen tüm hayallerin bugün gerçekleşsin. Bugün sana sarılmak için sabırsızlanıyorum. İyi ki doğdun sevgili kız kardeşim!

Doğum günün kutlu olsun abla! Bana birşey olduğunda kaçacak tek kişisin! Sen her zaman benim gizli kalem olacaksın! Sen benim milyonda birimsin!

Eşyalarımı seninle paylaşmaktan hoşlanmıyorum. Ama seninle paylaştığım çocukluğu seviyorum. En sinir bozucu kız kardeşin doğum günün kutlu olsun.

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. İyi ki doğdun…

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim…

Hayatımdaki varlığın onu daha neşeli ve eğlenceli hale getiriyor. Allah’a bu kadar sevimli bir kız kardeş verdiği için şükredebilirim. İyi ki doğdun!

Zaman nasıl uçar! O küçük bacaklarla yürümeye başladığını hatırlıyorum, tıpkı dün gibi hissettirdi. Ve şimdi liseyi bitiriyorsun. Mutlu yıllar serçe.

Güzel bir kadına dönüşmüş olmana rağmen, hala o sevimli küçük pandasın. Eskiden tıpkı bir bebek panda gibi yanımda kalırdın. Mutlu yıllar küçük panda.

Küçük Kardeşe Doğum Günü Mesajı Resimli

Hep bir kız kardeş istedim. Allah’ın dualarımı duyduğunu biliyordum, çünkü sen benim için daha çok kardeş gibisin. Şişman erkek kız kardeşime mutlu yıllar.

“Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (hadis-i şerif)” Sen benim canımsın kardeşlerin en güzelisin iyi ki doğdun canım.

Yapamayacağın şeyler hakkında endişelenmeyi bırak, hala yapabileceklerine odaklan. Gitmek için uzun bir yolun ve başarman gereken çok şey var. İyi ki doğdun!

Bu çok özel günde sana tonlarca sarılmalar ve iyi dileklerimi gönderiyorum. Benim tek ve en iyi arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar kardeşim!

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim…

İnsanlar bir yıldız gördüklerinde dilek tutuyorlar. Bil bakalım ne oldu? Sen benim hayatımın yıldızısın. Başarı ve şerefle uzun yıllara kardeşim. İyi ki doğdun!

Seni tomurcuk olarak gördüm. Çiçek açtın ve inanılmaz bir bayana dönüştün. Tanrı’nın kutsamalarına ve dünyadaki en iyi şeylere sahip olun. Mutlu yıllar kardeşim.

İlk doğduğum için kendini şanslı hissetmelisin. Aksi takdirde, burada olma şansın olmazdı. Bana bunun için teşekkür etmesen de doğum günün kutlu olsun diliyorum.

Böyle ve destekleyici kız kardeş ve en iyi arkadaş olduğun için teşekkürler! Seni seviyorum! İyi ki doğdun canım! Sonsuza dek senin yanında olacağım ne olursa olsun!

Bir gün tüm hayallerini gerçekleştirecek ve hepimizi gururlandıracağına inanıyorum. Hala çok gençsin ama bizden daha fazla potansiyele sahipsin. İyi ki doğdun kardeşim!

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canı kardeşim.

Abladan Kardeşe Doğum Günü Mesajı Uzun

Doğum günün kutlu olsun, bir maymun gibi görünüyorsun ve hayvanat bahçesine aitsin! Ama merak etme öyle olsaydın, daima kız kardeşim olarak seçerdim, sonsuza dek. İyi ki doğdun.

Birtane ve tek kız kardeşime mutlu yıllar! Bana her zaman olumlu düşüncelerin ve davranışlarınla ilham verdiğin için teşekkür ederim. Çok eğlenceli bir gün geçirmen dileğiyle, abla!

İnsanlar ünlüler, ünlü kişilikler olan idollere sahiptir. Ama idolümü senin içinde buldum. Seni olduğun gibi seviyorum ve ona saygı duyuyorum. Dünyanın muhteşem kız kardeşi için mutlu yıllar.

Bir bağrı yanık kardeşim var ağlar mı bilmem, uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem, yarın askere gidecek gitme kal diyemem, ağlama kardeş ağlama ağlayıp da yüreğimi dağlama…Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki superguzelsozler.com yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.

Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik kardeşim nice nice yaşlara…

Hayat insanlara her zaman için fırsatlar verir ya iyi değerlendirmesini bilirsen eğer… Sen bana hayatın en tatlı fırsatlarındansın. Ben pek anlatamam böyle şeyleri. Ama sen bendeki yerini çok iyi biliyorsun. Seni seviyorum. Hem de kocaman. En kocamanından. İyi ki doğdun kardeşim.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir