Kurban Bayramı Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Kurban Bayramı Mesajları, Bayram Mesajları Kurban, Kurban Bayramı Mesajı, Yeni Kurban Bayramı Mesajları, En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Güncel Kurban Bayramı Mesajları, Son Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Resimli Mesajları Whatsapp

Reklamlar

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları

Mübarek Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar kestiğiniz kurbanın kabul olmasını Yüce Mevla’dan dilerim.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun.

Bizleri bu bayram gününe çıkaran Rabbimize şükürler olsun. Bayramımız huzurlu, mutlu ve neşeli olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınız mübarek olsun, Rabbim kurbanınızı, ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin.

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Reklamlar

Bayramlar berekettir, bayramlar kucaklaşmaktır; bayramlar birlikte mutlu olmaktır. Ailecek birlikte huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

Dargınların barıştığı, uzaktakilerin muhabbetle kucaklaştığı, yüzlerin güldüğü nice bayramlar geçirmek dileğiyle herkesin bayramı mübarek olsun.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu kurban Bayramının size ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerin Allah’a ve Efendimize biraz daha yaklaşmak için vesile olmasını Rabbimizden niyaz ederim.

Bayramı bayram tadında yaşamak dileğiyle tüm sevdiklerimin bayramı kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Reklamlar

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız.

Kurban Bayramı tüm İslam alemine kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar.

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Reklamlar

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar.

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir