Kuzene Geçmiş Olsun Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Kuzene Geçmiş Olsun Mesajları, Kuzene Geçmiş Olsun Sözleri, Kuzene Komik Geçmiş Olsun Mesajları, Kuzene Esprili Geçmiş Olsun Mesajları, Kuzene Güzel Geçmiş Olsun Mesajı, Kuzene Geçmiş Olsun Sözleri Kısa, Kuzene Geçmiş Olsun Mesajları Resimli

Reklamlar

Kuzene Geçmiş Olsun Mesajları

Kuzene Geçmiş Olsun Mesajları

Benim kuzenim hasta mı olmuş ayıp yahu kocaman adam küçücük mikroba nasıl yenik düşer. Sen bu hastalığı da en kısa zamanda yeneceğine inanıyorum. Geçmiş olsun kuzenim.

Rabbim tez zaman da şifalar versin seni tekrar aramızda görmeyi dört gözle bekliyoruz. Geçmiş olsun.

Kuzen üstü açık yatarsan, soğuk sıcak demeden bulduğunu içersen, aşk peşinde soğukta üşürsen sonucu hastalık. Yat, dinlen iyileş geçmiş olsun.

Sözümü anlayan çevremde bir tek sen varsın, bir şeyleri paylaşmak istediğim her anımda yanımdasın. Geçmiş olsun kuzenim tez zamanda iyileşmen dileğiyle.

Şimdi iğne yapacağız hastalığın hemen geçecek. Reçeten nane limon, portakal elma, biraz uyku, biraz istirahat. Geçmiş olsun kuzenim.

Sen benim yalnızlığımsın, çaresiz günlerimin çaresi, mutluluğumun neşe kaynağısın. Sen olmadan ben yarımım kuzenim. Bir an önce iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun.

Reklamlar

Kuzenime geçmiş olsun mesajı gönderiyorum eğer geçmeyecekse iğneyi aldım geliyorum.

Benim kuzenim candır, kandır; benim kuzenim bitanedir. Seni çok özledik kuzen bir an önce iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun.

Çabucak iyileşip, eski sağlığına kavuşmanı dilerim. Geçmiş olsun kuzenim.

Hadi kuzen çok uzun sürdü bu hastalık iyileş artık seni bir an önce aramızda görmek istiyoruz. Geçmiş olsun artık, gerçekten geçsin artık bu hastalık.

Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm, Yüce Mevla’m hastalığına bir şifa versin. Kuzenim geçmiş olsun.

Sen benim bu hayatta tanıdığım en değerli insansın. Çok büyük geçmiş olsun kuzenim.

Kuzenler yıldız gibidir birisi söndüğünde diğeri de yok olur sende benim için öylesin geçmiş olsun kuzenim.

Hasta yatağında yatarken sakın ola ki kendini yalnız hissetme. Senin için ne kadar zor bir dönem olursa olsun her zaman yanındayım. Güzel şeyler düşün ve güzel şeyler seni bulsun. Çok geçmiş olsun kuzen.

Hastayken bile hayata inat güleceksin ki çabucak iyileşebilesin. Bir an önce iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun kuzen.

Reklamlar

Tüm hekimler seferber ola, kuzenim tez zamanda iyi edile, onu tekrar eski neşesine kavuşturula.

Tanıdığım en güçlü insansın sen, birkaç mikroba teslim olmayacağını ikimizde biliyoruz. Bir an önce onlara patronun kim olduğunu göster. Sağlıklı günlerini hep birlikte kutlamak dileğiyle. Geçmiş olsun kuzen…

Dünyanın en iyi insanı, dünyanın en candan dostu hasta olmuş. Geçmiş olsun kuzenim.

Zaman bizi birbirimize bağladı kuzen, yıllar geçse de yollarımız bir gün kesişecek. Geçmiş olsun.

En kötü hastalık yalnızlık ve umutsuzluk diye bilinir. Sen ne yalnızsın ne de umutsuz. Dilediğin her şeyi yapmak için her zaman yanındayım. Tek bir gülümsemen için dünyaları önüne sararım. Bir önce eski günlerine dönmen dileğiyle, geçmiş olsun kuzenim.

Neşem, huzurum, güzelim can kuzenim geçmiş olsun.

Hayatın bizlere sunduğu bu kadar güzel şey varken senin hasta yatağını seçmeni hiç yakıştıramadım. Seni oraya bağlayan mikroplardan kurtul ve yaşamı tekrardan keşfedelim. Geçmiş olsun canım kuzenim.

Bütün her şeyimle senin yanındayım. Güneş kadar parlak gülüşünle superguzelsozler.com etrafına neşe saçtığın günlere bir an önce dönmeni diliyorum. Geçmiş olsun kuzen.

Reklamlar

Hastalanmana çok üzüldüm, sen çok iyi birisin, hiç kimseye kötülük yapmayan, tertemiz yürekli saf birisisin. Rabbim seni her türlü beladan korusun. Geçmiş olsun kuzenim.

Hastalansan da yüzünden gülümsemen eksik olmasın, güçlü durmalısın ki hastalıkları yenesin. Geçmiş olsun canım kuzenim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir