Kuzene Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Kuzene Güzel Sözler, Kuzenime Güzel Sözler, Kuzenim İçin Güzel Sözler, Kuzene Güzel Mesajlar, Kuzene Komik Sözler, Kuzenler Birbirini Unutmaz Sözleri, İyi Ki Varsın Kuzen Sözleri, Kuzenim İçin Özel Sözler

Reklamlar

Kuzene Güzel Sözler

Kuzene Güzel Sözler

Kuzen sen benim bu hayattaki en çok sevdiğim canım arkadaşımsın.

Kuzen neredesin, facebook sokağında göremedim, whatsapp kafesine de gelmedin, instagram sahiline de inmedin. İnşallah kötü bir şey yoktur. Çok özledim seni

Naber kuzen nasılsın görüşmeyeli, çabucak görüşelim bende baya bir sorun birikti bölüşelim.

Ben her sabah kuzen güneşiyle uyanır, kahvaltıda kuzen çayını yudumlarım. Güne kuzenle başlar, kuzenle bitirim. Ben kuzen için bu canımı veririm.

Biz iki kuzen yazdan yaza görüşebilen, görüştüğü zamanda şehrin altını üstüne getiren, birbirinden uzakta da olsa hep birbirini düşünen.

Nerdesin be kuzen arıyorum açmıyorsun, mesaj atıyorum cevap vermiyorsun, korktum sana bir şey oldu diye. Unutma sen benim biricik kuzenimsin.

İyi ki varsın, iyi ki benim yanımdasın kuzenim. Sen benim için çok değerlisin.

Reklamlar

Bazı insanlar vardır bu hayatta her zaman seni düşünen, canın sıkıldığında derdini dinleyen, kötü günlerinde Hızır gibi yetişen. İşte bu insan benim canım kadar sevdiğim kuzenim.

Benim en büyük eğlencem kuzenim ile birlikte olmaktır. Onunla birlikte olduktan sonra dağ başı olsun, deniz kenarı olsun hiç farketmez.

Ben sana kuzen dedim, küsen demedim. Her şeye küsüp durma be kuzen, hadi gel bırak şu inadı da açılalım sahile doğru.

Bizde kuzen lafı geçtiği zaman akan sular durur, ne iş varsa bir kenara bırakılır. Mevzu kuzen olunca onun için her şeyin bir çaresine bakılır.

Kuzen seninle aynı şehirde birlikteyken şehrin altını üstüne getirirdik, manitalarla günümüzü gün ederdik. Şimdi ayrı şehirlerde özlem duyuyoruz.

Bu hayatta her zaman beni düşünen, canım sıkıldığında derdimi dinleyen, kötü günlerimde Hızır gibi yetişen kuzenim olduktan sonra daha ne isteyeyim.

Doğum günün kutlu olsun kuzen doğum günün değil miydi kusura bakma karıştırdım. O zaman yeni yılın kutlu olsun, yok yeni yıla da girmiyorsak kuzen nasılsın.

Kuzen en güzel sözler senin olsun, aşk yolundaki savaşın kazananı hep sen olasın, seni çok seven kuzenini de unutmayasın.

Reklamlar

Ben kuzen mutlu olsun diye öyle süslü püslü sözler edemem, ona göstermelik sevgi gösteremem, nasıl olsa uzakta diye boş ver diyemem.

Kuzen ben yaşamımda seni örnek alıyorum ve inşallah bende senin gibi birisi olacağım. Sen çok iyi birisin ve aynı zamanda başarılı ve zeki bir insansın.

Seninle ne günler geçirmiştik birlikte, o günleri bir daha yaşamak için her şeyimi verirdim. Senin gibi bir kuzen ile ölüme bile giderim.

Az önce telefonuna ulaştım, gelirken çok zorluklarla karşılaştım ama bütün hava şartlarını aştım senin için geldim. Naber kuzen.

Hayatında kalbin kadar güzel olsun, kalbindeki tüm güzellikler hayatına yansısın. İyi ki varsın ve iyi ki benim kuzenimsin.

Kuzenler birbiriyle aynı mevsimler gibidir, bir mevsim gider başka bir mevsim gelir. Kuzen sevgisi de böyledir sürekli devamlıdır.

En İyi arkadaşım, canım sırdaşım, dert ortağım, kankam, ne desem bilemiyorum sana kuzenim. Sen benim bu hayattaki en iyi kuzenimsin.

Birbirimize çok uzak olsak ta, her bayramda az da olsa hasret gidersekte, bizim gönüllerimiz her zaman birdir. Seni çok özledim kuzen.

Reklamlar

Sevgi paylaşmaksa, dostluk hatırlanmaksa ve fedakârlık kuzen demektir benim için.

Beni anlayan tek insan, benim dertlerimi dinleyen en iyi insan, benim canım kuzenim seni özledim.

Senin gülüşün, huzurun ve tatlılığın bana mutluluk verir

Ben bir kazan ararken kuzen buldum, bulduğuma çok memnun oldum, kuzenimi ben çok sevdim.

Nice nice yaşlara, selam olsun kuzene kurda kuşlara, 23 Nisanda aslısın bayraklar sokaklara, yazın dışarı çıkılmasın çok sıcaklarda, ders çalışsın gençler boş yere zaman geçirmesin parklarda, özledim seni kuzen anlattı duygularımı bu anlamlı mesajda.

1 Response

  1. Mehmet Ağaç dedi ki:

    Mermiler seksin bu alemde taksim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir