Kuzene Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Kuzene Doğum Günü Mesajları, Kuzene Doğum Günü Mesajı, Kuzenime Doğum Günü Mesajları, Kuzene Doğum Günü Sözleri, Kuzene Komik Doğum Günü Mesajları, Kuzene Esprili Doğum Günü Mesajları

Reklamlar

Kuzene Komik Doğum Günü Mesajları

Kuzene Doğum Günü Mesajları

Kuzen bizi kandırıyorlar doğum günü deyip deyip bizi yaşlandırıyorlar dikkat et kendine. Doğum günü kutlu olsun.

Yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım, doğum gününü de en içten dileklerimle kutlarım.

Benim biricik kuzenim var bugün de onun doğum günü, kuzenimin doğum gününü de mi kutlamıyak.

Uzaklardan bir selam olsun, sakın kuzenim bugün doğum günü olduğunu unuttu sanmasın, uzakta da olsak kuzenimin doğum gününü unutmayız. Nice yıllara kuzen.

Dilerim yeni yaşında da neşeni ve mutluluğunu hiç yitirmezsin. Her zaman mutlu olman dileğiyle yeni yaşını kutlarım kuzenim.

Yeni yaşın keşke dediğin ve yapamadığın tüm güzellikleri sana getirsin, inşallah şimdi olduğu gibi ömrünün sonuna kadar hep gülersin. Mutlu yıllar kuzen.

Kuzenim nice nice yıllara, selam söyle komşulara, doğum gününde iyi üfle mumlara, Allah yardım etsin dağdaki kurda kuşlara.

Reklamlar

Doğum günün kutlu olsun kuzi. Nice nice mutlu yıllara.

Canım kuzenim, aramızda mesafeler olsa da senin yerin bende hep ayrı olacaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Senin için dağları deler yol açarım, senin için gecemi gündüzüme katarım. Sen benim değer verdiğim kuzenimsin. Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Aha bak az kalsın unutuyordum bugün senin doğum günündü her halde. Şaka şaka hiç unutur muyum ben senin doğum gününü canım kuzenim. İyi ki doğdun mutlu yeni yaşlara.

Bak bak benim kuzene bak doğmuşta büyümeye başlamış. Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Bak herkesi çok severim ama kuzen seni herkesten daha çok severim. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı kuzenim.

Geçmiş günlerin gelecek günlerini aratmasın, hayallerin hayal olarak kalmasın, bugün istediğin her şey gerçek olsun. Canım kuzen doğum günün kutlu olsun.

Tez haber salın dört bir yana, tüm pastacılar toplana kuzenime kocaman bir pasta yapıla, 40 gün 40 gece kuzenimin doğum günü kutlanıla.

Rabbim ömrünü hayırlı ve huzurlu eylesin, her günün doğum günün kadar güzel olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Reklamlar

Mutluluğun beton gibi kalıcı, acıların sabun köpüğü gibi geçici olsun. Kuzenim doğum günün kutlu olsun.

Kuzen durum çok fena çok, bir yaş daha yaşlandın, benim buralara gelme zaten buralar çok kötü. Yine de doğum günün kutlu olsun.

Elma dala asılsın, kuzen nasılsın. Seninle birlikte geçirdiğimiz günler romanlara yazılsın. Doğum gününde bağırmaktan sesin kısılsın. Mutlu yıllara kuzen.

Kuzene Doğum Günü Mesajları

Nice mutlu senelere, bakma sen ellere, yelken aç yeni yerlere. Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Kuzen dediğin senin gibi olmalı, kuzen dediğin 29 Şubatta doğmalı, senin gibi masrafsız olmalı. Doğum günün kutlu olsun kazın.

Pek değerli çok kıymetli süper muhabbetli canım kuzenim. Sana bu doğum günü mesajını göndermeden önce pastandan tadar, seni canı gönülden kucaklarım. Sende beni soracak olursan bende bildiğin gibi işte kendi halime bakarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir