Mutlu Sabahlar Mesajı

Bu yazımızın içeriği: Mutlu Sabahlar Mesajı, Etkileyici Günaydın Mesajları, Mutlu Sabahlar Sözleri, Mutlu Sabahlar Mesajları Resimli, Mutlu Sabahlar Komik Mesajlar, Mutlu Sabahlar Mesajları Sevgiliye, Hayırlı Sabahlar Mesajı Dini, Mutlu Sabahlar Tumblr

Reklamlar

Mutlu Sabahlar Mesajı

Mutlu Sabahlar Mesajı

Umut ile yeni güne başlayan herkese mutlu sabahlar.

Güne sevdiğiniz insanla birlikte başlıyorsanız sizden daha mutlusu yoktur. Mutlu, musmutlu sabahlar.

Baktınız hayat size gülmüyor, siz hayata gülün gıcıklık olsun. Mutlu Sabahlar.

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Mutlu sabahlar.

Önceden uyanmış olup ta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik kankalarıma arkadaşlarıma, beni seven ya da gıcık olup ta söyleyemeyen herkese mutlu sabahlar olsun.

Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere mutlu sabahlarlar.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, mutlu sabahlar.

Reklamlar

En güzel sabahlar, gözlerinizdeki hiç bitmeyen umutlar kadar berrak olsun Mutlu sabahlar.

Günaydın, sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere, oooo sen bana mesaj atar mıydın diyenlere, ulan daha yatacaktım of ya diyenlere günaydın. Mutlu Sabahlar.

Günaydın sabah uyandığında yüzünde yapmacık tebessüm yerine sinir ifadesi olan doğal insan. En çok sana mutlu sabahlar, günün güzel geçsin Mutlu sabahlar.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, mutlu sabahlar sevgilim mutlu sabahlar benim en güzel günüm.

Günaydın mutlu sabahlar ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler

Güneşin doğduğu her ufukta, umuda giden bir yol mutlaka vardır. Mutlu, sağlıklı, bereketli, hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle Mutlu sabahlar.

Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana mutlu sabahlar hayatımın anlamı.

Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi bırak biraz daha uyuyayım. Mutlu Sabahlar.

Reklamlar

Sağlık bedenimizde, sevgi yüreğimizde, bereket cebimizde, şans kapımızda olsun. Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Bir günüm değil ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem mutlu sabahlar.

Günaydın gözün aydın olsun uyanabildiniz sonunda ya da hiç uyanmasaydın da olurdu şurada kaç saat kaldı ki akşama.

Bugün uzaklarınız yakın, dualarınız kabul, kötülükler sizden uzak olsun. Neşeniz bol, işleriniz hayırlı, kazancınız bereketli olsun. Ama en önemlisi sağlık olsun hayırlı sabahlar. Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, mutlu sabahlar biriciğim benim.

Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.

Bu sabah mutluluğa aç pencereni, bir güzel arın dünkü kederinden. Pencerelerimiz her daim güzelliklere açılsın, çok mutlu güzel bir gün geçirmen dileğiyle. Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Sabaha ulaşanlara selam ulaştırana şükürler olsun. Bütün güzelliklerde sizlerin olsun. Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Sabah olduğunda insanı sevdiğinden ayırmak günahtır deyip, yatağıma sarılırım. Umarım bir gün işe yarar.  Mutlu sabahlar.

Reklamlar

İşimiz nazardan, yolumuz düşmandan, hayatımız dedikodudan uzak olsun inşallah! Mutlu sabahlar.

Kazasız, belasız, acısız, dertsiz, mutlu ve huzur dolu bir gün dileğimle mutlu sabahlar.

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, mutlu sabahlar can özüm günün aydın olsun.

Göz sevdiğini, gönül özlediğini, kuş yuvasını, gül goncasını, kul Mevla’sını görmek ister. Mevla’m görmek istediklerimizi nasip etsin. Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın mutlu olsun.  Mutlu sabahlar.

Günaydınlar, güneşin güzel yüzü öyle doğsun ki, tüm dualarımız kabul olsun Mutlu sabahlar.

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim Mutlu sabahlar.

Günaydın! Yeni bir gün yeni umutlar, dağılsın üzerinizdeki kara bulutlar Mutlu sabahlar.

Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan superguzelsozler.com eşsiz duygularla. Umarım bu gün de gelecek güzel günlerin habercisi olur.  Mutlu sabahlar Günaydın.

Uyandığında az daha uyusam bir şey olmaz deyip uyuyan ve gideceği yere geç kalan ardından koşar adımlarla uykulu uykulu evden çıkan herkese günaydın. Mutlu Sabahlar

Öyle güzel bir gün geçirin ki; Olmaz dediğiniz olsun, bitmez dediğiniz bitsin, sabrettiğinize değsin ve yüzünüz hiç gülmediği kadar gülsün. Mutlu sabahlar.

Benim güneşim, sevgilim bana mutlu sabahlar mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın Mutlu sabahlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir