Anneanne İle İlgili Sözler

Bu yazımızın içeriği: Anneanne İle İlgili Sözler, Anneanne İle İlgili Komik Sözler, Anneanneye Özlem Sözleri, Anneanneye Duygusal Sözler, Anneanneye Söylenecek Güzel Sözler, Anneanne Olmakla İlgili Sözler, Anneanne İle İlgili Özlü Sözler

Reklamlar

Anneanne İle İlgili Sözler

Anneanne İle İlgili Sözler

Seni çok özledik anneanneciğim, sen bizim baş tacımızsın, gel bizim yanımıza burda mutluluk içinde günler geçirelim.

Mesafeler senin benim hayattaki seni çok sevdiğim gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneanneciğim.

Sen çok iyi birisin, sen yüreği tertemiz çok kıymetlimsin, sen benim can anneannemsin. Seni çok seviyoruz anneanneciğim.

Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneanneciğim, iyi ki varsın.

Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır… İyi ki varsın anneanneciğim.

Reklamlar

Sende anneanne oldun anneciğim. Artık senin de bir torunun var. Sen çok tatlı bir anneanne olacaksın.

Anneanneler torunlarını çok severmiş, torunları yanına geldiği zaman onlara çok harçlık verirmiş, onların bir dediğini iki etmezmiş.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, ailemizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Seni çok özledik anneanneciğim.

Senin gibi bir anneannem olduğu için ne kadar gurur duysam azdır. Sen benim annem gibisin, seni çok seviyorum anneanneciğim.

Anneanne olmak evladını düşünürken artık hem evladını hem de evladının evladını düşünmek demektir.

Canım anneanneciğim Rabbim sana sağlıklı huzurlu ve mutlu bir hayat nasip etsin. Benim için çok şeyler yaptın ben senin hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Seni çok seviyorum anneanneciğim.

Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim anneannem oldun. İyi ki varsın anneanneciğim.

Seni çok özledik anneannem gel bizim buraya seninle birlikte eğlenelim, gezelim.

Reklamlar

Senin gibi enerjik, senin gibi arkadaş gibi olan bir anneannem olduğu için beni kıskanıyor arkadaşlarım. İyi ki varsın anneanneciğim.

Sen uzakta da olsan biz seni her zaman seviyoruz. Sanma ki anneannem seni sadece bayramlarda hatırlıyoruz. Kendimizi kaptırmışız bir dünya koşturmacasını kafamızı bile kaşıyacak fırsat bulamıyoruz. Yoksa sen her zaman kalbimizde, her zaman aklımızdasın. Biz seni bir gün değil her gün seviyoruz. İyi ki varsın anneanneciğim.

Yaz tatillerimin en iyi arkadaşı, bir dediğimi iki etmeyenim, benimle bir çocuk gibi oynayan, tertemiz yürekli canım anneannem seni çok özledim.

Ben önce annemi babamı sonra da sizleri gururlandıracağım başarılarımla. Siz benim çok sevdiğim geniş ailemsiniz.

Sen tontiş bir tatlısın, sen cansın, canansın sen Bitanecik anneannemsin.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir. Anne olmak ise hem çocuğunun hem de torununun canı yandığında canının yanmasıdır.

Reklamlar

3 Responses

  1. Güllü dedi ki:

    bok herif kim hazırlamıssa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir