Taşınmak İle İlgili Sözler

Bu yazımızın içeriğinde neler bulacaksınız: Taşınmak İle İlgili Sözler, Taşınmak İle İlgili Güzel Sözler, Ev Taşıma İle İlgili Sözler, Taşınmak İle İlgili Komik Sözler, Başka Bir Şehre Taşınmak Sözleri, Eve Veda Sözleri, Taşınmakla İlgili Sözler,  Taşınmakla İlgili Resimli Sözler, Taşınmak İle İlgili Sözler Facebook

Reklamlar

Taşınmak İle İlgili Sözler

Taşınmak İle İlgili Sözler

Haydi gidelim yüreğim buralardan artık bize bu şehirde mutluluk kalmadı.

Hiç taşınmam ev başıma da yıkılsa burdan bir yere gitmem derken kendimi kolilerin arasında buldum.

Bazen aşk gider. Ve sen yıllardır içinde yaşadığın yürekten, valizler dolusu anılarla kendi yalnızlığına taşınırsın. (Cezmi Ersöz)

Güzel bir romana başlamak, güzel bir eve taşınmak kadar güzel… (Erdal Öz)

Birine değer verdikten sonra düşünüp taşınmak değil, düşünüp taşındıktan sonra birine değer vermek gerekir. (Marcus Tullius Cicero)

İçinde yaşadığı yerden taşınmak isteyen kişi mutsuz kişidir. (Milan Kundera)

Ben taşındım artık sol yanından. Kiraya verebilirsin o boşluğu. Solun açık olsun.

Yeni bir yere taşınmak, kökünden sökülüp başka bir yere dikilmek gibidir. (Stephen King)

Reklamlar

Benim her şehirde yarım kalmış yaşanmışlıklarım ve arkadaşlarım var, babamın görevi icabı ordan oraya taşınıp duruyoruz.

Taşınmak iyidir; insan kendine yeni bir sayfa açar.

Yeni evinde huzurlu ve mutlu olman dileğiyle iyi taşınmalar canım komşum.

Sensiz başka bir yere taşınmak cehenneme sürgün gitmektir benim için.

Gel bir ömür kiracım değil ev sahibim ol kalbimden taşınma.

Bilirsiniz, eğer omuzların üstünde taşınmak istiyorsanız önünüzde iki yol vardır; ya çok çalışıp bir işte en iyi olursunuz ya da hiç uğraşmayıp bir tabutun içine uzanırsınız. (Mümin Sekman)

Sen taşınınca bu mahalleden yüreğimden bir parça kopup gitti, canım komşum seni o kadar çok sevmiş sana o kadar çok alışmıştım ki anlatamam sana.

Yeni bir eve taşınmakla adam olunmuyor Sebastian.

Taşınma gündeme gelince kafam on defa eşyaları taşıdı durdu.

Dolaşmayı çok sevdiğim halde, bir evden başka bir eve, sırf hoşuma gitmediği için taşınmak, beni her zaman ürkütmüştür. (Sabahattin Ali)

Taşıma şirketiyle anlaşırken hiçbir eşyanıza zarar gelmeyecek her şeyi tastamam taşıyacağız. Taşıma sonrasında kırılanlar için oluyor böyle ufak tefek kazalar diyorlar.

Reklamlar

Kötülük yapsa da kaldırma kötü komşuya el, tükenirse bir gün sabrın, taşınmak ne güzel. (Osman Arpaçukuru)

Hemen yerleştir eşyaları, geleceğiz eskiteceğiz o halıları, ilk kahveyi biz içeceğiz kapatacağız falları. Yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.

Bana öyle gelir ki, bile birlikte olmak, sanki yeni bir ülkeye taşınmak ve oranın adetlerini, yasalarını, kurallarını öğrenip ona göre davranmak gibi bir şeydir. Uyum sağlayamazsınız sürekli sorun yaşarsınız. (Kürşat Başar)

Taşınmak bir beladır; öyle işler çıkar ki… Kırılan, kaybolan… Sıkıntılı şeydir. (İvan Gonçarov)

Geçmişin yükleri birer vagon siz ise lokomotifsiniz. Sizi yavaşlatan vagonlara taşınmak zorunda değilsiniz! (Mümin Sekman)

Bir evden bir eve taşınmak bile ne zor bir iştir! İnsan bu kadar kabı kacağı ne zaman topladığına şaşar. Onun için Kırgızlar, ” Kendini yoksul sayma, taşınınca görürsün.” derler. (Cengiz Aytmatov)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir