Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı

Bir kurumdan başka bir kuruma tayin olmuş kişiler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda okuldan ayrılan öğretmenin veda mesajı, tayini çıkan öğretmenin veda mesajı kısa ve tayini çıkan öğretmenin veda mesajı uzun sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Tayini Çıkan Arkadaşa Veda Mesajı

Tayini Çıkan Arkadaşa Veda Mesajı

-> Değerli arkadaşlarım bildiğiniz gibi başka bir şehre tayinim çıktı. Bugün itibariyle aranızdan ayrılacağım, benim varsa sizlere hakkım helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin. Yazdıklarınızı görmek sizlerle birlikte olmak isterdim ama okulun öğretmeni olmadığım için whatsapp grubundan da ayrılıyorum. Kendinize iyi bakın arkadaşlar.

-> Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz. Sizi çok sevdik ve her zaman da seveceğiz.

-> Ayrılık ah ayrılık aman ayrılık hele bir de okuldan olunca daha da yaman ayrılık.

-> Yolun bahtın açık olsun.

Reklamlar

-> Elveda okulum, elveda dört yılımı geçirdiğim güzel sınıfım. Elveda her şeyden çok sevdiğim canım arkadaşlarım.

-> Ellerinizden o güzel yemeklerden yedim, birlikte güldük eğlendik ve çok güzel günler geçirdik. Sizleri hiç unutmayacağım. Hoşcakalın arkadaşlar.

-> Yolunuz açık olsun öğretmenim gittiğiniz yerde en güzel şeyler sizlerle olsun. Çünkü siz her şeyin en güzeline layıksınız.

-> Sizlerle açan çiçeğim hiçbir zaman solmayacak. İlk görev yerim olması sebebiyle bu okulun bende yeri her zaman ayrı olacak. Sizlere çok güzel günlerim oldu. Değerine paha biçilmez bu günleri hiç unutmayacağım. Güzel güle kalın arkadaşlarım.

-> Vedaları hiçbir zaman sevmedim hem çok acımasız hem de çok soğuk. Ama hayatımıza devam edebilmek için bunlara katlanmak zorundayız. Hepinizi çok seviyorum. Mutlu kalın arkadaşlar.

-> Canım öğretmenim bundan sonra bize öğrettiklerinle hayata devam edeceğiz. Sen bize yol gösteren en iyi insandın.

-> Gitme kal bu şehirde öğretmenim hep bizim öğretmenimiz ol, sen başkalarını öğretmeni olma.

Reklamlar

-> Sizi hiçbir zaman unutmayacağım. Hayatımın en güzel günlerini burada geçirdim. Şimdi zorunlu bir sebepten dolayı gitmek zorundayım. Benim hepinize varsa hakkım helal olsun sizlerde bana hakkınızı helal edin arkadaşlar. Hoşcakalın.

-> Hakkınızı helal edin. Hayat bu belki bir gün bir yerlerde tekrar karşılaşırız.

-> Biliyoruz sizleri bırakıp gideceğim ama gözyaşlarımla sizlere veda edeceğim.

-> Tayinimin çıkmasına çok sevindim gidiyorum diye de hiç üzülmüyorum. Kalanların Allah yardımcısı olsun.

-> Uzun yıllar birlikte çalışıp mutlu günlerimizin yanında üzücü ve yorucu günlerimiz de oldu. Bu kadar uzun süre birlikte çalışıp sizlerden ayrılmak çok zor olacak elbette.

-> Siz giderken arkanızdan baka kaldık, hem siz hem de biz siz gidiyorsunuz diye gözyaşlarına boğulduk. Güle güle gidin öğretmenim.

-> Gittiğin yollarda güller bitsin, gittiğin yerler seninle güzelleşsin.

-> Böyle dedikoducu, böyle kokuşmuş bir ortamdan ayrıldığım için çok mutluyum. Allah benim yerime gelecek olan yardımcı olsun.

Reklamlar

-> Bana değer veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bazılarını yapmacık davranışlarını görmek istemediğim için whatsapp grubundan ayrılıyorum.

-> Siz benim annem ve babamdan sonraki en çok sevdiğim ve en çok değer verdiğim kişilersiniz ve öyle de kalacaksınız.

Okuldan Ayrılan Öğretmenin Veda Mesajı

-> Güzel anılar biriktirdik birlikte, çok güzel günlerimiz geçti. Sizi çok özleyeceğim canım arkadaşlarım.

-> Gidiyorum ama anılarımı, yaşanmışlıklarımı sizlerle bırakıyorum. Sizleri hiç unutmayacağım.

-> Hayatımın 5 yılının geçtiği bu okuldan yarın itibaren ayrılıyorum. Artık hayatın kalbi güzel İzmir’e gidiyorum. Sizlerle çalışmak çok güzeldi.

-> Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız.

-> İnsan gidiyorum deyince gidemiyormuş, aklı kalıyor, anıları kalıyor geride. Sizlerden ayrılmanın bu kadar zor olacağını hiç düşünememiştim. Görev nerde berilerle yapmak düsturu ile gitmek zorundayım canım arkadaşlarım.

-> Sizlere veda etmek ne kadar zor olsa da ayrılık vakti geldi çattı.

-> Burada geçirdiğimiz onca güzel günler sonra bu kurumdan, sizlerden ayrılmak ölüm kadar acı ve soğuk benim için. Gidiyorum evet ama sizleri hep hatırlayacak ve çok seveceğim.

-> Sizlerle bir arada olmak ve birlikte çalışmak çok çokkkk güzeldi. Herkese nasip olmaz böyle bir ortamda çalışmak. Eğer zorunlu olarak gitmek zorunda olmasaydım bu okulda emekli olurdum. Şimdi gitme zamanı gözyaşları içerisinde.

Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı Kısa

-> Yolunuz açık olsun öğretmenim gittiğiniz yerde en güzel şeyler sizlerle olsun.

-> Bir insanın giderken gözü hala geride kalıyorsa orda unutamadığı ve unutamayacağı anıları, birileri var demektir.

-> Okuldan ayrılan öğretmenler oldu ama hiç aklıma gelmedi benimde bir gün okuldan ayrılan bir öğretmen olacağım. Kendinize iyi bakın arkadaşlar görüşmek üzere.

-> Benim varsa hepinize hakkımızı helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin. Gruptanda ayrılıyorum iyi görevler arkadaşlar.

-> Bugün itibariyle aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar, yaz tatiline gelmesi sebebiyle sizlerle yüz yüze görüşemeyeceğim. Sizleri çok sevdim kendine iyi bakın sağlıcakla kalın.

-> Güle güle öğretmenim, zaten hep gülüyordunuz inşallah bundan sonrada hep gülersiniz.

-> Gitmekle gitmez olmazsın aklın kalır, anıların kalır. (Cemal Süreya)

-> Ben gidiyorum arkadaşlar haberiniz olsun.

-> Gözyaşları içinde ayrılıyorum bu kurumdan, insan hiç gitmek istemez böyle güzel bir ortamdan. Sizlerle çok anlamlı günlerimiz oldu, hepinizi çok seviyorum hepinizi yeri benden ayrı ayrı olacak.

Tayin Veda Mesajı

-> Her zaman aklımda, her zaman kalbimde olacaksınız. Sizlerle çalışmak çok güzeldi canım arkadaşlarım.  Sizler her şeyin en güzeline layıksınız.

-> Bizde sizden ayrıldığımız için çok üzüldük öğretmenim.

-> Bu okula geldiğim gün sıcacık bir aile ortamına geldiğimi fark etmiştim. Şimdi bu güzel aile ortamından ayrılmak çok zor olacak benim için. Hakkınızı helal edin arkadaşlar görüşmek üzere.

-> Sen gidemezsin diyenlere inat gidiyorum kalanlara superguzelsozler.com sağlıklı güzel günler diliyorum. Şimdi ben batının altını üstüne getirmeye gidiyorum.

-> Bizleri böyle yetim, böyle öksüz bırakıp gidiyorsunuz.

-> Kısa zamanda güzel günler geçirdik, kendinize iyi bakın arkadaşlar ben bugün itibari ile aranızdan ayrılmış oluyorum.

-> Yaşanılan bu günler hiç unutulmayacak her daim anılarda yer bulacak.

-> Sizlere veda etmek çok zor olsa da bu ayrılık kaçınılmaz, şunu bilmenizi isterim ki giderken gözlerim arkada aklımda hep sizler olacak.

-> Yolunuz açık olsun öğretmenim.

-> Sizlerle çalışmak çok güzeldi arkadaşlarım. Aranızdan ayrılmak hiç kolay olmayacak. Kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir