Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Uzaktaki Sevgilime Doğum Günü Mesajı, Erkek Sevgilime Doğum Günü Mesajı, Kız Sevgilime Doğum Günü Mesajı

Reklamlar

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

* Seni kaybetmek değil bulmak isterim, aslında içindeki seni, özündeki hissi, kalbindeki beni… Bil ki yalnızca ama yalnızca seni. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.

* Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

* Çiçeklerle dolu bir bahçede, Seninle, her zaman cennetteymiş gibi hissediyorum aşkım. En tatlı doğum günün kutlu olsun.

* Varlığındır sevgime değer katan. İyi ki doğdun sevdiğim.

* Ne güzel geldin dünyaya, ardından dünyama. Hoş geldin sefalar getirdin sevgilim. İyi ki doğdun aşkım.

Reklamlar

* Hayatımı yaşamaya değer hale getirdin. Yüzüme gülümsemeyi getiriyorsun ve dokunuşun beni ne kadar sevdiğini ve beni önemsediğini gösteriyor. Benim tatlı sevgilim. Doğum günün kutlu oslun.

* Gözlerindeki ışıltıya ve birlikteyken gülmene bayılıyorum sevgilim. Yeni yaşına girdiğin gibi, her doğum gününde yanında olmak istiyorum sevgilim.

* Umarım hayatın mutluluk ve neşeyle doludur. Sevgilimin doğum günü kutlu olsun.

* En güzel dualarımda sen varsın ve sen, Rabbimin bana en özel armağanısın. İyi ki doğdun yaşama sebebim.

* Sen hayatımdaki bir armağansın ve özel gününde sana sevgimin hediyesini veriyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

* Her gün gülümsememin sebebisin. Tutkumuz asla geçmeyecek ve bu özel günde aşkımız hep parlayacak.  En tatlı şekerimin bugün doğum günüsü. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma. Mutlu yıllara bir tanem.

* Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan, kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı. İyi ki doğdun hayatım.

Reklamlar

* Sen benim ilk aşkım sana tutsak bu biçare hep yanında olacak bundan sonra. Birlikte nice güzel yıllara. İyi ki doğdun Sevgilim.

* Seni sevmek her gün daha da kolaylaşıyor. Şimdi bir kez daha sevgi ile yaşlandın diyeyim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi doğdun baş tacım.

* Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım.

* Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

* Bu gün yılın en güzel günü çünkü bu gün hayatımın aşkı doğdu. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Senede bir gününü değil ömrümü paylaşmaya hazırım, iyi ki varsın iyi ki benimsin. Doğum gün kutlu olsun canımın içi seviyorum seni.

* Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Reklamlar

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

* Durdurabilsem dünyayı ve koşup gelsem sana. Kimseye hiçbir şey söylemeden kaçıp gelsem yanına

* Ve ben dilek tutmadım hiç. Hep dua ettim, ömrüm ömrüme nasip olsun diye. Doğum günün kutlu olsun.

* Sen benim ruh eşim, ortağım ve en güvenilir arkadaşımsın. Sensiz hayatımın nasıl olacağını hayal bile edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Ellerini tutamasam da kalbin benim yanımda olsun… Tek dileğim ruhun bir ömür benimle dolsun… Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Cennet açıldı ve Rabbim seni benim için gönderdi. Seni ilk gördüğümde kalbimin birkaç parça dan sıyrıkları nasıl atladığını hep hatırlayacağım. Doğum günün kutlu olsun.

* Uzaklarda arama gözyaşlarındayım sevdiceğim. İyi ki doğdun sevgilim.

* Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş. İyi ki doğdun aşkım.

* Kalbime neşe getiren özel bir insanın doğum günün kutlu olsun. Birlikte geçirdiğimiz her an için minnettarım ve mutluluğumuzun hiç bitmemesini diliyorum sevgilim.

* Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

* Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Nice mutlu senelere aşkım.

* Sendeki beni gel de kalbime sor sevgili. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

* Birlikte olmak için dünyanın kapılarını kapatıyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

* Bugün seni dünden çok daha çok seviyorum ama yarın hissedeceğimin onda birini bile değil. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun sevgilim.

* Sen benden uzak olduğunda köpüklü dalgaların kumlu kıyıya çarpması gibi kalbim seni daha çok arıyor. Tüm kalbimle sana mutlu yıllar diliyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

* Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

* Hayatta dilediğim tek dilek hep sen yine sen. İyi ki varsın sevgilim iyi ki doğdun ve hayat seni çıkardı karşıma.

* Bana mutluluk veren aşk değil ama bana mutluluk veren seninle aşk. İyi ki doğdun aşkım.

* Doğum günün kutlu olsun aşkım, iki insan tek yürek olduk seninle, ne mutlu ki seninle birlikteyim, doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. Nice mutlu yıllara.

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

* Bu gece, hayatı istediğimiz gibi seninle yaşayalım sevgilim. Sen doğum günlerinin en güzelini hak ediyorsun. İyi ki varsın. İyi ki doğdun prensesim. Uzak olsan da bil ki kalbim ömrün boyunca hep yanında olacak.

* Belki yanımda yoksun ama herkesten çoksun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

* Sessizce açsam kapını ve girsem koynuna. Öylece baksan ve sarılsan bana, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde…Nice birlikte yıllarımıza inşallah yolunu bekler oldum

* Hayat hiç ummadığınız anda superguzelsozler.com mucizedir aslında. Benim mucizem sana dair yaşanan ne varsa. İyi ki doğdun sevgilim.

* Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

* Sen başıma gelen en iyi şeysin. Doğum gününe özel olması gereken çok özel bir kutlama yapalım ve sana benim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatayım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

* Bu gece omzuna hafif bir dokunuş sesi duydun mu? Yanında olmasam da beni hisset diye dokundum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

* Hayat bizi binlerce kilometre uzaklara savurmuş olsa da kalplerimiz her Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları daim yan yana atıyor, doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Bu gün gülüşün kadar güneşli ve senin kadar güzel olsun. Her gün parlıyorsun, ama bu günde en parlak olanı parlatıyorsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

* Bana verdiğin tüm güzel anıların için teşekkür ederim. Birlikte yaşlanalım ve daha kaç doğum gününü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin için burada olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

* Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

* Bensiz hayatın nasıl olacağını hiç düşündün mü? Evet, ben de göremedim. Senin sayende aşkta şanslıydım canım. Aşk dolu bir gelecek inşa edelim seninle sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Ömür boyu yüzündeki gülücükler eksik olmasın sevgilim. Sevgi mutluluk seninle birlikte olsun. Umarım sonsuza kadar yaşatacağın en güzel anıların olur. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Beni aşk denen o güzel duyguya götürdüğün için teşekkür ederim aşkım. Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı yılların olsun inşallah.

* Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

* Uzakta olabilirsin ama, kalbimden asla uzağa gitmedin. Bugün senin en özel günün. Yeni yaşın sana sağlıklı mutlu gelecekler nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

* Belki de aşk, uzakta olan birisiyle bile mutlu olabilmektir. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın canım aşkım.

* Senin gibi biriyle tanışacağım hiç aklıma gelmemişti. Tüm günlerin doğum günün kadar özel olmalı. Özel yaş gününde sağlığın huzurun ömür boyu daim olsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Hayatım boyunca senin kadar tatlı biriyle tanışmadım. İyi ki kalbime hayatıma girmişsin gönlümün sultanı uzak da olsak da her daim bu kalp senin olacak bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

* Uzakta da olsan sen hep içimdesin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

* Harika bir doğum günü. Her gününün sevgi, kahkaha, mutluluk ve güneşin sıcaklığıyla dolu olmasını diliyorum.

* Tıpkı gün güneş olmadan başlamaz gibi, hayatım da senin dokunuşun olmadan başlamıyor. Dünyamın en güzeli. Yanımda olmasan da sıcaklığın kokun hiç bir zaman üstümden çıkmaz. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

* Güzellikle, huzurla, umutla ve sevgiyle dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler göreceğiz, hangi güzellikler bizi bekliyor tahmin bile edemezsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

* Umarım özel günün sana mutluluk, sevgi ve eğlence getirir. Sen her şeyi fazlasıyla hak edensin aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir