Yengeye Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde neler bulacaksınız: Yengeye Günaydın Mesajları, Yengeye Günaydın Sözleri, Yengeye En Güzel Günaydın Mesajı, Yengeye Günaydın Mesajları Kısa, Yengem İçin Günaydın Mesajları, Yengeme Günaydın Mesajı, Yengeye Resimli Günaydın Mesajı, Yengeye Günaydın Mesajı Facebook

Reklamlar

Yengeye Günaydın Mesajları

Yengeye Günaydın Mesajları

Geçenlerde abime çok teşekkür ettim senin gibi biriyle nişanlandığı ve senin gibi iyi kalpli meleği ailemize kazandırdığı için. Her zaman gülümsemen dileğiyle günaydın yengeciğim.

Günün aydın, dileklerin gerçek, umutların daim olsun, canım yengeme günaydınlar olsun.

Mutluluk yakana yapışsın, huzur ayağına dolaşsın, sevinç ellerine bulaşsın, güzellikler kirpiklerini ıslatsın, her şey gönlünce olsun canım yengem. Günaydın.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan beni bilirsin. Ben her zaman böyleyim işte. Günaydın güzel yengem.

Yengem gelecek, abimi mutlu edecek, mutlu olan abimin eli cebine gidecek, bu kardeşini görecek, ah be hayat bu günler ne zaman gelecek. Günaydın yengeciğim.

Senin gibi bir yengem olduğu için çok şanslıyım iyi ki varsın yengem günaydın.

Reklamlar

Benim hiç ablam yok diye çok üzülüyorum ama artık hiç üzülmüyorum. Çünkü abla kadar değerli, bir kardeş kadar candan ve içten olan yengem var. Günaydın yengeciğim.

Göremediğim ama her zaman kalbimde sevgisini hissettiğim canım yengem günaydın.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Günün güzel ve aydın olsun.

Benim güneş kadar sıcak, ay kadar parlak yengem günaydın. Günün aydın, neşen bol, üzüntülerin kederlerin hiç olmasın.

Abim çok şanslı yenge senin gibi birine sahip olduğu için. İnşallah hep böyle mutlu olursunuz. Günaydınlar.

Rabbim huzurumuzu, mutluluğumuz ve neşemizi bozmasın. Günümüz güzel ve hayırlı olsun.

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın. Günaydın Bitanecik yengem.

Günaydın, mutlu sabahlar, hayırlı sabahlar, good morning canım yengem.

Gönlünden geçen tüm güzellikler hayatında anlam bulsun. Ömrün saadetli ve huzurlu olsun. Bir gün gözlerinden yaş gelirse o da çok gülmekten olsun. Günaydın yengem.

Reklamlar

Allah’ım uyandırdığın her güne, verdiğin her nefese Elhamdülillah. Hayırlı Sabahlar yengeciğim.

Artık barış ilan ediyorum seninle yenge. Söz sana laf sokmayacağım böyle güzel laflar edeceğim artık. Eğer sen erken kalkarsan tabi. Günaydın uykucu yengem.

Yüreği güzel insanlara, iyi kalpli merhametli insanlara özellikle de yengeme günaydın.

Görümcelik tarih oldu artık. Devir yengeyle müttefik olmak aynı safta durmak. Kanka, arkadaş olmak ve hayatı birlikte yaşamak. Günaydınlar.

Mutluluk yakana yapışsın, huzur ayağına dolaşsın, sevinç ellerine bulaşsın, güzellikler kirpiklerini ıslatsın, her şey gönlünce olsun canım yengem. Günaydın.

İyi ki varsın ve iyi ki benim yengem olmuşsun. Seni bize göndere Allah’a binlerce kez şükürler olsun. Hayırlı sabahlar yengem.

Bugüne yazılan tüm güzellikler senin olsun. Günaydın yengeciğim.

Sen ne kadar iyi ve ne kadar mükemmel bir insansın yenge. Abim ne kadar şanslı senin gibi bir sevdiğin olduğu için. İyi ki varsın yengem günaydın.

Yengeciğim duvarına kocaman sevgi dolu bir günaydın bırakıyorum uyanınca alırsın. Günaydın yengeciğim.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir