Abime Doğum Günü Mesajı

Sayfamızda doğum günleri kategorimize bir yeni yazımız olan abime doğum günü mesajı kısa, abime doğum günü mesajı komik ve abime doğum günü mesajı resimli sözleri hazırladık.

Reklamlar

Abime Doğum Günü Sözleri

Abime Doğum Günü Sözleri

-> Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

-> Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur. Doğum günün kutlu olsun.

-> Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim.

-> Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

-> Abilerin en kralı, doğum günün kutlu olsun nice nice yaşlara inşallah.

-> Senin gibi şefkatli bir abim olduğu için şanslıyım. Mutlu yıllar canım abim.

-> Rabbim ömrünü hayırlı, günlerini güzel eylesin. Doğum günün kutlu olsun abim!

-> İyi ki abim olmuşsun, İyi ki hep yanımdasın iyi ki doğmuşsun. İyi ki varsın abi.

-> Gülücüklerin hiç bir zaman yüzünden solmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar, sen derim abi. İyi ki doğdun canım abim.

Reklamlar

-> Yaşadığımız bu zorlu hayatta sen herşeyin ilacı oldun abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

-> Yüreğinin ışığı ile senin ve etrafındaki insanların aydınlanacağı mutlu yaşlar dilerim.

-> Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

-> Doğum günün kutlu olsun abim. Allah herşeyi gönlüne göre nasip etsin. doğum günün kutlu olsun.

-> Ağabeyim en içten doğum gününü kutluyorum. Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur seninle olsun.

-> Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar…

-> En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

-> Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

-> Yakışıklı abilerin bir tanesi, abilerin kralı doğum günün kutlu olsun nice yıllara gönlü güzel abim.

-> Kalbi temiz, gönlü güzel abim, yağmur gibi saf ve temiz ömürler nasip etsin rabbim. Doğum günün kutlu olsun

-> Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Reklamlar

-> Hayatım boyunca bir destek ayağı oldun. Sana gerçekten saygı duyuyorum sevgili abim. Mutlu yıllar canım abim.

-> Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

-> Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

-> Bu yaşından sonra en güzel günlerin seninle birlikte olsun abim. Yeni yaşın kutlu uzun ömürlü olsun canım abim.

-> ”Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.”

-> Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere…

-> Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Reklamlar

-> Kardeşin olmaktan gurur duyuyorum. Senin gibi bir abim var. Yakışıklı abilerin bir tanesi Doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

-> Her ne kadar yanında olamasam da biricik abim, doğum günün kutlu olsun. Her zaman gönlümün derinliklerinde sen varsın.

-> Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

Abime Doğum Günü Mesajı Kısa

-> Doğum gününü kutlamak her zaman kalbim için özel olmuştur abim. Çünkü aramızdaki bağ açıklanamaz. Doğum günün kutlu olsun.

-> Güzel günler hep hatırlanır. bundan sonraki yılların kalbin kadar güzelsin olsun abilerin en iyisi, Yeni yaşın kutlu olsun.

-> Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

-> Yollar uzak olsa da kalplerimiz birdir. Farkında mısın biraz daha yaşlandın. En tatlı ihtiyar oldun nice mutlu yıllara abim.

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.”

-> Yeni yaşın dilediğin güzelliklerle birlikte olsun, Rabbim sana sürprizlerle mutluluk getirsin. Koca yürekli abim mutlu yıllar.

-> Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere.

-> En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

-> En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep birlikte olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara…

-> Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

-> Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun abiIerin güIü.

-> Bugün yeni yaşına adım attın, yeni bir gün yeni bir yaş olarak tarihe yazıldın. Nice senelere canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

-> Yatak da hasta yatarken bana annem gibi hizmet eden abim. Rabbim bahtını acık etsin inşallah. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı abim.

-> Mutluluğumuzu ve acılarımızı birlikte paylaştık, şimdi çikolataları birlikte paylaşma zamanı. Ne diyorsun abim? Doğum günün kutlu olsun.

Abime Doğum Günü Mesajı Resimli

-> Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim.

-> Gözlerin üzülmesin, her bir damla yaşın mutluluktan olsun. Yeni yaşında geleceğin parlak olsun canım abim benim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

-> Hayat ne kadar garip olsa da. bana o garipliği hiç bir zaman yaşatmadın hep yanımda oldun beni korudun canım abim doğum günün kutlu olsun.

-> Omzunda o kadar çok sorumluluk aldın ki bizi bir kez olsun hayal kırıklığına uğratmadın. Dünyanın en sevimli abisi. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun sevgili abim. Bu özel günde. Bana bu kadar iyi, şefkatli ve nazik bir abi olarak sahip çıktığın için teşekkür ederim.

-> Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

-> Güzel yüzünden gülücükler eksik olmasın. Yeni bir başın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutluluklar seninle beraber olsun abi. Nice mutlu yıllara.

-> Hayatındaki en büyük sevgi ömürlük olsun. Sana olan sevgim daimdir. Umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abicim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

-> Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

-> Kalbin kadar temiz ve saf abim. herşeyin güzellikleri seninle birlikte olsun. Gönlün huzurla dolsun neşen daima bol olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayatın tatlı anlarla, mutlu gülümsemelerle ve mutlu anılarla dolu olsun. Bu günün sana yeni bir başlangıç versin. Doğum günün kutlu olsun sevgili abim.

-> Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

-> Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

-> Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.

-> Sen her zaman bir ilham kaynağı oldun sevgili ağabeyim. Doğum gününde, sana bildiğinden daha çok iyi baktığımı söylemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Kardeşinden gelen bu mesaj sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara…

Biricik Abime Doğum Günü Mesajı

-> Abilerin en yakışıklısı yeni yaşında mutluluklar dilerim. Yeni yaşında dünyanın güzellikleri seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın abim.

-> Hayatımda benim için yaptıklarından sonra borcumu ödeyebilir miyim merak ediyorum. Her adımda yanımda olduğun için teşekkürler abi. Doğum günün kutlu olsun abim.

-> Sen sadece büyük bir kardeş değilsin, aynı zamanda benim için bilge bir koruyucusun. Seninle büyümek şimdiye kadar en güzel yaşamdı abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Senden daha iyi bir ağabey isteyemem. Doğum günün kutlu olsun abim. Beni her zaman kötü durumlardan her zaman kurtardın bunun için ayrıyetten teşekkür ederim abim.

-> Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

-> Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini arzuluyorum. Doğum günün mübarek olsun abilerin en yakışıklısı.

-> Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara.

-> Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

-> Senin gibi bir kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. Sen en iyi ailesin. Bu özel günde, sana şunu söylemek istiyorum her şey gönlünce olsun abim.  Doğum günün kutlu olsun.

-> Sen şimdiye kadar sahip olduğu en şefkatli ve sevgi dolu kardeşsin. Bana göz kulak olma ve bana rehberlik etme şeklin takip edilecek bir örnek. Doğum günün kutlu olsun abim.

-> Bugün hayatında özel bir gün. Bir yaş daha büyüdün abim. Umarım pastanın bir kısmını bana saklamayı hatırlayamayacak kadar yaşlı değilsindir. Doğum günün kutlu olsun ağabeyim.

-> En güzel günlerin bugününden daha güzel olsun, daha huzurlu geçsin. Hiçbir kötülük yanına bile yanaşmasın. Geleceğin parlak neşen bol olsun canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Uzaktaki Abime Doğum Günü Mesajı

-> Yakışıklı abim, yine bir seneye daha girdik belki eski yaşında mutlu değildin rabbim bu yeni yaşında mutluluğun en güzelini nasip etsin sana inşallah amin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

-> Zaman su gibi geçse de özel günler asla unutulmaz. Doğum gününü unutmadım abi seni ne kadar çok sevdiğimi buradan anla, doğum gününü kutluyorum abim rabbim sağlıklı günler nasip etsin.

-> Ne olursa olsun benim biricik bir tanecik abim var bu dünyada. Her şeyde yanımda olan hiçbir şeyini benden eksik etmeyen bir abim var. Varlığın bana yeter abim. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yakışıklı abim benim, dilerim yeni superguzelsozler.com yaşında da her şeyin güzel olur, hayırlı bir eşin olur, çocukların olur inşallah senin gibi kalpleri temiz olurlar inşallah doğum günün kutlu olsun abim.

-> Bir yıl daha geçti ama kalbimde sana olan sevgim sonsuz abim. Ruhen yaşlanma yolunda olsan da benim kalbimde hep genç yakışıklı güçlü bir abi olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

-> Yeni yaşında da hiç bir zaman değişmedin bana olan hislerin hiç değişmedi beni küçükken kardeşin olarak gördüğün gibi sevdiğin gibi yine benden sevgini eksik etmedin. Doğum günün kutlu olsun abim.

-> Canım abim benim, iyi ki abimsin, senin gibi bir abim olduğuna şükürler olsun. Yeni yaşında hayatında başarılar diler. Geleceğinin aydınlığı için dualar ederim sevgili abim. Doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.