Anneler Günü Özel Sözler

Sayfamızdaki bu yazımızda sizler için hazırladığımız anneler günüyle ilgili sözler, anneler günü özel sözler uzun ve anneler günü özel sözler resimli sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Anneler Günü İçin Özel Sözler

Anneler Günü İçin Özel Sözler

-> Anne kalbi, çocuğun okuludur. Henry Ford

-> Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğmuş olur. Osho

-> Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur.

-> Gücüme güç, umudumа umut kаtаn аnnem, Anneler günün kutlu olsun!

-> Bir anne, yüreği dibinde her zaman bir af bulunan bir uçurumdur.

-> Hayatımdaki en değerli varlığım, Annem, Anneler günün kutlu olsun.

-> Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.

-> Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem ellerinden öperim.

-> Her mayısta değil ömür boyu kalbimdesin, canım annem günün kutlu olsun!

Reklamlar

-> Çocuklarımın annesi ve benim meleğim, anneler günün kutlu olsun sevgilim.

-> Üzerimdeki hakkını ömür boyu çalışsam da ödeyemem, benim biricik anneciğim.

-> Bir anne yüreği, dibinde her zaman af bulunan bir uçurumdur. -Honore de Balzac

-> Sen benim canımdan öte babamın yarısı, ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun.

-> En büyük özlem sanadır annem. Keşke hep yanımda kalsaydın. Anneler günün kutlu olsun.

-> Koydum tüm sevinçlerimi önüme bir baktım hepsi sen. Anneler Günün Kutlu Olsun Annecim…

-> Canım karım iyi ki varsın Allah seni başımdan eksik etmesin. Anneler gününü kutluyorum.

-> Dünyanın en güzel annesi; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

-> Bаştа şehit аnnelerimiz olmаk üzere,  elleri öpülesi tüm аnnelerimizin аnneler günü kutlu olsun.

-> Annedir cenneti sunan çocuklarına annedir hayata tutunmasını sağlayan. Anneler günün kutlu olsun.

-> Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

-> Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

Reklamlar

-> Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

-> Sen başımızın tacı, sen evimizin neşesi, sen en değerli varlığımız olan annem. Anneler Günün Kutlu Olsun.

-> Annenin olmadığı zamanlarsa sana annelik yapan tek kişi ablandır. Ona sahip çık. Anneler Günün kutlu olsun.

-> Hiç kimse kollarında bir çocuk tutan anne kadar muhterem ve saygıdeğer değildir. Johann Wolfgang von Goethe

-> Kendimi her zaman güvende hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim. Melek annem, anneler günün kutlu olsun.

-> Gökten düşen yıldızların hepsi senin yüzünde toplanmış, iyi ki benim annemsin, iyi ki bir aradayız anneciğim.

-> Her beklentimi aşan hayallerimin prensesi seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir adamım. Anneler günün kutlu olsun!

Reklamlar

-> Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

-> Şimdi yan yana olmak isterdim ama kalbim her zaman seninle, bu vesileyle anneler gününü tüm duygularımla kutluyorum.

-> Ben hiçbir zaman yolumu kaybetmem. Çünkü ablam bana yolumda hep ışık olmuştur. Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

-> Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun!

-> Bu dünyada en çok sevdiğim ve en çok inandığım insan, annem! Anneler günün kutlu olsun, çocuğun seni her zaman seviyor.

Anneler Günüyle İlgili Sözler

-> Hediyeni umarım almışsındır anneciğim, bu hediye seni ne kadar sevdiğimin küçük parçası sadece, anneler gününü kutlarım.

-> Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Anneler günün kutlu olsun!

-> Kaç yaşında olursam olayım canım anneciğim ben senin Anneler Günü Sözleri hep ufak çocuğunum, anneler günün kutlu olsun!

-> Zihnim her zaman bir annenin nasıl olur da bu kadar harika olduğuna hep hayret etmiştir. Anneler günün kutlu olsun canım!

-> Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

-> Şefkatin en büyük amili analardır. Hayatımdaki bütün hatalarım, ana terbiyesi görmeyişimden ileri gelmiştir.Jean J. Rousseau

-> Bir çocuk için hayatta en büyük şans iyi bir aileye sahip olmaktır. İyi ki benim annemsin canım annem. Anneler gününü kutlarım.

-> Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

-> Vаrlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, merhаmet ve özveri kаynаğımız olаn tüm değerli аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler Günü Özel Sözler Whatsapp

-> Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

-> Arkadaşlığın ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın anneler günü kutlu olsun!

-> Anne, beş kişi için yalnızca dört dilim pasta olduğunu fark ettiği anda, pastadan nefret ettiğini duyuran ilk kişidir. Tenneva Jordan

-> Güldüğümde gülen, ağladığımda ağlayan, benim için yaşayan, dünyadaki en büyük şansım, meleğim, canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun…

-> Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

-> Anne hakkına dikkat et! Onu başında taç et! Zira anneler doğum sancısı çekmeselerdi, çocuklar da dünyaya gelmeye yol bulamazlardı. Mevlana

-> Anne sen olmadığında ne yapacağımı bilmiyorum, büyüdüm kocaman insan oldum ama hâlâ en zorlu anlarımda seni arıyorum. Anneler günü kutlarım.

-> İnsana da, anne babasına iyi davranmasını emrettik. Annesi, onu her gün biraz daha güçsüz düşerek karnında taşımıştır. Lokman Suresi 14. Ayet

-> Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın.

-> Ana kraliçemiz, biricik anneannemiz. Çocukluğumdaki sıcacık evin ve sıcacık sofraların hep aklımda. Seni çok özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler Günü Özel Sözler Uzun

-> Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

-> Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem anneler günü kutlu olsun annem

-> Onlаr; Bir gün değil, hаyаtlаrı boyuncа umudun, şefkаtin, merhаmetin, gücün ve kаrаrlılığın аdı oldulаr… Tüm аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun..

-> İyi ki benim annemsin, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun.

-> Sen benim annemin biricik annesisin. Sen olmasan annem olmazdı. İyi ki canım annemi doğurdun canım anneannem. Sen benim her şeyimsin. Anneler günün kutlarım.

-> Yаlnızcа bir gün değil her gün аnnelerimizin günü! Bu hаyаttа ortаyа koyduğunuz fedаkаrlıklаr ve büyük emekleriniz için minnettаrız. Anneler Gününüz kutlu olsun.

-> Sınırsız sevgi, emek ve özverilerine lаyık superguzelsozler.com olаbilmek dileğiyle tüm аnnelerimizin Anneler Günü ‘nü kutluyor; аhirete irtihаl etmiş аnnelerimize ise rаhmet diliyorum.

-> Bulamadım seninki gibi sıcak bir sine, hasretine dayanamıyor artık bu sine. Çok aradım, bulamadım senin gibisini… Hasretinden bak ağlıyor gözlerim yine. Seni özlüyorum anne.

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

-> Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Ne yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik annem. Hasretle yanaklarından öperim.

-> Seninle başladım soluk almaya, senle çarptı kalbim. Ağlamak da gülmek de senden bana geldi. Seninle düşe kalka yaşamayı öğrendim. Hem de sayende yolumu buldum ve ilerleme kaydettim. Biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

-> Sen abladan öte mükemmel bir annesin. Sen kendi sorumlulukları olan bir kadınsın. Benim hayatımda olduğun gibi kendi çocuklarının ve ailenin de hayatlarında büyük bir etkin var. Dünyanın en güzel ablasının anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

-> Anneler bu dünyadaki en kıymetli, en özel varlıklarımızdır. Onların yokluğunu hiçbir şey unutturamaz. Bu özel günde annelerini kaybetmiş kişilerin de annelerine olan sevgilerini ve rahmetlerini dile getirmek için söylemek istedikleri güzel sözler vardır.

-> Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir