Anneme Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriğinde anneme duygusal sözler, anneye güzel sözler uzun duygusal, anne sözleri etkileyici ve güzel ve anneme güzel sözler resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Anneme En Güzel Sözler

Anneme En Güzel Sözler

-> Buralar buram buram sen kokuyor anne. Nasıl bir masalmış bu hayat Anne Sözleri denen efsane, bir türlü mutlu son yazamadık be anne.

-> Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem. Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. İyi ki varsın.

-> Senden yediğim terliğin acısı bile çok güzeldi seni çok özledim canım annem.

-> Anne elinden tüm dünyaya tutunur insan, o eli bir bıraksa bir ömür yutkunur insan.

-> Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

-> Herkesin bayramda gidebileceği bir köyü, bir baba ocağı, bir ana kucağı olabilmeli.

-> Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur.

Reklamlar

-> Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim.

-> Sen bu dünyaya gönderilmiş bir meleksin canım annem.

-> Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel…

-> Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Canım annem seni çok seviyorum.

-> Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. İyi ki varsın Rabbim seni başımızdan eksik etmesin.

-> Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Sen dünyanın en fedakâr, en güçlü, en güzel kadınısın.

-> Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevgin imiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

-> Hiç bir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne.

Reklamlar

-> Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem.

-> Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem.

-> Keşke anneler ölümsüz olsa.

Annem İçin En Güzel Sözler

-> Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır. İyi ki varsın anneciğim.

-> Şuna inanmak lazımdır ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. Atatürk

-> Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir.

-> Annesinden dayak yediği halde, yine “anne” diye ağlayan bir çocuktur aşk.

-> Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim.

-> Ne cenneti merak ediyorum ne de cehennemi, çünkü ben annemi gülerken de gördüm, ağlarken de.

-> Ne zaman tökezlesem yanımda olan biricik annem elimden tutarak her seferinde havalara kaldırmıştır.

-> Sen öğrettin; sevgiyi, saygıyı, hem kaya gibi sağlam, hem merhametli hem adil olmayı. Sen öğrettin tüm bunları baş tacım. Her günün kutlu olsun.

-> Anne ışıktır, annesiz insan karanlıktadır.

-> Her dışarıda yemek yendiğinde ben bu paraya evde size en az beş tencere yemek yapardım diyen anlayışlı kadına anne denir. Canım annem bize asla kıyamaz.

-> Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim.

-> Hastalandığım zaman başımızda saatlerce bekledin hep uykusuz kaldın meleksin annecim.

-> Anneciğim! Bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

-> Gözümden yaş yüreğimden sızı. Tarif edilmez bu acı yaşayınca anlıyor insan anne babasızlığı.

-> Anne girdin düşüme, yorganın olsun duam, mezarında üşüme.

-> Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Seni çok seviyorum.

-> Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.

-> Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir.

-> Bütün hayallerim senden geçiyor, senin mutluluğun bütün dualarımın başlığı oluyor. Seni bir an olsun üzgün görmek istemiyorum annem, senin kederin bütün güzellikleri karartıyor. Seni herkesten çok seviyorum.

-> Annem, dünyadaki en sadık dostum. Allah seni başımdan eksik etmesin.

Anneme Güzel Sözler Uzun

-> Senin gözlerindeki hüzün benim dünyamı karartır, senin gözündeki yaş beni hayattan soğutur. Senin bir gülümsemen beni dünyanın en güçlüsü yapar annem. Sen hep yanımda ol, seni çok seviyorum.

-> Bir canım var onu sadece senin için veririm annelerin annesi.

-> Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, sana bağlandığım kadar bağlanamam canım annem.

-> Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim. Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. İyi ki varsın.

-> Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem.

-> Beni canıyla kanıyla büyütüp bu güne getiren canım annem. Her zaman yanımda beni koşulsuz seven tek insan. Bir yaprak gibi narin ama bir o kadarda güçlü. Ulu bir çınar gibi gölgesi bile insana huzur veren biriciğim, annem. Seni anne olunca daha iyi anladım.

-> Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.

-> ilk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım

-> Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

-> Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

-> Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın, en aziz varlığımızsın, sen bizim bitanemizsin.

-> Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

-> Gecelerin karanlığında, sesinin nağmelerinde uyuyabilmenin huzurunu yaşadım. Bu hayatımın masalı, sen masallardaki tüm erdemlerin perisisin iyi ki benim melek annemsin.

-> Bana dünyayı kucakla deseler, ben gidip anneme sarılırım.

-> Güzel annem, sen benim her şeyimsin, kalbimin en büyük neşesisin.

-> Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman annem desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

-> Annene hizmet et; çünkü cennet annelerin ayakları altındadır. Hz. Muhammed (s.a.v.)

-> Karanlıktan korkmam çünkü yolumu aydınlatan ışığımsın, düşmekten korkmam çünkü her zaman arkamda desteğimsin. Senin bir güzel bakışın, bir tatlı sözün benim mutluluğuma yeter, çünkü güzeller güzeli annemsin. İyi ki doğdun.

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, sağlık ve huzur içinde seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim canım annem.

-> Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

-> Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel annesinin seni çok seviyorum.

-> Bu kadar yeter dedikten sonra bir kepçe daha yemek koyan insan güzeline anne denir.

-> Ne baba ne bir başkası senin kadar kimse sevemez bu tatlı yavrunu.

-> Cennet ayaklarının altında olduğunu bilirim annem.

-> Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

-> Hakkı ödenmeyecek tek kişisin ne yapsam değerine bir anlam getiremiyorum canım annecim.

-> Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyormuş annem.

-> Sen benim için her şeyden daha ön planda, herkesten daha değerlisin. Sen benim aşık olduğum ilk kadın dünyalar güzeli annemsin. İyi ki varsın.

-> Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin.

-> Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim.

-> Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

-> Annecim beni 9 ay boyunca karnında taşıdın ne kadar teşekkür etsem dahi yetmez.

-> Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla çok mutluyum.

-> Dünyanın en tatlı annesi olduğuna dair herkesle iddiaya girebilirim.

-> Sen hayatımın kutup yıldızı oldun annem. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Her zaman seninle doğru yolu buldum. Seni çok seviyorum. İyi ki benim annemsin, hep var olasın.

-> Zamanın içinde hayatımızı düzene sokan, bizim için yaşanır superguzelsozler.com kılan, tebessümüyle soframızı evimizi şenlendiren, yüreğiyle içimizi ısıtandır anne! Sen her şeyin en güzeline layıksın annem!

-> Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

-> Ah, o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele bir de yavrum deyişine ölürüm senin Annem.

-> Annem her yerde. Bir gül kokusunda, bir kaplanın gözlerinde, bir kitabın sayfalarında, yediğimiz yemekte, çölün fırtınasında, günbatımının pırıldayan cevherinde, dolunayın kristal ışığında, gün doğumunun tüllerinde.

-> Gençlik geçer, aşk söner, arkadaşlık yaprakları dökülür; fakat bir annenin gizli ümitleri baki kalır. Oliver Wendell Holmes

-> Gözümün nuru bi tanecik meleğim başımızdan eksik olma.

-> Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir