Anneye Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Anneye Günaydın Mesajları, Anneye Günaydın Mesajı, Anneme Günaydın Mesajı, Anneye Günaydın Sözleri, Anneye Hayırlı Sabahlar Mesajı, Anneye Hayırlı Sabahlar Sözleri, Anneye Güzel Günaydın Mesajları

Reklamlar

Anneye Günaydın Mesajları

Anneye Günaydın Mesajları

Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın. Seni çok seviyorum canım annem günaydın.

Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Günaydın güzel annem.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem hayırlı sabahlar günün aydın olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun annem. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Her zaman seninle doğru yolu buldum. Seni çok seviyorum. İyi ki benim annemsin, hep var olasın. Günaydın canım annem.

Günaydın Melek annem, sen benim dünyadaki en sadık dostum. Allah seni başımdan eksik etmesin.

Annen varsa dünyanın neresinde olursan ol hiç önemi yok sevildiğini her zaman bilirsin. Seni çok özledim anneciğim. Günün aydın olsun.

Reklamlar

Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Günaydın meleğim.

Allah’ım bu güzel güne huzurla başlamak ve mutlulukla bitirmeyi nasip etsin. Rabbim gülen gözlerini her daim güldürsün. Günaydın gül yüzlü annem.

Sen benim elleri nasırlı, gözleri yaşlı cefakar annemsin, sen her zaman dünyanın en iyi annesi olacaksın. Günaydın canım annem.

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş. Günaydın başımın tacı.

Bir insanı kendinden daha çok seven tek varlık annedir. Anne karşılık beklemeden koşulsuz şartsız sever, evladı mutlu olsun diye çalışır, evladının derdini kendi derdiymiş gibi dertlenir. Benim canım annem iyi ki varsın. Hayırlı sabahlar.

Yüreğindeki sevginin ucu bucağı olmayan, sınırsız sabır ile bizleri seven güzel annem günaydın.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Günaydın anneciğim.

Bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesi, hepimizin kıymetlisi, Melek annem günaydın.

Reklamlar

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim. Günaydın.

Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin. Günün aydın, huzurlu ve mutlu olsun.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim. Günaydın.

Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır. İyi ki varsın anneciğim. Günün aydın olsun.

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim. Hayırlı sabahlar

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, günü aydın, gönlü huzurlu olsun.

Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kilometrelerce uzağında sesinden üzgün olduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın anım annem! Yeni başlayan günün mutlu ve huzurlu olsun.

Reklamlar

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Seni çok seviyorum. Günaydın güzel annem…

Küçükken hayalini kurduğum kanatlı meleğin ta kendisi koruyan gözünden sakınan sevgisinin tadını başka kimsede bulamadığım hayattaki tek gerçeğim canım annem günaydın.

Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Günaydın benim biricik Meleğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir