Babaya Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde neler okuyacaksınız: Babaya Doğum Günü Mesajları, Babaya Doğum Günü Mesajı, Babama Doğum Günü Mesajı, Babam İçin Güzel Doğum Günü Mesajı, Kızdan Babaya Babalar Günü Mesajları Uzun, Babalar Günü Mesajı Uzun Duygusal

Reklamlar

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babalarımız bizlerin en değerli varlıklarından birisidir. Onların doğum gününü gidip yanında kutlayamıyorsak, bir doğum günü mesajı göndererek onları mutlu edebiliriz. Doğum günü kategorisindeki sayfamıza eklediğimiz bu yazımızla sizde babanıza onu doğum gününde mutlu edecek güzel bir doğum günü mesajı gönderebilirsiniz. Yeni hazırladığımız bu yazımız içerisinde orijinal doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda yazımıza kısa da olsa bir yorum yazarak bizlere destek olursanız çok memnun oluruz.

Babaya Doğum Günü Mesajı

Beni senin evladın olarak dünyaya gönderen Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Sen dünyanın en iyi, en candan babasısın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Reklamlar

Evimizin ATM si, annemin kredi destekçisi, evlatlarının ihtiyaç tedarikçisi canım babam doğum günün kutlu olsun.

Bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerindesin doğum gününü kutlarım babacığım. Nice mutlu yıllara.

Şimdi birisi gelse bana babanı tarif et dese, ne bende seni tarif edecek kelime var, ne de seni tarif etmeye kelimeler yetmez babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim. Canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin direği, yuvamızın en sıcak kanlısı canım babamın doğum günü kutlu olsun.

Dünyanın en iyi, en muhteşem, en temiz kalpli babası, seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Acılar ve hüzünler hayatında hiç olmasın, umutlar ve mutluluklar her zaman hayatında olsun canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam doğum günün kutlu olsun.

Bana her zaman inandığın için teşekkürler baba. Her zamana size layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun!

Hani bana derdin ya babacığım sen hep benim küçük kızım olarak kalacaksın diye. İşte bu küçük kızın doğum gününe gelemedi ama doğum gününü de unutmadı. İyi ki doğdun babacığımmmmm. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Sen güçlü bir çınar gibisin. Ne zaman sana yaslansam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. İyi ki doğdun babacığım.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Ben de her geçen gün biraz daha sana benzemeye başlıyorum, senin gibi evlatlarını çok seven, senin gibi iyi yürekli biri oluyorum. Canım babam sen hayatımın anlamısın. İyi ki doğdun babacığım.

365 günlük bir kitap “dünyanın en iyi babası” kitabının bir cildi daha bitti. Yeni kitabının her sayfasının bir önceki sayfadan daha güzel olması dileklerimle, iyi ki doğdun, canım babam.

Varlığınla hep yüreğimi ısıtan, bana superguzelsozler.com mutluluk ve güven veren canım babam doğum günün kutlu olsun.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana biricik babam. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babaya Doğum Günü Mesajı Kısa Anlamlı

Yeni yaşının eski yaşından daha mutlu şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Annemin en gözdesi, evlatlarının yakışıklı prensi doğum günün kutlu olsun.

Yakışıklı prensim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Allah seni başımızdan eksik etmesin. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Sağlık içinde, huzur ve mutluluk içinde yepyeni bir yıl daha geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bana hayatın tüm güzelliklerini öğreten yakışıklı adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun babacığım. Yeni yaşında da sağlıklı mutlu ve huzurlu olman dileğiyle.

Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım babacığım. Sağlıklı, huzurlu bir yaş geçirmen dileğiyle.

Babaya Doğum Günü Mesajı Uzun Duygusal

Gönüllerimizi Sultanı Peygamber Efendimiz bir hadisi şerifinde şöyle buyurmuştur: “Babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür.” Demiştir. Rabbim seni bizden hiç ayırmasın, muhabbet bağımızı, sevgi bağımızı hiç koparmasın. Nice mutlu senelere babacığım.

Şimdi birisi gelse bana babanı tarif et dese, ne bende seni tarif edecek kelime var, ne de seni tarif etmeye kelimeler yetmez. Benim için o kadar çok şey yaptın ki sana ne kadar çok teşekkür etsem yine de azdır. Senin hakkını hiç ödeyemem canım babacığım. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, ellerinden öperim. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin.

Ben yürümeyi senin ellerinden tutarak öğrendim babacığım, ben konuşmaya senin bana öğrettiğin ilk sözcüklerle başladım. Ben seninle büyüdüm, seninle yürüdüm. Her zaman bana destek oldun, ne zaman zor durumda kalsam hemen yardımıma koştun. Benim için yapılacak ne varsa hepsini yaptın canım babam. Ne yaparsam yapayım senin hakkını hiç ödeyemem. Seni o kadar çok seviyorum ki babacığım sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. İyi ki doğdun babacığım, doğum günün kutlu olsun.

Seninle yok bir sebepten küstük, ben birkaç kere gelip elini öpüp senden af dilemek istedim ama nasip olmadı baba. Yüzüne bakacak yüzüm olmadığı için gelip doğum gününü de kutlayamıyorum. Doğum günün kutlu olsun baba affet beni.

Peygamber efendimiz ana-babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun. Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Duaların bizden eksik olmasın.

Hani bana derdin ya babacığım sen hep benim küçük kızım olarak kalacaksın diye. İşte bu küçük kızın doğum gününe gelemedi ama doğum gününü de unutmadı. İyi ki doğdun babacığımmmmm. Doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir