Babaya Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde neler okuyacaksınız: Babaya Günaydın Mesajları, Babaya Günaydın Mesajı, Babaya Hayırlı Sabahlar Mesajı, Babalar İçin Günaydın Mesajları, Babaya Günaydın Sözleri, Babaya Duygusal Günaydın Mesajları, Babaya Resimli Günaydın Mesajları

Reklamlar

Babaya Günaydın Mesajları

Değerli babalarımızı mutlu edecek onları güne gülümseterek başlatacak güzel güne başlama mesajları göndererek onları mutlu edebilirsiniz. İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı ailesinden uzakta kalabiliyor. Hal böyle olunca onların sesini duymak, onlarla görüntülü konuşmanın yanında güne başlarken babamıza resimli günaydın mesajı göndermek hem babamızı mutlu edecektir hem de bizi.

Sayfamız sonunda buluna yorum bölümünden yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Babaya Günaydın Mesajları

İnsan güne başlarken de günü bitirirken de hep aklında sevdikleri oluyor. Bende güne başlarken sevdiğim adama bir günaydın demek istedim. Günaydın babacığım.

Günaydın günün güzel, hayaller gerçek, mutluluklar kahkaha ile son bulsun, günün aydın olsun babacığım.

Senin gibi babam var ya benim sırtım hiç yere gelmez, günaydın koca çınar.

Reklamlar

Rabbim sana her gün sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gün nasip etsin. Günaydın babacığım.

Belki sen biz gençler gibi hemen kalkar kalkmaz telefona bakmazsın, ne zaman bakarsan bu günaydın mesajı sana o zaman olsun. Günaydın Babam.

Sen şimdi kalkmış ekmeği almış gelmiş, kahvaltı sofrasını annemle birlikte kurmuşsundur. O zaman benden de hayırlı sabahlar mesajı size olsun.

İster yakında ol, ister uzakta hayat her zaman devam ediyor, sevdiklerimiz yanımızda olmasa da her zaman kalbimizde, seni çok özledim babacığım. Günaydınlar.

Her ne kadar senin kadar erken uyanamasam da yine de sana günaydın diyecek kadar erken uyandım. Günaydın canım babam.

Gözlerini bu sabah mucizelere açman dileğiyle günaydın babacığım.

Dünya da yok başka eşin, sensin benim en karanlık zamanda bile parlayan güneşim, bu hayatta sahip olduğum her şeyim, canım babam günaydın.

Yanında olamadığım, sesini duyamadığım, göremediğim ama sevgisinin her zaman yüreğimde hissettiğim canım babam günaydın.

Reklamlar

Babama günaydın mesajı götürecek bir kuş olsam, hemen hiç vakit kaybetmeden uçar onun yanaklarında öperek mesajımı iletirdim.

Bu hayatta hiçbir şey moralini bozmasın, umudunu kırmasın, hayallerini yıkmasın. Her şey gönlünce olsun Babacığım.

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın mutlu olsun.

Baba candır, baba canandır. Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır. Günün aydın olsun baba.

Hayırlı sabahlar olsun Babacığım. Evladının derdini kendi derdi olarak gören, evladı güldüğü zaman gülen, evlat kıymet bilmese de evladına küsmeyen canım babam seni çok seviyorum.

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır. Günaydın (kahramanım) – (Aşkım).

Reklamlar

Şimdi babam olsaydı yanımda bu güzel ilkbahar sabahında alırdı bizi bir yerlere götürürdü, günümüzü aydın, gönüllerimizi mutlu ederdi. Şimdi babam olsaydı yanımda beni öperek kaldırırdı. Günaydın babacığım.

Sen bizim ulu çınarımız, sen bizim bitmez tükenmez umutlarımız, sen bizim can babamızsın. Günaydın babacığım.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek canım babam günaydın.

Rabbim her zaman senin duanı almayı bana nasip etsin. Dualarını benden esirgeme canım babam. Hayırlı sabahlar.

Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz. Rabbim seni başımızdan hiç eksik etmesin.

Günaydın canım babam. Senin gibi bir babam olduğu için çok mutluyum ve seni her düşündüğümde daha da mutlu oluyorum. İyi ki varsın canım babam.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım. Günaydın kralım.

Canım babam Allah seni başımızdan eksik etmesin. Günaydın babacığım.

Senden ayrı yaşamak ölümmüş babam, senin yanındayken bunu bilemedim ama senden ayrıldıktan sonra ben sensiz nefes alamdım. Günaydın babam.

Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin. İyi ki varsın babacığım. Günaydın.

En güzel sözleri hak eden canım babam günaydın.

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam. Günün aydın olsun.

Günün aydın ve bereketli olsun, Besmele ile başladığın bu günde de rabbim kazançlarını bereketli eylesin. Hayırlı sabahlar babacığım.

Günaydın canım babam, rabbim seni başımızdan eksik etmesin.

Rabbim acıları da, üzüntüleri de sebepsiz vermez, çektiğin her acının bir sebebi vardır. Bizler bu acılara sabırla dayanarak Yüce Mevla’ya teslimiyetimiz göstermeliyiz. Derdi veren Rabbim dermanını da verecektir. Hayırlı sabahlar

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam, ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem. Rabbim bizi hiç ayırmasın. Günaydın babacığım.

Yüreğimin sıcak güneşi, gözlerimin derin okyanusu, sonsuzluğun gerçek adı; babam! Hayırlı Sabahlar

Şuan seni çok ama çok özledim babacığım. Yavrum deyip boynuma sarılmanı, senin yanında yürümeyi, sana bakıp gülümseyerek sana sarılmayı çok özledim Babam.

Allah’ım! Uyandırdığın her güne, verdiğin her nefese Elhamdülillah… Günümüz nur, rızkımız ve sevabımız bol, dünya ve ahiretimiz Cennet olur İnşallah. Hayırlı sabahlar.

Eğer hayatta olan bir baban varsa dünyanın en şanslı insanısın. Baba uzakta da olsa yakında da olsa her zaman seni düşünür.

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın. Canım babamın günü aydın olsun.

Bu dünyaya 100 defa yeniden gelsem yüzünde de senin gibi bir babam olsun isterim canım babam. Günaydın babacığım seni çok özledim.

Bu hayatta hiçbir şey insanın mutluluğundan daha önemli değildir. Rabbim önce sağlığını sonra da mutluluğunu bozmasın. Hayırlı sabahlar babacığım.

Yüreği güzel insanların kalbinde olmak her zaman güzeldir. Yüreği güzel adam canım babam günaydın.

Sana sevgi dolu bir günaydın mesajı gönderiyorum, sevgini her daim yüreğimde hissediyorum. İyi ki varsın babacığım. Günaydın.

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile superguzelsozler.com verdiği huzur ömre bedel, iyi ki varsın canım babam.

İnsan babasıyla birlikte geçirdiği vakitleri asla unutamaz, babasız hayata bir gün dahi tutunamaz. Baban yanındaysa zorluklardan asla korkmaz. Sen uzaktasın ama biliyorum beni görüyorsun. Günaydın babacığım.

Yüzü gülen, kalbi pamuk gibi tertemiz olan iyi yürekli babam günaydın…

Bir adam sevdim, adam gibi adam! Hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven adam! Uzatmaya gerek yok o adam benim babam. Günaydın babacığım.

Canım babam sana olan sevgimi nasıl kelimelerle anlatabilirim ki, insan senin gibi bir babanın sevgisine sınır koyabilir mi ki. Canım babam seni sınırsızca çok seviyorum. Günaydın Babacığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir