Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı

Bir oğul annesinin her zaman göz bebeği minicik tatlı bebeğidir. Ne kadar büyürse büyüsün yine de onların gözünde büyümezler. Bir anneden oğluna doğum günü mesajı nasıl olmalı? Doğum günü mesajları komik olabilir, duygusal olabilir yada geçmişte yaşanmış ortak bir durumdan esinlenilebilir. Bu yazımızda Anneden oğluna doğum günü sözleri, anneden oğluna duygusal doğum günü mesajı ve oğluma doğum günü mesajı anneden sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı Kısa

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı Kısa

-> Aslan parçam doğum günün kutlu olsun.

-> Canımın içi bitanem canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

-> Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım oğlum. İyi ki doğdun.

-> Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

-> Canım oğlişim seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Nice mutlu yıllara.

-> Sen benim ana kuzusu, yakışıklı biricik oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

-> Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

-> Benim göz bebeğim canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

-> Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Reklamlar

-> Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

-> Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

-> İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

-> Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

-> Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

-> Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun.. İyi doğdun canım oğlum.

-> Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

-> Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

-> Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

-> Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Reklamlar

-> Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun aslan oğlum.

-> Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

-> Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun biricik oğlum, nice mutlu yıllara.

-> Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum. Birlikte daha nice yaşlara.

-> Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun.

-> Bütün hayallerin umutların la birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Reklamlar

-> O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

-> Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Anneden Oğluna Doğum Günü Sözleri

-> Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum. Nice mutlu yıllara.

-> Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

-> İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

-> İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

-> Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum, nice senelere.

-> Sen benim gönlümdeki prensin, hem de etrafındaki herkesi kendine hayran bırakabilen bir çocuksun. Doğum günün kutlu olsun aslanım.

-> Doğduğunda bizlere dünyanın en büyük mutluluğunu veren canım oğlum Güzel yılların olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun canım evladım.

-> Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

-> Benim yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün. Nice mutlu yıllara

Anneden Oğluna Duygusal Doğum Günü Mesajı

-> Bugün senin doğum günün, sana ömrün boyunca sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun canım oğlum.

-> Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Nice mutlu senelere canım oğlum.

-> Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

-> Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun oğlum.

-> Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

-> Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

-> Tüm hayatımız boyunca yan yana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

-> Benim mavi gözlümün bugün doğum günüymüş. Canımın bugün en güzel günü, bugün onun dileklerinin hepsinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun oğlum.

Anneden Oğluna 18 Yaş Doğum Günü Mesajı

-> Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

-> Yaşa, Sev, Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun biricik oğlum. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

-> Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan bir tanecik oğlum. İyi ki doğdun.

-> Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Hep birlikte nice senelere bir tanecik oğlum.

-> Senin orada ayağına taş değdiği zaman benim burada kalbim sıkışır. Evlat daima candan ötedir ve evladı olmayan biri de bunu anlayamaz. Canım bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

-> Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun bir tanecik oğlum.

-> Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım oğlum.

-> Dilerim ki bahar ayaklarının önüne aksın, gözlerinin ucunda yıldızlar parıldasın, hafif esen rüzgarlar ise sana olan sevgimi kulağına fısıldasın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

-> Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var.. O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı Resimli

-> Ayakta durabilecek halim yokken beni güçlendiren senin gülücüklerindi. Sen gülücük attığın anda neden yaşamam gerektiğini bana hatırlatıyordun. Sen hep benimle ol canım oğlum. İyi ki doğurdum seni.

-> Yeni yaşında sana hep mutluluk kendin gibi sevgi dolu bir hayat getirsin. Daima mutlu olmanı en içten dileklerimle söylüyorum oğlum. Kalbinden ne geçerse hepsi gerçekleşir umarım. Mutlu seneler canımın parçacığı.

-> Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim superguzelsozler.com dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

-> Sen bizim güneşimizsin, ayımızsın, yıldızımızsın, gecemiz ve gündüzümüzsün, her daim sol tarafımızda olan mutluluksun. Yüzümüzdeki gülümsemenin, bakışlarımızdaki ışıltının sebebi sensin oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bana dünyadaki en güzel çiçeklerin kokusunu değil de senin kokunu verseler yeter. Öyle pahalı kokular da beni cezbedemez bana sadece oğlumun kokusu yeterli. Seni çok seven annen, çok özledim seni canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu mesaj annesinin yakışıklı oğlunun doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir