Babaya Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Babaya Güzel Sözler, Babama Güzel Sözler, Babam İçin Güzel Sözler, Babaya Güzel Mesajlar, Babaya Özgü Güzel Sözler, Babama Özledim Seni Sözleri, Babaya Güzel Sözler Kısa Resimli, Babaya Güzel Sözler Facebook

Reklamlar

Babaya Güzel Sözler

Babaya Güzel Sözler

Canım babam seninle ne kadar gurur duysam azdır, senin kızın olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın.

Sen bizim evimizin güneşi, ailemizin merhamet yüreklisisin, sen bizim canımız kadar sevdiğimiz biricik babamızsın.

Bir baba ancak bu kadar iyi, ancak bu kadar evlatlarını çok sevebilir. Seni çok özledim canım babam.

Herkes kendi babasını sever ve kendi babasıyla övünür ama ben babamla övünmüyorum çünkü onu herkes seviyor, herkes onunla gurur duyuyor.

Peygamber Efendimiz ne güzel söylemiş Baba cennetin orta kapısıdır diye.

Baba evladını kendinden çok düşünen, evladı için kendisi aç kalan, kendi mutluluğunu evladının mutluluğu için feda eden, fedakar, cefakar, bir adamdır.

Reklamlar

Seni çok özledim babacığım, boynuna sarılmayı babam demeyi, kokunu, gülüşünü özledim.

Bir babanın varlığı bile evladına inanılmaz güven ve huzur verir.

Canım babam Allah seni başımızdan eksik etmesin. Rabbim sana sağlık ve mutluluk nasip etsin.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır. Babalar varlığı ile güven veren büyük insanlardır.

Baba candır, baba canandır. Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır.

Bu hayatta baban sağ ise sahip olabileceğin en büyük şeye sahipsin demektir. Babanın kıymetini bil eğer uzaktaysan hemen ara bir sesini duy, eğer yanında ise boynuna sarıl ona sevgini göster.

Bu dünyaya bin defa gelsem yine de senin gibi bir babam olsun isterdim iyi ki varsın canım babacığım ve iyi ki benim babamsın.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

Sen bizim kaya dibi dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli koca çınarımız, sen bizim güldüğü zaman etrafını aydınlatan güneşimiz, sen bizim canım babamızsın.

Bana hayatı öğreten, zor zamanlarda yardımıma koşan, hiçbir zaman bir kere dahi öf demeyen adam canım babam seni çok seviyorum.

Reklamlar

Eğer canınız sıkılırsa, kendinizi huzursuz hissederseniz babanızı arayın onun sesini duymak sizi huzur verecektir.

Ben seni kırmak üzmek istememiştim canım babam. Ben seni çok seviyorum bir yanda sevdiğim bir yanda sen orta da ben ne yardan vazgeçebiliyorum ne senden ne olur beni affet babacığım.

Kimileri babasının kıymetini bilmez, kimileri de kıymet bilecek bir baba bulamaz.

Şuan seni çok ama çok özledim babacığım. Yavrum deyip boynuma sarılmanı, senin yanında yürümeyi, sana bakıp gülümseyerek sana sarılmayı çok özledim Babam.

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın. Önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

Canım babam sana olan sevgimi nasıl kelimelerle anlatabilirim ki, insan senin gibi bir babanın sevgisine sınır koyabilir mi ki. Canım babam seni sınırsızca çok seviyorum.

Annem bu dünyanın en şanslı insanı çünkü senin gibi bir kocası var. Ben bu dünyanın en şanslı insanıyım çünkü benim de senin gibi koca yürekli, sevgi kalpli bir babam var.

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam, ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem.

Reklamlar

Allah’ım senin duanı almayı her zaman nasip etsin. Çünkü en çok anne ve babanın duası kabul edilirmiş. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Bir adam sevdim, adam gibi adam! Hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven adam! Uzatmaya gerek yok o adam benim babam.

Ben senden ne kadar uzakta olursam olayım, benim aklım, kalbim her zaman seninle babacığım. Sen bizleri merak etme sen iyi olduğun sürece bizde iyiyiz.

Eğer hayatta olan bir baban varsa dünyanın en şanslı insanısın. Baba uzakta da olsa yakında da olsa her zaman seni düşünür.

Evladının derdini kendi derdi olarak gören, evladı güldüğü zaman gülen, evlat kıymet bilmese de evladına küsmeyen canım babam seni çok seviyorum.

Her yolunu gözleyeceğin bir baban varsa, eve geldiğinde yavrum deyip seni kucaklarsa, canın sıkıldığı zaman alıp sana destek olursa. Allah’a binlerce kez şükretmelisin.

Bir baba evladına soğuk ve mesafeli gibi görünebilir ama bir babanın yüreği sıcacıktır, evladına uzak görünüp en yakın olandır. Babam seni çok seviyorum.

Eğer bu dünyada yaşayan bir baban varsa, bayramdan bayrama da olsa gidip elini öpebiliyorsan bu hayatta çok şeyin var demektir. Allah’a ne kadar şükretsen azdır.

Reklamlar

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Canım babam seni çok seviyorum.

Ben çocukken hep seni örnek alırdım. Oynadığımız oyunlarda ben hemen baba oluyordum. Çünkü babalar güçlü ve cesur yürekliydi. Bende şimdi senin gibi bir baba oldum canım babam. Senin verdiğin nasihatler sayesinde bugünlere geldim. Canım babam seni çok seviyorum.

Küçükken en çok babamızın verdiği nasihatlere kızardık, şimdi ise o nasihatler sayesinde hayatın karşısında dimdik duruyoruz.

İnsan babasıyla birlikte geçirdiği vakitleri asla unutamaz, babasız hayata bir gün dahi tutunamaz. Baban yanındaysa zorluklardan asla korkmaz.

Senden ayrı yaşamak ölümmüş babam, senin yanındayken bunu bilemedim ama senden ayrıldıktan sonra ben sensiz nefes alamdım.

Seni çok özledim canım babacığım, saçlarımı okşayışını, benimle bir arkadaş gibi şakalaşmanı, yavrum diyen güzel sesini özledim.

Varsın gelmesin senden bana para, araba, olsun baba böyle yaşamakta yeter bana, sen dert etme helal kazanç kazanmayı öğrettin ya o yeter bana.

Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin.

Sen bizim ulu çınarımız, sen bizim bitmez tükenmez umutlarımız, sen bizim can babamızsın. Yılların yorduğu canım babam seni çok seviyorum.

Her insanın babası böyle senin gibi iyidir diyorum ama başkalarının babalarının yaptıklarını duyunca benim babam bir taneymiş diyorum. Seni çok seviyorum babam.

Babaya güzel sözler olarak ne yazsam az gelir, ona en büyük sözü; seni seviyorum babacığım diyorum.

Senin gibi bir babam olduğu için çok mutluyum ve seni her düşündüğümde daha da mutlu oluyorum. İyi ki varsın canım babam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir