Okul Grubuna Veda Mesajı

Vedalar her zaman soğuk ve acı olmuştur. Yüz yüze gerçekleşmese de bir gruptan, bir topluluktan ayrılma da hiç kolay olmayacaktır. Yazımızda komik veda sözleri, okul grubuna veda mesajları ve okul grubuna veda mesajı veli mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Güzel Veda Mesajı

Güzel Veda Mesajı

-> Bazı vedalar hiç edilmedi.

-> Ben kaçar geride kalan herkese selam.

-> Her şey biter bu hayatta okul bile bitebildiğine göre.

-> Ahtım seni sevmekti ya varsın imtihanım özlemek olsun.

-> Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonu da…

-> Okula veda etmenin bu kadar zor olacağını hiç düşünmezdim.

-> Okul bitince sevinirim sanmıştım hâlbuki ayrılık daha ağır basıyor.

-> Senden ayrılmak ne zormuş meğer biz seni ne çok sevmişiz canım okulum.

Reklamlar

-> Okul bitince ne olacaksın; valla bitsin yeter ki ben çok mutlu olacağım.

-> Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa kal diye haykırırken.

-> Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz biri iter biri gider bunu anla artık elveda…

-> Bir de hakkını helal et derler giderken. Haram ettikleri hayattan helallik isterler.

-> Gitme kal bu şehirde öğretmenim hep bizim öğretmenimiz ol, sen başkalarını öğretmeni olma.

-> Hayattan mezun olana kadar bu gün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek olsun.

-> Sana sözlerim sana elveda deme bana seni sevdim bu dünyada ne olur bırakma elveda deme bana.

-> Yapacak bir şey yok; yine özler yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, dersten kaçarız.

-> Öğretmen ilk düşen cemredir öğrencinin gülüşüne düşen ama hiçbir zaman kalbinden silinmeyen.

-> Gittiğin yollarda güller bitsin, gittiğin yerler seninle güzelleşsin. Yolun bahtın açık olsun.

-> Okuldan ayrılmak sevgiliden ayrılmaktan çok daha zormuş; anılar, yaşanmış her şey geride kaldı.

-> Canım öğretmenim sana veda etmek çok zor olsa da bu ayrılık kaçınılmaz. Seni hiçbir zaman unutmayacağım.

Reklamlar

-> Hakkınızı helal edin hocam bizlere kattıklarınız için, bizlere harcadığınız zamana, emeğinize teşekkürler.

-> Bir insanın giderken gözü hala geride kalıyorsa orda unutamadığı ve unutamayacağı anıları, birileri var demektir.

-> Öğretmenlerime, arkadaşlarıma, yaşanmışlıklarıma, güzel okuluma veda ediyorum gelecekte görüşmek üzere hoşcakalın.

-> Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

-> Sizin için kalbime diktiğim gülüm ben yaşadıkça hiç solmayacak, o gül her zaman öğretmenim kokacak. Elveda güzel insan…

-> Çok güzel anılar biriktirdiğim, güzel arkadaşlar edindiğim çok sevdiğim okuluma gözyaşları içinde veda ediyorum. Hoşçakal

-> Yolunuz açık olsun öğretmenim gittiğiniz yerde en güzel şeyler sizlerle olsun. Çünkü siz her şeyin en güzeline layıksınız.

Reklamlar

-> Ben öğretmenime sadece mekanda veda ediyorum sanma ki öğretmenim seni unuturum senin kalbimdeki yerin her zaman ayrı olacak.

-> Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Arkadaşlara Veda Mesajı

-> Siz bize bir harf değil 29 harf öğrettiniz bizler size ömrümüz boyunca köle olsak bile sizin hakkınızı asla ödemeyiz öğretmenim.

-> Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

-> Severken ayrıldı ellerimiz ağlayarak küstü gözlerimiz hayata, şimdi nedensiz çıkmazlardayız sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda.

-> Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir.

-> Güzel arkadaşlar kazandık, hayatımızı kolaylaştıran bilgiler edindik, okulun bizim ikinci evimiz olduğunu bildik, artık biz mezun olduk.

-> Hakkınızı helal eden öğretmenim. Siz benim annem ve babamdan sonraki en çok sevdiğim ve en çok değer verdiğim kişisiniz ve öyle de kalacaksınız.

-> Anne baba sevgisinden sonraki en sıcak sevgi öğretmen sevgisidir. Canım öğretmenim sana gözyaşlarımla veda ettim ve seni hiçbir zaman unutmayacağım.

-> Yarınsız bir sözüm geçecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

-> Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz güzel öğretmenim.

Arkadaşa Komik Veda Sözleri

-> Elveda diyorum sana bakma yüzüme ağlayan duygularınla, yaşanmamış say sevmemiş say beni bırakıyorum hayatı sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana.

-> Sana bir şiir olmak isterdim sana yeniden başlangıç olmak isterdim, ben aslında sana olan bütün güzellikler olmak isterdim ama bir elveda olmak istemezdim.

-> Zil çalsın alt devreler derse girsin, nöbetçi öğretmenler bağırsın, müdür istiklal marşı töreninde hitap etsin artık bunlar beni alakadar etmez ben mezun oldum.

-> Belki bir gün bir yerde tekrar karşılaşırız. Belki de bir gün aynı meslekte çalışır sizin tecrübelerinizden faydalanırız. Hoşçakalın elleri öpülesi güzel insanlar.

-> Sen bize gitseniz de sizden kurtulsak derdiniz ama biliyorduk ki siz bizim gitmemize en çok üzülen kişiydiniz. Bizde sizden ayrıldığımız için çok üzüldük öğretmenim.

-> Bir öğretmen giderken bir can değil sınıfındaki, dersine girdiği öğrenci kadar can gidermiş. Öyle bir öğretmen olurmuş ki onu sevmeyen olmazmış. Öğretmene Veda Sözleri

-> Gitmeden çıkarsaydık kağıt kalemi bir yazılı yoklama yapsaydık. Kaldırsaydınız bizi tahtaya sözlü yapsaydınız. Bizde size söz verseydik sizi hiç unutmayacağız diye öğretmenim.

Okul Grubuna Veda Mesajları

-> Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

-> Veda şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

-> Bazı şeyler vardır hayatımızda. Yaşamın bir parçasıdır ama biz onların farkına bile varamayız. Ta ki elimizden uçup gideceğini kaybedeceğimizi anlayana kadar… Okul da öyleymiş ama biraz geç anladık.

-> Sizlere veda etmek ne kadar zor olsa da ayrılık vakti geldi çattı. Biliyoruz sizleri bırakıp gideceğiz ama gözyaşlarımızla sizlere veda edeceğiz. İnsan sevdiğinden nasıl gülerek ayrılabilir ki öğretmenim.

-> Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

-> Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim, sabahlar doğmuyor günlerime yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata elvedaların geliyor aklıma tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

-> Öyle günler oldu ki hasta halinle bile kalkıp okula gittin öyle zamanlar geldi ki hiç bıkmadan hedefine koşmak için gecelerce uyumadın… Bu başarı için çok fedakârlık yaptın canım kızım. Seni çok seviyorum ve seninle övünüyorum.

-> Zaman öyle hızlı bitti ki hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize. Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile. Hepinizi çok özleyeceğim ve sizi hep gülümseyerek anacağım.

-> Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Okul Grubuna Veda Mesajı Veli

-> Başka şehirlerden geldik bu üniversiteye ve hep birlikte ne kadar çok anı biriktirdik kim bilir acı ve tatlı her anımızı birlikte paylaştık. Sizinle birlikte yaşadığım hiçbir anıyı asla unutmayacağım. Tekrar görüşene dek hoşça kalın.

-> Kalmadı gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaldıracak kadar kalbim kaldı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaldı elveda demekten başka seçeneğim yok! Şunu unutma adın kalbimde gözlerin hep gözümde olacak elveda.

-> Ne demeliyim neyden bahsetmeliyim bilmiyorum. Çok güzeldi desem az çok yorucuydu desem hafif nasıl başlamıştık ya desem eski nasıl biter bir anda desem duygusal olacak. Hatırlıyor musunuz o günü diye başlasam onca anı dizili verecek hafızalara.

-> Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin ve ne kadar anı not ederse etsin beynim bu yıllara ait yaşadıklarımı hep en özel yerde muhafaza superguzelsozler.com edeceğim. Anılarımı sakladığım sandığıma saklayıp hiç unutmamak üzere onları sonsuza kadar oraya kilitleyeceğim.

-> Bir gün bugün gelecekti ve her sabah buluştuğumuz bu okul kampüsü bize yabancılaşmaya başlayacaktı. Yeni arkadaşlar yeni bir ortam ve yepyeni alışkanlıklar edineceğimiz farklı bir hayata başlamak üzereyiz. Seneler sonra bir gün yine aynı yerde buluşmak üzere…

-> Üstüne bazen şarkı bazen de kopya yazdığımız sıralar geç kaldığımızda önünde ecel terleri döktüğümüz birbirimizin resmini çizdiğimiz tahta yazılılarda ki o kaçamak fısıltılar Omuz omuza gülüp ağladığımız can gibi tek yürek tek bilek olduğumuz arkadaşlarımız öğretmenlerimiz. Artık gitme vakti.

-> Her sabah gün doğarken kalkmak kışın soğukta titremek yazın güneşte terlemek birbiri ardına gelen yazılılara hazırlanmak ne de zor geliyordu. Bir bitse de kurtulsak derdik. İşte bitiyor. Ama biten yalnız okul değil içimizden de bir şeyler bitiyor. Sanki alıştığımız ve her an yaşadığımız bir şeyler bitiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir