Baldıza Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Baldıza Doğum Günü Mesajları, Baldıza Doğum Günü Sözleri, Baldıza Komik Doğum Günü Mesajları, Baldıza Esprili Doğum Günü Mesajları, İyi Ki Doğdun Baldız Sözleri, Enişteden Baldıza Doğum Günü Mesajı, Baldız İçin Doğum Günü Mesajları

Reklamlar

Baldıza Doğum Günü Mesajları

Baldıza Doğum Günü Mesajları

Baldız bir kardeş gibi değerliymiş, baldızın doğum günü hiç unutulmazmış. Doğum günün kutlu baldızım.

Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz, doğum günün kutlu olsun.

Cadıdan da baldız olur muymuş demeyin, bak benim cadı gibi baldızım var. Doğul günün kutlu olsun tatlı cadı.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Bütün hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun Baldız.

Bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olsun, yüzünden gülümsemen, yüreğinden mutluluk hiç eksik olmasın, baldızın doğum günü kutlu olsun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

Sağlık içinde, huzur ve mutluluk içinde bir hayat geçirmen dileğiyle yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım. Nice mutlu yıllara.

Reklamlar

Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin, kalbin kadar mutlu ol, gülen yüzün kadar ışık içinde kal. Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol ömür boyu

Ablasının biriciği, eniştesinin en gözdesi doğum günün kutlu olsun. En güzel günler senin olsun, gülmen hep kahkahalarla olsun.

Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana, yeni yaşın musmutlu olsun.

Yeni bir yaş diye seni kandırıyorlar baldız, aslında sen bir yaş daha yaşlandın onu hiç söylemiyorlar. Mutlu yılar.

Gülen yüzünden gülümsemen eksik olmasın, mutsuzluk seni hiç bulamasın, güzel baldızımın doğum günü kutlu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun Baldız.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa sakın korkma biz her zaman senin yanındayız. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat dolu yaşlara, bugün bakım yap azıcık saçlara, bugün senin doğum günü hadi üfle mumlara.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Böyle iyi kalpli, kendine güvenen, çevresine örnek bir kişi olan enişten olduğu sürece sen her zaman hatırlanacaksın. Doğum günün kutlu olsun baldız.

Reklamlar

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin enişten olmak. Nice mutlu yaşlara baldızım.

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün sana en güzel günleri getirtsin baldızım.

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara Baldız.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi superguzelsozler.com dolu günler seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir