Kocaya Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri mutluluk ve heyecanla kutlanır. Hazırladığımız yazımızda kocaya doğum günü mesajı duygusal, kocaya doğum günü mesajı whatsapp ve kocaya doğum günü sözleri kısa sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Kocaya Doğum Günü Sözleri

Kocaya Doğum Günü Sözleri

-> Aşkım, hayatım iyi ki varsın.

-> Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam!

-> Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle.

-> Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

-> Güneşim seni görmeden yükselmez ve ayım seninle olmadan batmaz. İyi ki doğdun.

-> Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

-> Dünyanın iyi kalpli ve şaşırtıcı kocasına mutlu yıllar. Sen hayatımın en iyi armağanısın.

-> Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günü pastasına mumları üflediğinde bu dilek olmak istiyorum. Mutlu yıllar sevgili kocam.

Reklamlar

-> Başarımın ardında sana sahiptim. Bana her zaman özelsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

-> Yeni yaş gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmeni temenni ederim canım kocam.

-> Ben zengin bir kadınım çünkü zengin bir kalbe sahip bir kocam var. Doğum günün şimdiden kutlu olsun.

-> Yüzünü görerek uyanmak günümü güzelleştirir. Ve hep böyle kalmasını istiyorum. Mutlu Yıllar sevgilim.

-> Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

-> Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım kocam.

-> Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kocam!

Reklamlar

-> Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım kocam. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum gününü eski günler gibi kutlayalım. Kalbimizin özünde kapalı tuttuğumuz anıları çalalım. İyi ki doğdun.

-> Hiçbir şey bana sarıldığından, öpücüklerinden ve dokunuşundan daha fazla zevk vermiyor. İyi ki doğdun bebeğim!

-> Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım kocam.

-> Doğduğumuz gün evliliğimizi ve yılların mutluluğunu kutlamak için başka bir fırsat. Sana mutlu yıllar diliyorum.

-> Hayat sensiz değerli olamazdı. Bu değerli hayatımızın her anısına değer veriyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

-> Her gün yeni yollarla aşkına düşüyorum. Her gün nefesimi alıyorsun ve bugün yine nefesimi aldın. İyi ki doğdun canım.

Reklamlar

-> Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik kocam.

-> Sana olan aşkım sonsuz, ölçülemez ve bitmez tükenmez. 100 yaşındayken bile aynı olacak. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

Evimin Direği Kocaya Doğum Günü Mesajı

-> Hayatın anlamı sensin. Hayat içinde sen olduğun sürece güzel. Hep hayatımda ol, yanımda ol. İyi ki doğdun canım kocacım.

-> Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar bir tanecik kocam.

-> Yaşın artıyor, sana olan aşkım da artıyor. Birlikte geçirdiğimiz her gün, sana daha derinden aşık oluyorum. İyi ki doğdun!

-> İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara biricik kocam.

-> Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyle bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. Mutlu yıllar biricik kocam.

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik kocam.

-> Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutluluğumsun. Mutlu yıllar canım kocam iyi ki doğdun.

-> Öpücüklerin şekerlerden daha tatlı ve sarılmaların bir oyuncaktan daha yumuşak. Sana çok aşığım. İyi ki doğdun seni seviyorum aşkım!

-> Hayatımda ne kadar önemli olduğunu açıklayacak hiçbir sözüm yok. Aşkın hayatımı hep eksiksiz ve mutlu ettin. Doğum günün kutlu olsun!

-> Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam!

-> Sen benim mükemmelimsin, çünkü seninleyken etrafımdaki her şey mükemmel ve kusursuz görünüyor. Mükemmel kocamın doğum günü kutlu olsun!

-> Bugün amacım seni ayçiçeği gibi gülümsetmek ve çocuk gibi gülmektir. Çünkü bugün doğum günün. Doğum günün kutlu olsun, yakışıklı kocam!

-> Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kocam.

-> Seninle hayatım sevgi, mutluluk ve eğlence dolu. Bana her şey için yaşama ve Tanrı’ya minnettarım. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam!

-> Beni mutlu hissettirmek için her zaman benimle olmak zorunda değilsin. Bazen basit bir düşünce beni zevkle gülümsetebilir. İyi ki doğdun!

Kocaya Doğum Günü Mesajı Uzun Anlamlı

-> Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun..

-> Allah’a minnettarım çünkü dileğimi duydu. Ben akıl sağlığına bir yön istedim ve O seni gönderdi. Sen benim akıl sağlığımsın. İyi ki doğdun.

-> Hayatım seninle olduğundan daha iyi olamaz. Bana sınırsız sevgi gösterdin ve yaşamak için milyonlarca neden verdin. Doğum günün kutlu olsun!

-> Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.. Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

-> Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin sevgili kocam. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

-> Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kocam.

-> Aramızdaki mesafe sevgiyi sadece daha güçlü ve yoğun hale getirebilir. Bunu sen de hissettiğini biliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

-> Sana uzaklarda keyifli bir doğum günü diliyorum. Keşke şu an seninle ve benim için unutulmaz bir gün yapmak için seninle olsaydım. İyi ki doğdun!

-> Kaç yaşımız olursa olsun, seni sevmeyi bırakmayacağım. Her zaman elini tutacağım ve birlikte yaşlanacağım, seni seviyorum. Mutlu Yıllar sevgilim.

-> Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili kocam!

-> Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik kocam. Doğum günün kutlu olsun!

-> Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik kocam.

-> Ne zaman yere düşsem ayağa kalkmam ve devam etmeme yardım etmek için hep oradaydın. Ölüm bizi ayırana kadar devam etmemizi istiyorum. İyi ki doğdun.

-> Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bitanecik kocam.

-> Her zaman hayattaki en büyük başarım olarak kalacaksın. Sen hep hayallerimin adamı oldun. Sana sahip olduğum için Allah’a şükrediyorum. İyi ki doğdun!

-> Hiçbir gün doğduğun günden daha önemli değildir. Doğum günündeki tüm ilgiyi hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun seni sonsuza kadar seveceğim canım.

-> Sen benim nazar boncuğumsun. Hayatımın içine girdiğinde başıma en iyi şeyler geldi. Seni herşeyden fazla seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kocacığım!

Kadından Erkeğe Doğum Günü Mesajı

-> Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

-> Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

-> Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kocam.

-> Dünyanın en sevgi dolu, sevecen ve kibar kalpli kocasına mutlu yıllar. bin yıl daha yaşayabilir ve hayatımın geri kalanında beni sevmeye devam edeceğim!

-> Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik kocam.

-> Seninle olmayabilirim, ama kalbim her zaman senin için en iyisini istiyor. Bugün iyi vakit geçirmeni dilerim. Öpücüklerimi yoluna gönderiyorum. İyi ki doğdun!

-> Yolculuğumuza giden yol kayalık ve pürüzlü olmasına rağmen buraya geldik. Bunu hayatımızın sonuna kadar yapabilmemiz için dua ediyorum. Mutlu yıllar Bay Koca.

-> Hayatta ne olursa olsun ve seni nereye götürürse götürsün; sadece hatırla, aşkımı her zaman solduğun oksijende hissedebilirsin. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

-> Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın biricik kocam.

-> Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım kocam.

-> Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

-> Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

-> Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

-> Aramızda aşılması zorlu mesafeler olsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyor olacağım. Doğum günün kutlu olsun canım kocam, dileklerinde gerçekleşsin.

-> Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman superguzelsozler.com göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam. Mutlu Yıllar.

-> Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara biricik kocam.

-> Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

-> Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım kocam.

-> Benim için her şeysin. Senin için yaşıyorum, senin için nefes alıyorum ve senin için hayal ediyorum. Sen hep benim tekim olacaksın ve sadece son nefesime kadar. İyi ki doğdun!

-> Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir