Damada Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları kategorimizde baldızdan damada doğum günü mesajı, damada doğum günü mesajları resimli ve anneden damada güzel sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Damada Doğum Günü Sözleri

Damada Doğum Günü Sözleri

-> Hep birlikte nice senelere canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> En kötü günlerin bugün ki gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> Neşeli, sevecen mutlu dolu yılların olsun canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Biricik damadım en içten doğum gününü kutlarım. Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin.

-> Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

-> Yeni yaşında her şey kalbince olsun, İyi ki doğdun canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

-> En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Nice mutlu yıllara.

-> Yeni yaşında sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl senin olsun. Doğum günün kutlu olsun damadım.

Reklamlar

-> Hayatın boyunca rabbim seni kötülüklerle karşılaştırmasın damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

-> Hayal ettiğin her ne varsa kabul olması dileklerimle doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

-> Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

-> Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

-> Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara canım damadım.

-> Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik damadım.

Reklamlar

-> Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

-> Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım. Nice mutlu yıllara.

-> Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım. Birlikte daha nice yaşlara.

-> Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım!

-> Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

-> Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Reklamlar

-> Sevgili damadım, bugün doğum günün olduğunu öğrendim. Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte mutluluklar ve huzur dilerim.

-> Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun canım damadım.

Baldızdan Damada Doğum Günü Mesajı

-> Yeni yaşında, gözlerindeki masumiyetlik, kalbindeki güzellik ömür boyu devam etsin. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> İyi ki doğdun damadım. İyi ki benim biricik damadım olmuşsun. Allah sağlıklı uzun ömürler versin. Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım damadım.

-> İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun canım damadım.

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun biricik damadım.

-> Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

-> Özel gününde, özel yaşında da yüzündeki gülücükler solmasın. Aksine gülücüklerin hayata meydan okusun damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik damadım. Nice mutlu yaşlara.

-> Mutlu yıllara oğlum. Gönül bahçelerinin hiç solmayacağı, yaşama ümidinin tükenmeyeceği mutlu ve hayırlı bir ömür dilerim. Nice senelere.

-> Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Kayınpederden Damada Doğum Günü Mesajı

-> Musmutlu yıllar dilerim damatcığım sana. Ömrün bir gül bahçesi gibi güzel, ailenle birlikte mutlu senelerin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

-> Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik damadım.

-> Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

-> Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik damadım.

-> Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun biricik damadım.

-> Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik damadım. Nice mutlu senelere.

-> Sen de artık ailemizden birisin canım oğlum. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Nice mutlu yılların olsun.

-> Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik damadım.

-> Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik damadım.

Kaynanadan Damada Doğum Günü Mesajı

-> Hanemizin başına sonradan gelen en güzel şey canım damadım, bugün senin doğum günün. Yeni yaşını kutlar, ailenle birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

-> Yaşamış olduğun tüm hüzünlü olayların yeni yaşında sona ermesi, yeni yaşına girmenle beraber güzel günlerin doğacağı sonu olmayan yıllar nasip etsin rabbim.

-> Bu özel günün de yeni yaşına adım atarken işlerinin de bereketi artsın, kurduğun yuvandan iyilik melekleri hep sizinle olsun. Doğum günün kutlu olsun damadım.

-> Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

-> Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik damadım.

-> Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım damadım. İyi ki doğdun.

-> Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik damadım, doğum günün kutlu olsun.

-> Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

-> Allah herşeyi kalbince nasip eylesin damadım. Gelecek hayatında, gecen mutsuz yılların yeni yaşında son bulsun. Rabbim seni mutlulukla sınasın. Doğum günün kutlu olsun.

-> Hayat seninle güzel damadım. Samimiliğin, dürüstlüğün efendiliğin harika bir damatsın. kalpin gibi yüreğin de iyiliklerle dolu damadım. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

-> Damat dediğin senin gibi olur. Örnek kişiliğin ve dürüstlüğün temiz yüzünden belli oluyor zaten. Yeni yaşını kutlarım. Ailen ve sevdiklerin ile birlikte mutlu bir ömür dilerim.

Damada Doğum Günü Mesajları Resimli

-> Temiz kalbini gördükçe iyi ki diyorum hep içimden çok şükür. İyi ki bu çocuk benim damadım olmuş, iyi ki oğlum olmuş. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Nice senelere İnşallah.

-> Mutluluk senin hakkın, eğlence senin hakkı, yeni yaşında da tüm yaşanan tatsız olayların unutulması, huzurlu bir mutluluğa vesile olsun yeni yaşın damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Biz sana kalbimizin en derinindeki prensesi verdik. Sen de bize güler yüz ve güven verdin. Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar, kızımla birlikte mutlu ve huzurlu bir ömür dilerim.

-> Eşinle aşk dolu yılların olsun, yeni yaşın sana superguzelsozler.com güzellikler getirsin, huzur getirsin, sağlık getirsin, ömür boyu unutamayacağın mutluluklar getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

-> Güzel ve mutlu bir yuva kurdun. Umutlu yolculuklara hep beraber çıkabilmeniz dileğiyle. Sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte musmutlu bir ömrün olsun inşallah. Nice senelere damatcığım.

-> Senin gibi temiz kalpli bir insanın ailemize girmesi bizi çok mutlu etmişti. Şimdi başka bir mutluluk yaşıyoruz. Çünkü bugün senin doğum günün. Mutlu yıllara canım damadım. Nice mesut senelerin olsun.

-> Yanında değilim ama kalbim yanında damadım. Seni unutmadım ki doğum gününü unutayım. Yeni yaşına girmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Nice sağlıklı, mutlu, huzur dolu yılların olsun damadım. Doğum günün kutlu olsun.

-> Göl gibi dolup taşan huzurun olsun, yüreğinin güzelliği her daim seninle beraber olsun. Ömrün boyunca sağlığın, mutluluğun kızımla daim olmasını temenni eder. Mutluluğunuz baki. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir