Dayıya Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Dayıya Günaydın Mesajları, Dayıya Günaydın Sözleri, Dayıma Günaydın Mesajı, Dayıya Komik Günaydın Mesajları, Dayıya Esprili Günaydın Sözleri, Dayıya Hayırlı Sabahlar Sözleri, Dayıya Resimli Günaydın Mesajları, Dayıya Günaydın Mesajı Facebook

Reklamlar

Dayıya Günaydın Mesajları

Dayıya Günaydın Mesajları

Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım. Günaydın canım dayım.

Günün aydın ve güzel olsun, Rabbim sağlıklı huzurlu bir hayat nasip etsin. Hayırlı sabahlar dayıcığım.

Günün aydın yatağın düzenli olsun, aklında kim var bilemem ama sakın yeğenini unutmayasın, Sağlıcakla afiyetle kalasın. Günaydın.

Yüreği güzel insanların gülüşü de güzel olurmuş tıpkı senin gibi dayıcığım. Günaydın günün aydın ve mutlu olsun.

Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir. Günaydın yakışıklı dayıcığım.

Benim dayım gibisi zor bulunur, bende dayı dediğin zaman akan sular durur. Seni çok özledim dayıcığım günaydın.

Reklamlar

Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım. Günaydın dayım.

İnsanın bir dayısı olursa hayatı bakışı çok daha farklı oluyor, dertler, zorluklar olduğu zaman hemen yanında dayısı oluyor. Canım dayım günaydın.

Ben gönlüm zengin dayımın hem gönlü hem cebi zengin, ben dayımı çok seviyorum dayımda beni çok seviyor. Ben dayımı hiç üzmem o da beni her zaman düşünür. Öylesine bir günaydın diyeyim dedim dayım.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun. Günaydın yakışıklı dayım.

Günaydın dayıcığım. Allah’ım sana senin kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Sağlıklı, huzurlu ve musmutlu bir ömrün olsun.

Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez. Günün aydın olsun dayıcığım.

Reklamlar

Annem sen gelmeden bize kahvaltı vermiyor, karnımız aç gözümüz yolda seni bekliyoruz. Yumurta soyuyoruz, patates doğruyoruz, salatalık diliyoruz e hadi seni bekliyoruz.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. Günaydın haydi kalka dayı daha yağacak çok şeyimiz var.

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim. Günaydın

En manyak sabahlar dayımla başlar, en olmadık işler dayımı bulur, en güzel kızlar dayımın peşinden koşar. Günaydın dayım.

Mutlu, huzurlu, neşeli, kahkahası bol bir gün geçirmen dileğiyle günaydın dayıcığım.

Ben dayıma günaydın diyorum o da bana günaydın desin superguzelsozler.com bu konu da burada kapansın fazla uzatmayalım.

Yüreği güzel insanların gülüşü de güzel olurmuş tıpkı senin gibi dayıcığım. Günaydın günün aydın ve mutlu olsun.

Beklediğin haberlerin gelmesi, yüzünden gülümsemenin eksik olmaması dileğiyle günaydın dayıcığım.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir