Günaydın Sevgilim Mesajı

Sayfamızdaki bu yazımızda sizler için hazırladığımız sevgiliye günaydın sevgilim mesajı, günaydın sevgilim mesajı sevgiliye ve günaydın sevgilim mesajı tumblr mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Günaydın Sevgilim Mesajı Kısa

Günaydın Sevgilim Mesajı Kısa

-> Sevgilim günaydın mesajı atınca doğuyor güneşim.

-> Hayatı yaşamaya değer kılan şey dostluktur. Günaydın!

-> Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

-> Günaydın birtanem. En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim.

-> Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

-> Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

-> Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

-> Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

-> Günaydın bebeğim. Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin.

Reklamlar

-> Her zaman sabah duyduğun ilk ve gece duyduğunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

-> Sabah uyandığında kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni çok seviyorum. Günaydın!

-> Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.

-> Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyarlara.

-> Günaydın inci tanem. Güneş herkese doğuyor. Bense her gün, seninle yeniden doğuyorum.

-> Gece bitti. Sabah başladı. Şimdi uyanma ve sana sarılma zamanım geldi. Günaydın aşkım!

-> Ruhunun ve bedeninin güzelliği gibi, günün de senin gibi aydın ve tatlı olsun sevgilim.

-> Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.

-> Öğleden sonraya kadar sana ulaşamayacağımı biliyorum ama yine de günaydın demek istedim.

-> Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

-> Gözlerin mi doldu? İşler ters mi gidiyor? Unutma… Ben her zaman yanındayım… Günaydın canım!

-> Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın…

-> Biliyorum sen de aklında benle uyanıyorsun. Bunun adı aşk işte bebeğim. Günümüz aydın olsun.

-> Horoz ötüp sabah olunca, güneş doğup şafak atınca, ilk aklıma gelen güzel insana günaydınlar.

Reklamlar

-> Günün aydın olsun! Bugün benden sana özel bir armağan olsun. Günaydınlar benim tatliş bebeğim.

-> Uyan ve sabahın güzelliğini kaçırma! Bu mesajın bugün için alarmın olmasını dilerim. Günaydın!

-> Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

-> Bugün, rüyalarımı yaşamak istiyorum. Çünkü sen şu ana kadar gördüğüm en güzel gerçek rüyasın bir tanem.

-> Kurduğu çalar saate karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Sana da günaydın.

-> Beni her zaman dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

-> Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

-> Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

-> Sadece bu günüm değil, bundan sonraki kalan ömrümün ol! Yarınlarım ol benim. Günaydın bir tanem, günaydın.

Reklamlar

-> Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır. Hadi uyan benim narin sevgilim!

-> Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Sevgiliye Günaydın Sevgilim Mesajı

-> Dünyanın sona erdiğini hayal etmek kolay. Ama en iyi arkadaşım olmadan bir gün geçirmeyi hayal etmek zor. Günaydın!

-> Günaydın biricik aşkım. Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor!

-> Romantik da bana yetmez, daha fazlasını istiyorum diyenler, sizin için seçtiğimiz etkileyici na aşağıdan ulaşabilirsiniz.

-> Bir bakmışsın ayrı ayrı uyandığımız günler geride kalmış. Günaydın canımın biriciği. O günlerin gelmesi için dua ediyorum.

-> Gül kokuları arasında, taze bir simit ve tavşan kanı bir çay lezzetinde günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun.

-> Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

-> Sabah kahvemin cappuccino, latte veya mocha olup olmaması umrumda değil. En sevdiğim kahve, seninle paylaştığım kahve. Günaydın!

-> Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

-> Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.

-> Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

-> Karanlık geçmiş silindi. Ömrümüzün kalanına ışıkla bakıyoruz artık. Günaydın bitmeyecek yarınlarım, günaydın benim en büyük sevdam.

-> Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

-> Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

-> Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek bilmedi günler anladım ki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım.

-> Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

-> Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.

-> Sabah mesajlarına önem veren ve bir gün olsun unutulmak istemeyen sevdiklerinize özel seçtiğimiz na aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Günaydın Sevgilim Mesajı Sevgiliye

-> Günaydın hayatım. Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara…

-> 24 saatlik ömrü olan bir kelebek olsam, sabah kalktığında yanağından öperek, sana sadece bir günaydın deyip oracıkta can vermek isterdim!

-> Dünyanın en talı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik askim kocaman günaydın.

-> Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

-> Günaydın biriciğim. Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde…

-> Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

-> Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünki bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

-> Sensiz bir sabah nasıl bir şey biliyor musun? Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi… Ben de güne öyle uyandım:)))

-> Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

-> Günaydın aşkım. Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat.

-> Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

-> Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

-> Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim…

-> Hiçbir şey, zihnini sakinleştiren ve sana gülümsemen için nedenler veren güzel bir sabahtan daha ferahlatıcı olamaz. Günaydın! Sana muhteşem bir gün dilerim.

-> Günaydın her şeyim. Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim.

-> Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

-> Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

-> Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Günaydın Sevgilim Mesajları Uzun

-> Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.

-> Günaydın kraliçem, canımın içi, ruhumun tek sahibi. seninle geçen günlerim öyle güzel ki, sadece seninle nefes alabiliyor bu bedenim. Seni çok ama çok seviyorum benim canım sevgilim.

-> Günaydın canım sevgilim. Seni tanıdığım günden beri ruhuma hep neşe vermeyi başardın. Seninle güzelleşti her şeyim. Seninle anlam kazandı hayatım. Seni çok seviyorum hayatımın en güzel şeyi.

-> Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle.

-> Kadınlara ‘günaydın’ derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler için her zaman bu cümleler kısıtlı kalsa da, üzülmeyin. Sizin için seçtiğimiz erkek sevgiliye ile sizi bu dertten kurtarıyoruz.

-> Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü enerjinden uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün ikimizi bekliyor. Günaydın biricik sevgilim.

-> Her sabah Allah’ teşekkür edelim sevgilim. Çünkü bizi uyandırmayı ve birbirimize kabuşturmayı bugün de unutmadı. Seninle birlikte yaşadığımız her anın kıymetini bilelim. Günün hayırlı olsun sevgilim.

-> Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım seni çok seviyorum günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım.

-> Esip esip geç ey deli rüzgâr, geldiğin yerden yârim kokusu, çağlar yollara dağlara rüzgâra günaydın, özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın, güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın.

-> Günaydın benim hayatımın neşesi, ruhumun en büyük superguzelsozler.com eğlencesi, kalbimin prensesi. Seninle aydın olsun her günüm, seninle huzur bulayım dünyanın neresinde olursam olayım. Seni çok seviyorum bir tanem, aşkım, her şeyim.

-> Bir ömrü beraber geçirmek istediğim kadın, günaydın. Sen canımın en büyük parçası, ruhumun kraliçesisin. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydınlanacağı günü iple çekiyorum.

-> Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

-> Canımdan çok sevdiğim canım sevgilim, günaydın. seni öyle çok özlüyorum ki bilemezsin. Seninle her şey çok daha güzel ve çok daha kolay. Hayatımı seninle geçirmek için can atıyorum. Sen benim kıymetlim, prensesim, bir tanemsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir