Dayıya Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl mesajları ve sözleri yazımızın içeriğinde sizler için hazırlamış olduğumuz dayıya yeni yıl mesajları kısa ve yeni yıl mesajları dayıya, yeni yıl sözleri kısa dayıya ve dayıya yeni yıl mesajları resimli sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Yeni Yıl Mesajları Dayıya

Yeni Yıl Mesajları Dayıya

-> Benim dayım bütün dayıların içinde en özeli. İyi yıllar dayım.

-> Kalbimdeki yerini asla kimse dolduramaz. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayıların bir tanesi sen benim için çok özelsin. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Bu sene de yaş aldın darısı yeni seneye. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> İlerde senin gibi bir adam olmak için çok savaşacağım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Baldan tatlı yeğeninden dayısına sevgilerle.. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Bütün kelimeler birleşse yine dört kelime etmez. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Beni özlediğini bildiğim her zaman sevgisini hissettiğim dayıcığım. İyi yıllar dayım.

-> Dayı candır, dayı canandır, dayı her zaman bir numaradır. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

Reklamlar

-> Canım dayım. Uzaktan da olsa varlığını hissetmek çok güzel. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Mutlu yıllar dayıcığım. Doğum gününü kutluyor ve seni kocaman öpüyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Her dileğin gerçek, her anın harika geçsin. Seni çok seviyorum dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayıların en özeli senin hasretinle yaşayacak olmanın üzüntüsü içindeyim. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Benim tek prensim sevgili dayım. Hey kızlar kıskanmayın o benim dayım. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Dayım iyi varsın seni çok özledim iyi benim dayımsın iyi can arkadaşımsın. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Benim dayım dayıların içinde bir tane. Herşeyi seninle öğrendim seninle yaşadım. İyi yıllar dayım.

-> Bütün kalbimle mutlu olmanı istiyorum. Yeğenin seni çok seviyor. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Çünkü sen varlığınla bana zaten en güzel hediyesin. Canım dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Benim dayım sizin dayınıza on çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Özlemek kağıtlara yazılsaydı benim seni nasıl özlediğim roman olurdu dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Benden sevgini hiç eksik etmediğin ve hep yanımda olduğun için sana teşekkür ederim. İyi yıllar dayım.

Reklamlar

-> Girecek olduğun bu büyük sınavda sana başarılar dilerim Allah yardımcın olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayım sizin dayınızı döver mi bilemem ama benim dayım dünyanın en iyi dayıdır. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Canım dayım sen benim için çok önemli çok değerlisin. Seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> En çok sevdiğim annemi en çok seven canım dayım, seni de çok seviyorum. Bil istedim. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Hayat çok kısa dayıcığım bu kısa hayatta her zaman gülmen dileğimle seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Benim dayım senin dayına on çeker benim dayım dayıların en yakışıklısı dünya tatlısıdır. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş. İyi yıllar dayıcığım.

Reklamlar

-> Aramızda çok mesafe olsa sen her zaman kalbimdesin canım dayım seni çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Benim dayım sizin dayınızı döver mi bilmem ama benim dayım dünyanın en iyi insanı bu kesin. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım seni çok seviyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

Yeni Yıl Mesajları Dayıya

-> Dayıların bir tanesi karizmatik dayım. Sen gelmeden kokun geliyor bütün kızların gözü sende. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Dayısının prensesinin dayısına bir çift sözü var. Sen benim kahramanım en sevdiğim dayımsın. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Dayı farkındamısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen her halinle yakışıklı ve güzel kalplisin. İyi yıllar dayıcığım.

-> Dayıların en tatlısı kim derlerse senin adını vereceğim. Prensesin seni çok özledi canım dayım. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Benim dayım gibisi zor bulunur, bende dayı dediğin zaman akan sular durur. Seni çok özledim dayıcığım. İyi yıllar dayım.

-> Biricik dayıcığım. Bu zor günlerinde geçeceğine bütün kalbimle inanıyorum. Gözün arkada kalmasın. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Benim güzel dayım ömrün mutlu yarınların umutlu yaşamın hayırlı ve mutlu geçsin seni çok özledim. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim.Neden mi çünkü benim dayım adam gibi adamdır. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Benim dayım merhametli yufka yürekli eli bol harçlığı boldur şimdi ondan para istesem hemen gönderir. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Bu kalp seni asla unutmaz. Mesefaler engel değil sevgimize. Seni çok seven prensesin canın yeğenin. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Hayatımın en kötü anında elimden tuttun ve beni bütün sıkıntılardan kurtardın canım dayım teşekkürler. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Benim dayım herkesin dayısına benzemez inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönder dimi harcamayla bitmez. İyi yıllar dayım.

-> Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. İyi ki varsın dayıcığım ve iyi ki benim dayımsın. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni Yıl Sözleri Kısa Dayıya

-> Canım dayım Rabbim yolunu açık etsin sana başarılar diliyorum. Allah’ım emeklerini boşa salmasın. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Dayı dediğin senin gibi tatlı olmalı. Benim yakışıklı dayım iyiki varsın, iyiki doğdun, iyi ki benim dayımsın. İyi yıllar dayıcığım.

-> Dayıcığım seni çok özledim tez zamanda gel. Gel ki birlikte sokakları şenlendirip, gönüllerimizi eğlendirelim. İyi yıllar dayıcığım.

-> Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dünyanın en iyi kalpli en yakışıklı yüreği en güzel  dayı yarışması yapılsa eminim seni birinci olursun dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayıların bir tanesi. Yüreğinden eksik etmediğin merhamet, kalbinden eksik etmediğin sevginle sen bir başkasın. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Rengarenk olmalı hayatın gök kuşağı gibi başarıların yıldızlar kadar çok gülücükler yüzünden eksik olmasın dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Bu mesajı neden atıyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum.Dur bakalım dur aklıma geldi ben dayımı çok seviyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. İyi yıllar dayıcığım.

-> Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı yeğenleriyle vakit geçirmeyi sevmeli ve yeğenlerini nasıl mutlu edeceğini bilmeli. İyi yıllar dayıcığım.

-> Bugün doğmuş benim dayım. Doğum gününü en güzel dileklerimle kutlar sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Benim hayatta ki en büyük destekçin her işimde bana destek çıkan biricik dayıcığım seni çok seviyorum iyi ki varsın. Musmutlu yıllar dayıcığım.

Dayıya Yeni Yıl Mesajları Resimli

-> Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Bir insanın dayısı varsa korumaya ihtiyacı yoktur. Beni her zaman koruyup kollayan canım dayım her şey için teşekkürler. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Dayım ne içersin sorusuna senin elinden olsun bir bardak su içeyim.Ömrüm boyunca hep mutlu olayım her zaman güleyim derdim. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Girecek olduğun sınavda sana başarılar dilerim. Rabbim bildiklerini yaptırsın bilmediklerini tuttursun. Başarılar dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Hayatımın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elimden tuttun ve beni zorluklardan kurtardın. Teşekkür ederim dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Beyaz atlı prensim canım dayım. Senin bana karşı yaptığın onca güzel şeyden sonra bu küçük hediyemi kabul etmeni istiyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Dünya evine giren canım dayıma bir ömür boyu mutluluklar diliyor en kötü gününün böyle olmasını temenni ediyorum. Sevgilerimle…. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Bu mutlu anında yanında olmayı çok isterken seni mutlu edecek yengeme sesleniyorum. Dayımı lütfen dize getir seviliyorsunuz. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Doğum günümde beni yalnız bırakmayan prensesler gibi davranan canım dayım. Senin varlığın bana en büyük hediye. Sen benim herşeyimsin. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir. Musmutlu yıllar dayıcığım.

-> Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte,  görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım seni çok özledik. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Rabbim seni her daim mutlu etsin, hayatın hep kahkahalarla geçsin, eğer bir gün ağlayacak olursan o da mutluluktan olsun. İyi ki varsın dayı. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Dayıcığım ne içersin sorusuna senin elinden bir bardak su içeyim, ömrüm boyunca hep güleyim, mutlu olayım derdin. İyi ki varsın yakışıklı dayım. İyi yıllar dayıcığım.

-> Dayıcığım doğum günün kutlu olsun. Sen dünyanın en yakışıklı dayısı, en tatlı insanısın. Çünkü benim dayımsın. Dünyalar tatlısı bir yeğenin var. İyi yıllar dayıcığım.

-> Dünyanın en yakışıklı, en delikanlı, en iyi kalpli dayısı yarışması yapılsa ben bundan yüzde yüz eminim bu yarışmayı sen kazanırsın dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Sana en güzel kelimeleri kullanarak dayıya güzel sözler göndermek isterdim ama ben sevgimi nasıl birkaç kelime ile anlatabilirim ki canım dayıma. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Geçen gün herkes dayısını överken hiç sesimi çıkarmadım.Çünkü onların anlattıklarından çok çok üstün bir dayısın sen seni çok seviyorum dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım. İyi yıllar dayım.

-> Çok fazla insan tanımadım çok fazla yaşamadım superguzelsozler.com ama insanların içinde iyi kalpli koca yürekli bir seni tanıdım dayıcığım seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

-> Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayıcığım seni her zaman kinden daha çok özledim senin sayende,verdiğin destek sayesinde buralara geldim seni çok seviyorum ve sana teşekkür ediyorum. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız. Mutlu yıllar dayıcığım.

-> Güzellik insanların içinde ama önemli olan onu görmekte hissetmekte ben senin kalbinin ne kadar temiz olduğunu biliyorum biricik dayım seni çok özledik. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayı yeğen sevgisi özel bir sevgidir. Bunu dayısı olamayan asla anlayamaz. Benim gibi tatlı, yakışıklı dayısı olmayanda bu sevgiyi tam manasıyla yaşayamaz. İyi yıllar dayıcığım.

-> İnsanın bir dayısı olursa hayatı bakışı çok daha farklı oluyor dertler, zorluklar olduğu zaman hemen yanında dayısı oluyor. Canım dayım seni çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun.

-> Dayıcığım sen gittikten sonra evimiz sanki cenaze evine döndü. Ne konuşan var, ne de eğlenip gülen. Hemen seni özledim, senli günlerimi özledim canım dayıcığım. İyi yıllar dayıcığım.

-> Bugün yapacak olduğun görüşme senin için hayırlı ise Rabbim sana nasip etsin. Allah’ım her zaman iyilerle karşılaştırıp iyi işlerde çalışmak nasip etsin. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir