En Yeni Özlem Mesajları

Bu tür mesajlar sevdiklerinize olan duygularınızı ifade etmek ve onların önemli olduklarını hissettirmek için kullanabilirsiniz.

Reklamlar

En Yeni Özlem Sözleri

En Yeni Özlem Sözleri

-> Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem.

-> Özlemek, kaybolan zamanın izini sürmektir.

-> Hayat neşeli olsaydı, doğarken ağlamazdım!

-> Sen gelsen bana sarılsan üstüm başım aşk koksa.

-> Özlemek, hatıraların en değerli saklı hazinesidir.

-> Kalbimde, aklımda, canımda… Bir tek yanımda değil!

-> Özlemek, geçmişin sıcak bir rüzgarıyla yüzleşmektir.

-> Saatlerce sarılsam sana bırakır bırakmaz yine özlerim.

Reklamlar

-> Özlem, zamanın kavuşmaya engel olamadığı bir duygudur.

-> Öyle bir gel demelisin ki, mesafeler anlamını yitirmeli.

-> Özlemek, ayrılığın yarasını sarmak için umutsuzca sarılmaktır.

-> Özlemek, geçmişin hikayesini tekrarlamak için bir dilek gibidir.

-> Özlemek, gökyüzündeki kayıp bir yıldızın yerini bulmaya çalışmaktır.

-> Özlemek, bir yüreğin aynı anda hem en güzel hem de en acı duygusudur.

-> Özlemek, yıldızların kaybolduğu bir gecede, kayıp bir dilek tutmaktır.

-> Sevmek bazen susmaktır… Ve o giderken ardından gidişini izleyebilmektir.

-> Hiç özlemedim seni özlemek dostluktandır, dostluğundan öte bulmalıyım seni.

-> Mesafeler bizi ayırsa da kalbimizin bir olduğunu unutma, seni çok özlüyorum.

-> Öyle çok özlemişim öyle çok beklemişim ki öyle benimsemişim ki benliğime kattım seni.

-> Her günün, her anın benim için değerli çünkü seni özlüyorum ve seni düşünmekle geçiyor.

-> Her gün seni düşünüyor ve özlüyorum, en kısa zamanda yanımda olmanın hayalini kuruyorum.

Reklamlar

-> Seni her gün biraz daha fazla özlüyor, seninle geçirdiğimiz anları özlemle hatırlıyorum.

-> Özlemek, bir bulutun yağmur damlalarını özlemesi gibidir; yağmurun tadını unutmuş gibidir.

-> Bir şarkıyı başa sarıp tekrar tekrar dinliyorsan, başa sardığı şey şarkı değil özlemindir.

-> “Şurama batan” diyor şair, “Şurama batana özlem demeselerdi; bıçak derdim”. – Cemal Süreya

-> Özlemek, bir ağacın köklerini toprağa derinlemesine salması gibidir; sevginin derin izleri.

-> Ne sana düşmenım nede seni sevdiğime pişmanım sadece seninle olmak varken sensizliğe isyanım.

-> Özlemek, bir kelebeğin özgürlüğüne özlem duyması gibidir; uçmak için kanatları olmayan bir ruh.

-> Özlemle özlenmektesin, sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin. Özlenenlerin içinde en özelsin.

-> Unuturuz canımın içi… Ayrılıkları, alışılanları, özlenenleri… Bir gün unuturuz. Unutulanları dahi.

-> Gel, özlemimi sona erdir ve yanımda ol. Seninle geçen her an, özlemimizin yerini sevgiyle dolduracak.

-> Seninle geçen her anı özlüyor, yanımda olmanın ne kadar kıymetli olduğunu her gün daha fazla anlıyorum.

-> Özlemek, bir resmin eksik parçasını bulmak için resmin tamamını görmek gibidir; tamamlanmamış duygular.

Reklamlar

-> Ya tam açacaksın yüreğini, ya hiç yeltenmeyeceksin. Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya da beyazı seçeceksin.

-> Gözlerim baharı görmez oldu tenim güneşi duymaz oldu içimdeki tek özlem sevgin gözlerimdeki yaş dinmez oldu.

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

-> Senden uzak kalmak ölüm gibi geliyor bana. Her anımda sen varsın. Herkesi sen gibi görüyorum canım sevdiğim.

-> Özlemek, gökyüzündeki kayıp yıldızların hikayesini dinlemek gibidir; her biri ayrı bir serüvenin izini taşır.

-> Seninle el ele gezmek sana sarılıp yıldızları seyretmek göz göze ağlayıp gülmek yaşamak istediğim son anlar oldu.

-> Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerim de yanar diye korkuyorum.

-> Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak…

-> Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat. Seni çok özledim.

-> Gözlerimi kapattığımda seni hayal ediyor, yanımda olmanın sıcaklığını özlediğimi hissediyorum. Seni çok özlüyorum sevgilim.

-> Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

Kardeşe Özlem Mesajları Uzun

-> Hey sen!.. Sen, seni özleyenden habersizce özlemle özlenmektesin… Sen var ya sen, özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin…

-> Mesafeler bizi ayırsa da kalbimizin bir olduğunu unutma, seni her gün biraz daha fazla özlüyorum ve yanımda olmanın hayalini kuruyorum.

-> Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

-> Seni özlemek, seninle geçen her anın değerini daha da iyi anlamama neden oluyor. Seni çok özledim ve yanımda olmanın hayalini kuruyorum.

-> İçimdeki nefrete inat özlemin çarpıyor. Bir yanım avazım çıktığı kadar bağırmak istiyor. Bir yanım sarılmak, sarılıp ağlamak. Ama yoksun!

-> Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

-> Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

-> Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün, yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.

-> Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün, yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda…

-> Uzaklık sadece bedensel değil, ruhsal bir özlem de getiriyor. Seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum ama yanımda olmanın özlemini çekiyorum.

-> Sen yoksun ya. Yanağıma damlayan her yağmur tanesi benim gözyaşlarım üzerime çöken her hüzün senin hasretin odama çöken soğukluk senin hasretin.

-> Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

Özlem Mesajları Sevgiliye

-> Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

-> Seni seviyorum demeyi özledim, kahırlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim.

-> Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim.

-> Her gün seni düşünmekle geçiyor, seni özlemek kalbimin en derin duygularından biri haline geldi. Seni seviyorum ve yanımda olmanın özlemini çekiyorum.

-> Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi, üşütür ayaz korkutur karanlık, bir gariplik bir hüzün var içimde, ya bu şehirde ben fazlayım ya da yanımda biri eksik.

-> Sensiz geçen her an, seninle geçirdiğimiz zamanların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Seni çok özledim ve yanımda olmanın hayalini kuruyorum.

-> Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

-> Normal olanlarını zaten yukarıda yazmıştık ama bu sefer yazdığınızda yada söylediğinizde onu etkileyecek özlem sözlerini bir araya getirdik. Belki bunlar işinize yarar.

-> Seninle geçirdiğimiz her anın değerini daha da iyi anlıyorum ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum. Yanımda olmanın verdiği huzuru tekrar yaşamak için can atıyorum.

-> Gözlerimi kapattığımda seni yanımda hissedebiliyorum ama gerçekte yanımda olmanın sıcaklığını çok özlüyorum. Seni seviyorum ve her an seninle olmanın hayalini kuruyorum.

-> Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin, yalvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

-> Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sebepsizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.

-> Seninle geçirdiğimiz her anın özlemini çekiyor ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum. Seninle birlikte olmanın verdiği mutluluğu tekrar yaşamak için sabırsızlanıyorum.

-> Sen uzaklardayken ben yıldızları seyrettim tutam tutam ışıklarını çekip içime, sen uzaklardayken ben gidişini resmettim umudun beyazıyla karanlığı tuval yapıp gelişini bekledim.

-> Seninle geçirdiğimiz her anın ne kadar değerli olduğunu her gün bir kez daha anlıyorum ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum. Seni seviyorum ve yanımda olmanın hayalini kuruyorum.

-> Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar. Ne de şeytan, bir günahı, seni beklediğim kadar. Geçti istemem gelmeni, yokluğunda buldum seni; bırak vehmimde gölgeni, gelme, artık neye yarar?

-> Her gün seninle geçirdiğim anların ne kadar özel superguzelsozler.com olduğunu bir kez daha anlıyorum ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum. Yanımda olmanın hayalini kurarak içimdeki boşluğu doldurmaya çalışıyorum.

-> Bir gün bir sevda çalar kapınızı… Şaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur… Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmışsınızdır… Ancak, bu sevgi aşktan öte olarak yerini alır gözlerinizden kalbinize!

-> Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

-> Dayanırım her şeye ben şu yokluğun olmasaydı sitem etmezdim geceye sesin bende kalmasaydı pencerene bak bir yaralı kırlangıç var yüreğine al onu alev gözlü yar seni her düşündüğümde yağmur yağar toprak kokar çocuk gibi umut umut yanağımda güller açar.

-> Her yıldırım düştüğünde, şimşekler çaktığında, korktuğunu bildiğim, yanında olamadığım, sarılamadığım sevgilimi bu ayrılığı kabullenmediğim için vazgeçmediğim, her gün hayallerinle yaşadığım, başka kalplerde seni yaşatmak istemediğim bir tek seni özledim.

-> Özledim seni, düştüm yollara, açtım gönlümü rüzgârına, bir hayaldi sanki bir macera yıkıldım. Kelimeler paramparça yandım yandım, yandım yandım ah ki ne yandım! Bana yeniden şarkılar söyleten kadın. Baka baka doyamadım, hem kokladım da sarhoşluğu geçmedi hala.

-> Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgarda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim. Ve en çokta seni sevdim, Hep yokluğunda.

-> Sen, solgun baharlardaki mavi yağmurum, akşam kızıllığında yorgun gölgem, kış ayazında yaz güneşimsin. Bulutlardaki saklı düşlerim, her günün sonunda özlediğimsin. Yüzün kadar temizdir kalbin, hangi sevgi alabilir yerini? Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı.

-> Zaman geçmezdi inan sana kavuşmanın umudu olmasaydı, can dayanmazdı inan eğer hasret dolu mektuplar olmasaydı, her gece dua ettim tanrıya duysun diye, sana verdiğim sözü tutmaya ömrüm yetsin diye, ölüm gelip almadan önce sana dönmek boynumun borcu, boşuna çekilmedi bunca acı, dayan ne olur biraz daha dayan, bu yalnız gecen akşamları sana unutturmak boynumun borcu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *