Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

Sayfamızın içeriğinde sizlere özenle hazırlamış olduğumuz uzaktaki sevgiliye özlem sözleri kısa, uzak mesafe ilişkisi sözleri sevgiliye uzun ve uzaktaki kankaya özlem mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları Kısa

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları Kısa

-> Hayır, iyi değilim, seni özlüyorum.

-> Uzaklarda arama gözyaşındayım sevdiceğim.

-> Unutma sevdiğim; sadakat mesafelerle ölçülür.

-> Gurbetin esiri oldum, bırakmıyor ki sana geleyim.

-> Gurbeti çok kıskanıyorum. Ben sensizim gurbet sana sahip.

-> Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi gel de bitsin bu eziyet.

-> Belki de aşk uzakta olan birisiyle bile gülüp mutlu olabilmektir.

-> Ey varlığı canıma can katan yar. Hiçbir şey acıtmıyor yokluğun kadar.

Reklamlar

-> Çok şey istemiyorum, tek yapmak istediğim elini tutmak. Seni özledim.

-> Bazı insanlara metreler uzakken, Bazı insanlara kilometreler yakın…

-> Beni önemsemeni, ulaşamadığında çıldırmanı, sevmeni, özlemeni özledim…

-> Mesafeleri boş ver, bu yürek seni hissettikçe, sen benimlesin sevgilim…

-> Geceler uykusuz ve sen gittiğinden beri günler uykulu oldu. Seni özledim.

-> Mesafe korkunç bir şeydir. Özlüyor mu unutuyor mu düşünüyor mu bilemezsin.

-> Gönül uzaklığı vermesin Rabb’im. Yol dediğin elbet yürünür… – Bekir Develi

-> Bu kısa mesaj yüzlerce hıçkırık olmak üzere, çünkü seni biraz fazla özlüyorum.

-> Gözlerimizi uzaklıklar değil ki yalnız göze alamadığımız yakınlıklar da acıtır.

-> Sevmek her zaman yaklaşmak değildir azizim. Bazen uzaktan seversin, çok uzaktan hatta…

-> Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana sevgilim. Günaydın…

-> Ellerin tutamasam da kalbin benim yanımda olsun. Tek dileğim ruhun bir ömür benimle dolsun.

-> Seni özlüyorum, soğuk olduğumda beni sıcak, sıcakken de soğuk hissettirdiğim komik bir duygu.

-> Uzaklık deyip de dert ettiğin nedir ki sevgili. Biz Yaradanı da görmeden sevmedik mi? Mevlana

Reklamlar

-> Sevmekten daha öte bir şeydir özlerken sevmek. Her yiğidin harcı değildir uğrunda uzakta ölmek.

-> Sensiz hayatım SEN adlı bir çiçekle doldurulmayı bekleyen güzel bir vazo gibidir. Seni özledim.

-> Baksana şu telaşıma, neden diye sorma asla, sen benim ilk yağmurumsun yağan damlacıklar ardında.

-> Uzaklıklar sevenler için önemsizdir. Çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu; özlemektir. W. Butler

-> İster uzaklarda yaşa isterse de kilometreler girsin araya. Ama bil ki daima gözlerimin daldığı yerdesin.

-> En çirkin canavarlar bile senden uzakta olduğumda korktuğum kadar beni korkutamaz. Seni özledim bebeğim.

-> Bir kaplumbağanın kabuğu olmadan ne kadar savunmasız olduğumu, sarılmadan nasıl hissettiğimdir. Seni özledim.

-> Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı.

-> Uzakta olsan da seni çok seviyorum. Sen her ne kadar benden uzakta olsan bana her zaman kalbim kadar yakınsın.

-> Uzaklıktan yakınlıktan daha güzeldir. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır.

Reklamlar

-> Kilometrelerce uzaktan, “Oralar nasıl?” diye sormuştun da sevgilim, “Sensiz buralar yangın yeri” diyememiştim…

-> İlişkimizin her detayı kalbime kazınmış ve şimdi her aşındırma bir diken gibi içeri giriyor çünkü seni özlüyorum.

-> Uzak olan yakına hasret, yakın olan uzağa. Giden kalana hasret, kalan vuslata. İnsan insana hasret, insan insana…

Uzaktaki Kankaya Özlem Mesajları

-> Seni özlemenin en kötü yanı, şu an birlikte olsaydık aklımın ne yapacağımızı düşünmesini engelleyemem. Seni özledim.

-> Güzel anılarımız asla kaybolmayacak, ama bu daha fazlasını yaratmamamız gerektiği anlamına gelmiyor… Seni özlüyorum.

-> Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan, sadece seviyorum… – Cemal Süreya

-> Senden kopup geldiğim yollara lanet ettim, seni benden alan bu gurbet ellere isyan ettim, Seni Allah’ıma emanet ettim.

-> Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil.

-> Seni sevmek şimdiye kadar yaşadığım en güzel zevk… ama seni özlemek şimdiye kadar yaşadığım en çirkin acı. Seni çok özledim.

-> Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

-> Hayatın ızdırabına eklendi hasretin şimdi seniz ne hallerdeyim, birgün gelirsin belki sevgilim, beni bıraktığın yerde seni bekleyeceğim…

-> Keşke kollarımı senin etrafına sarıp sana sıkıca sarılabilseydim, böylece yalnız kalbimin yüksek seslerini hissedebilirsin. Seni özledim.

-> Sevenler en sonunda bir yerlerde buluşmazlar. Onlar en başından beri birbirlerinin içindedir. Bütün mesafeler yürekte başlar. – Hz. Mevlana

-> Benim en büyük düşmanım; sen yanımdayken çok çabuk geçip giden zaman, sen yanımda yokken hiç geçmek bilmeyen zaman. Seni özledim usulca Sevgilim.

-> Seni içime sığdıramadığım için kendime kızıyorum, seni düşünmeden aldığım nefesim için üzülüyorum, ben her nerede olursam olayım seni çok seviyorum.

-> İki kıyı gibiyiz. Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız. Senin üstünden geçen bulut benim yağmurum. İki kıyıyız hep biraz uzak ama sonsuza dek bir arada.

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları İnstagram

-> Ne çıkar yanımda olmasan! Kalbim senden ‘ibaret’ değil mi? Uzaktan sevmek zor demişsin. Etme sevdam! İçinde Allah varsa görmeden sevmek ‘ibadet’ değil mi?

-> Benden kilometrelerce uzakta olabilirsin, ama tek yapmam gereken, sanki burada kucağımda oturuyormuş gibi hissetmek için gözlerimi kapatmak. Seni özledim.

-> Seni özlemek sadece bir alışkanlık değil, ölümcül bir bağımlılıktır. Seni özlemek sadece bir zorlama değil, acı verici bir çaresizliktir. Seni özledim kız.

-> Ömrüm kapının eşiğinde yolunu gözlemekle geçecek diye kederleniyorum ama sonra nereye gidersen git kalbimi yanında taşıyacağını düşünerek teselli buluyorum.

-> Seni özlediğimi söylediğimde, aslında seni öpmem, sarılmam ve tüm üzüntüleri silmek için sana sarılmam gerektiği anlamına gelir. Sana ihtiyacım var bebeğim.

-> Gece yarısı uykusuzluktan ölürken,ekran kapanmasın diye parmağımı koyup telefon titreyene kadar gözlerimi kapatırdım ben. Daha ne mesafesinden bahsediyorsun bana?

-> Ey sevgilim, nerelerde dolaşıyorsun böyle? Geliyor seni candan seven aşığın dur onu dinle. Elemi de, neşeyi de beste yapmış diline. Uzaklaşma şirin yarim. – Shakespeare

-> Seni özlemek, sevdiğim ve nefret ettiğim aklımın bir halidir. Nefret ediyorum… çünkü burada değilsin. Aşk, çünkü bana paylaştığımız tüm romantik anıları hatırlatıyor.

-> Daha önce hiç kontrolsüz hissetmemiştim. Kendi benliğimden hiç bu kadar emin olmadım. Sadece gecelerim değil, günlerim bile koyu ve mavileşti. Hepsi seni özlediğim için.

-> Gözyaşlarım kurudu, duygularım uyuştu. Gülüşüm kayboldu, hayatım parladı. Yakında buluşalım, üzüntülerimi sil. Bana sıkıca sarıl bebeğim, beni bu sıkıntılardan çek. Seni özledim.

-> İlk adınla başladım hayata sonra hasret doldu dünya bir anda bekledim seni bekledim güzel günleri ne sen döndün geri ne beklediğim günler geldi, özledim seni hadi ne olur dön geri…

-> Kalbimde bir delik var ve onu tıkayabilecek tek tesisatçı sensin. Bu sızıntıyı düzeltmeye yardımcı olacak en önemli araçları getirmeyi unutma – sarılmanı ve öpücüklerini. Seni özledim.

-> Hayat biraz garip… İlk başta sana aşık olduğumda dünyanın en şanslı erkeği gibi hissettim. Ama şimdi kalbim kırılma yolunda çünkü çok uzaklarda yaşıyoruz. Seni özledim kızım, yakında dön.

-> Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat ve e-postanın ortak yönlerini biliyor musun? Hepsinden nefret ediyorum çünkü seninle sanal olarak konuşmaktan bıktım. Geri dön bebeğim, seni özledim.

-> Özledim diye bağırsam dağlar sesimi duyar mı? Sevgilimin hasret ateşiyle yanıyorum desem deniz derdime çare olur mu? Rüzgara seni sevdiğimi söylesem yanağını okşayıp kulağına fısıldar mı?

Uzak Mesafe İlişkisi Sözleri Sevgiliye Uzun

-> Yanında olmayan insanlar için sıkma canını. Bir insan gerçekten isterse, yanında olmanın bir yolunu elbet bulur. Ve unutma; bahaneler, sadece uzak kalmayı tercih edenler içindir. – Can Yücel

-> Aramızdaki mesafe mutluluğumu çaldı, hayattaki her şey donuk ve işe yaramaz görünüyor. Geri dön ve beni kollarına almana ihtiyacım var, bebeğim büyülerine yenilmek için çaresizim. Seni özledim.

-> Her eylemimde ve her adımımda, o kadar değerli ve iyi anılarıma yalan söylüyorum ki. Düşündüğüm ya da yaptığım her küçük şeyde, anılar beni sertçe ısırıyor ve bana seni hatırlatıyor. Seni özledim.

-> Benim bir tanecik sevgilim, seni canımdan, dünyalardan superguzelsozler.com daha çok seviyorum. Ruhumun seninle birlikte güzelleştiğini her geçen gün daha iyi görebiliyorum. Yanımdan hiç ayrılma istiyorum, ölene kadar hep ellerini tutmak tek derdim…

-> Şimdi sana seni anlatsam, nereden başlasam bende bilemedim. Hiç dokunmadığım ellerinden, hiç gözüme değmeyen gözlerinden, hiç arasında parmaklarımı gezdiremediğim saçlarından… Nasıl anlatsam ki sana seni sadece öylece uzaktan sevdiğimi… – Gülnihal Çiğdem

-> Tüm özçekimlerimizi değiştiriyorum, yaramaz hatıraları sevgiyle hatırlıyorum. Tüm romantik tarihleri ​​düşünüyorum, kaderimizin ne kadar güzel iç içe olduğunu merak ediyorum. Ama senden uzak olmak beni aşağı çekiyor, bebeğim kaşlarını silmem için öpücüklerine ihtiyacım var. Seni özledim.

-> Unutma kız arkadaşın sadece sarılmaları ve öpücüklerinin düzenli dozları verilirse düzgün çalışması için tasarlanmıştır. Böyle bir bakımda gecikme, pahalı hediyeler şeklinde çok paraya mal olacak bir arızaya neden olacaktır. Potansiyel bir çöküşün ilk işareti iki kelimedir – Seni Özledim.

-> Mesafe kötüdür diye bir şey yok. Mesafe; asıl aşkı anlatır zaten. İnsanın ne kadar çok sevdiğini kanıtlar. Bazen acıtmaz, yaralamaz. Denizin varlığını bilirsin, orada değilsindir ama varlığını bilirsin. İşte onun varlığını huzurunu çok uzaktan hissedersin. Böyle bir şey mesafe. Sen en güzel mesafesin sevdiğim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir