Sevgiliye Özlem Sözleri Uzun

Sevgiliye Özlem Sözleri Uzun, Sevgiliye Özlem Sözleri, Sevgiliye Özlem Sözleri Kısa, Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye Özlem Sözleri, Sevgiliye Duygusal Özlem Mesajları Uzun, Sevgiliye Romantik Özlem Mesajları

Reklamlar

Sevgilime Özlem Sözleri

Sevgilime Özlem Sözleri

Bir olsa beynim, bedenim, ruhum…

Özlemek 7 harf 3 hece ama her gece.

Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem…

Yağmurların ıslattığı, bomboş sokaklarda,

Hasretin içimi yaktı ama ben yine bekledim.

Unutmadım seni, unutamadım, ne olur anla beni.

Özlemim öyle derin ki, hiç bir dilde yok çevirisi…

Hadi çık da gel artık bizi buralarda sensiz bırakma.

Özlemek mi dedi birisi onu ben buram buram yaşıyorum.

Reklamlar

Öperken kokusunu içine çektiysen, özerken burnunun direği sızlar.

Beni yaşama mı döndürmeye çalışıyorsun o zaman özletme kendini bana.

Kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm, yine yoksun diye düşmanım her güne.

Hem sevmiyorsun hem de gidiyorsun anlaşıldı özleminle öldürmek istiyorsun beni.

Kalbimi sana açmak beni yeterince acıtmışken şimdi gidişinle özlemin vuracak beni.

Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen. Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen.

Her insan özler; bazısı maziyi bazısı geleceği bazısı da hiç gelmeyecek sevgiliyi…

Öyle çok özlemişim öyle çok beklemişim ki öyle benimsemişim ki benliğime kattım seni.

Gel be gel işte. Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana nefes nefese…

Özlemini anlatmaya ne zamanım yeter ne de mürekkebim. Aşkın beni divane eyledi, özlemin deli…

Yüreğimi dağlamaya devam etmek istiyorsan gelmemeye devam et ve beni özleminle baş başa bırak.

Ne kadar sitemim varsa sana hepsi özlemimden. Gel özlem aştı haddini her zamankinden. Seni özledim.

Reklamlar

Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken ve ben yine seni özlüyorum sevdiğim.

Öyle özledim ki ya sevgili, bir kucak açsan devleşir aşkım, kocaman dağların içinden Ferhat olur çıkarım…

Gözlerim baharı görmez oldu tenim güneşi duymaz oldu içimdeki tek özlem sevgin gözlerimdeki yaş dinmez oldu.

Öylece her şeyi bırakıp koşup gelesim var sana. Ellerini tutup gözlerinin içine bakıp, orada yok olasım var…

Aklımdan bir saniye bile çıkmıyorsun sensiz hayat o kadar boş ki. Bu boşluklar ancak senin varlığınla dolar.

Seninle el ele gezmek sana sarılıp yıldızları seyretmek göz göze ağlayıp gülmek yaşamak istediğim son anlar oldu.

Ne gülüşü, ne bakışı ne de hareketlerini unutamazsın. Geldiği gün bütün her şey yeniden başlar. Seni çok özledim.

Reklamlar

Her ne kadar uzakta olsak dahi bugünlerde elbet geçecek döneceksin. Döndükten sonra her şey daha güzel olacak sevdiğim.

Her İnsan özler; bazen bir bakışı, bazen bir gülüşü, bazen bir hareketi araya ne kadar zaman girerse girsin özlem hep var olur.

Hasretinden oldum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanlık başımda dolanır zalim ayrılık bir seni özledim bir memleketi.

Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakin ağlayayım deme belki senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!

Hey sen!.. Sen,seni özleyenden habersizce özlemle özlenmektesin… Sen var ya sen, özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin…

Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

O güzel sesinle güne başladığım her gün benim için muhteşem oluyor. Birde seni görebilsem, birde sana dokunabilsem özlemimi gidersem keşke.

Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seninle olabilmektir.

Sevgiliye Özlem Sözleri Uzun

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Seni seviyorum demeyi özledim, kahırlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim.

İçimde ki sana karşı olan bu özlem sarılsak da geçmeyecek. Her gün bana ağır gelen bu özlem seni daha fazla sevmeme neden oluyor. Bu özlem artık bitsin.

O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma…

Uzakta olman hiçbir şeyi değiştirmez güneş de benden uzakta, ay da ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Tıpkı yüreğimin sensiz olmadığı gibi.

Dostu yok gecelerin geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret.

Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin, yalvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sebepsizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.

Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnan ki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

Bir isim var hiçbir zaman adını superguzelsozler.com unutamadığım, bir çiçek var hayatımdan hiçbir zaman koparamadığım. Bu hayallerimin içinde ki en önemli şey sana kavuşmak. Seni çok özledim sevgilim hemen gel.

Gözyaşlarını, gülüşlerini, öpücüklerini, saçının kokusunu, yüzümdeki nefesinin dokunuşunu istiyorum. Hayatımın son saatinde seni görmek istiyorum… son nefesimi alırken kollarında uzanmak için.

Gel artık gel de bitsin bu acı biraz da gözlerinle sev beni, elin dokunsun elime tenin tenime ben hayal değilim gerçeğim etimle canımla de gel de bu can senin artık de gel de nefes alayım yaşadığımı hissedeyim bende.

Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgârda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim. Ve en çokta seni sevdim, Hep yokluğunda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir