Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı, Erkek Sevgiliye Günaydın Sözleri, Erkek Arkadaşa Günaydın Mesajları, Kızdan Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı İnstagram, Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları Resimli, Uzaktaki Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

Reklamlar

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajı

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Umutlarımın sabahındaki tek güneşsin aynı bugün ki gibi sevgilim, sen günümü aydınlatan gecelerimi sıcak tutan tek varlıksın bebeğim günaydın sana ve hayata.

Sen benim en güvenli limanımsın, sen huzur bulduğum omuz, geriye dönüp bakma bile gereği duymadığım tek güvendiğim, sevdiğimsin. Günaydın Aşkım.

Yalnızca evimizin direği değil evimizin neşesi olan erkeğim günaydın.

Eğer güne senden gelen günaydın mesajı ile başlamasaydım bu kadar mutlu olamazdım inana. Sana da günaydın Bitanem.

Reklamlar

Her sabah bugünde seni görebilmek umudu olmasa içimden ne güne uyanırım, ne de hayata. Günüm seninle başlıyor, gecem seninle son buluyor, rüyalarım mı, o zaten hep seninle doluyor. Günaydın gülüşü güzel sevdiğim.

Günüm gecem sensin, sen benim sabahları hayatıma en parlak güneşimsin. Günaydın yiğidim.

Güzel olan her gün sadece seninle güzel ve özel olur sevgilim tıpkı bugün gibi günaydın günlerime anlam katan sevgilim.

Günümün her anında sen varsın, sen içimi ısıtan güneş, karanlıkta yolumu aydınlatan aysın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim, her şeyimsin.

Bu sabah da mutluluğun resmini seninle çizdim, sen gülüyordun ben ise senin gülüşüne ölüyordum. Günaydın Aşkım.

Yorgun düşmüş gönlüm gecenin kalabalığında bir güneş bir gün bekliyorum sadece seninle yaşanacak bu hayatta her günümün sabahında adınla başlıyorum hayata, günaydın hayatımın başlangıcı.

Günaydın baharım günaydın sabahım, Günaydın hayatımın anlamı, günaydın sahip olduğum her şeyim. Seninle güne başlamaktan başka hiçbir şey bu kadar güzel olamaz.

Reklamlar

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, umudum, sevdamsın. Günaydın.

Aldığım ve alacağım her nefesin her yeni hayatın ve her attığım adımın güneşi sen olacaksın günaydın aşkım.

Varsın yan yana ayrı yazılsın dursun, gönüller bir oldukça. Sen benden ne kadar uzakta da olsan hep benim yanımdasın. Günaydın Yakışıklım.

Sabahın kızgın güneşi aydınlatsa da odamı, gözlerin gibi yakmıyor içimdeki soğuk hücreleri günaydın biriciğim.

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur anca. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. Çünkü o ancak senin sevginle yasayabilir. Günaydınlar bitaneciğim.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.

Yan yana ayrı yazılır, biz hep sımsıkı olalım. Hep yanımda olduğunu bilmek çok güzel erkeğim. Canım Günaydın.

Reklamlar

Güneş bir anda odama doğdu ama doğan güneş değil senin sıcaklığın Bitanem. Günaydın dünüm, bugünüm, yarınlarım.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Ekmeğim, suyumsun sen benim sabahlarımın tek parlayan nurusun günaydın hayatım.

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde günaydın biricik erkeğim.

Günün güzelliği senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünün hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok özledim.

Günaydın ilkbahar güneşim, günaydın bahar kokulu erkeğim. Günaydın gözüm, gönlüm, her şeyim.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana aşkım. Günaydın Bitanem.

Yaşadığım her günün içinde sen varsın sen bir güne yazılan güneşin sıcaklığısın günaydın aşkım.

Karanlıklar mühürlensin, mutsuzlukların üstüne yağmurlar insin, sadece seninle nefes alırım bilirsin bu günde adınla güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Bir resim çizdim içinde güneşli bir sabah ve sen varsın aslında sabahı aydınlatanda sensin güneş gibi parlayan gözlerin bebeğim günaydın her şeyim.

Bugün sevdiğim yarın evimin direği, gelecekte ise doğacak çocuklarımın babası, hayatımın anlamı, yaşamın ta kendisi. Varlığıyla bana umut veren geçmişim, geleceğim, her şeyim, tek sevdiğim günaydın.

Günaydın gönlümün eri, sevgimin neferi. Seninle başlayan günümün seninle biteceğine eminim. Zaten sensiz bir hayat benim hayat olamaz.

Güneş istediği kadar superguzelsozler.com doğsun yükselsin, sen bir kere doğmuşsun benim hayatıma gerisi nafile. Günaydın Paşam.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgilim. Günaydın Erkeğim.

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım. Günaydın biriciğim.

Günaydın baharım günaydın sabahım seninle güne merhaba derim seninle günü bitiririm sevgilim.

Ne gecelerin soğukluğu ne de odamın sessizliği alamaz içimdeki sevgini, her sabahı bir umutla bekliyorum çünkü her umut sana olan sevgimi güçlendiriyor bu sabah olduğu gibi bebeğim günaydın!

Ben çok şanslı biriyim güne her zaman senin günaydın mesajıyla uyanan mutlu bir insanım. Seni çok seviyorum Aşkım sana da günaydın.

Sevmek ellerin tutuşmasıyla olmaz, sevmek yüreklerin tutuşması yanmasıyla olurmuş sevgilim. Sen şimdi benden çok uzaktasın ama kalbim hep seninle atıyor. Seni çok seviyorum Bitanem. Günaydın.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzel günaydın mesajını gördüğüm zaman çok daha mutlu oluyorum. Sana da Günaydın aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.

Her gecenin uykusunda rüyalarımda sen varsın her rüyaların sabahında ise aklımda sadece adın ve kalbimde yenilenen aşkın var prensesim günaydın.

Bak yine sabah oluyor güneş sadece penceremden içeriye doğuyor, içimdeki güneş ise hep parlıyor. Seni çok seviyorum güneşim. Günaydın.

Bu sabah her günden farklı bu sabah güzel bu sabah seninle heyecanlı çünkü bu sabah yeni bir zaman ve seninle yaşanacak güzel yeni bir gün aşkım merhaba sana merhaba yeni hayata.

24 saatlik günümün doğuşu ve batışı sen olacaksın, sen benim için 1 sabah değil her sabahsın aşk çiçeğim günaydın.

Hatalı olduğunda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey; sensin. Günaydın aşkım.

Günün, gönlün, gözlerin aydın olsun sevgilim. Sana ve hayata günaydın.

İnsan gördükçe daha da bağlanır, görmedikçe her gün özlemle anarmış. Seni çok özledim erkeğim günaydın Hayatımın anlamı.

Dünyadaki en güzel duygu sevdiğin adamın sevgisini yüreğinde hissetmektir. Günaydın gönlümün eri, kalbimin tek sahibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir