Eşime Etkileyici Mesajlar

Bu yazımızın içeriği: Eşime Etkileyici Mesajlar, Eşim İçin Güzel Mesajlar, Eşime Duygusal Mesajlar, Eşime Etkili Mesajlar, Eşinizi Etkileyici Sözler, Kocama Etkileyici Sözler, Eşime Etkileyici Sözler, Kadından Eşine Etkileyici Güzel Sözler

Reklamlar

Eşime Etkileyici Mesajlar

Eşime Etkileyici Mesajlar

İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken kalbinin yerinde duramadığı ve bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

Aşkı yaşamanın binlerce yolu varsa, sen bu yolun en güzel yolusun aşkım. Aşkı anlatmak için şimdiye kadar kurulmuş milyonlarca cümle varsa, seni seviyorum en iyi anlatanıdır bir tanem.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun canın kadar sevdiğin eşin olur.

Sen benim geç bulduğum ama ölümüne sevdiğim hayatım, ömrüm, kalbim, biriciğimsin. Sen benim canım eşimsin.

Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.

Reklamlar

Senin yanındayken benim en büyük düşmanım geçip giden zaman, senden ayrıyken yine en büyük düşmanım hiç geçmeyen zaman.

Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım canım eşim benim.

Seni öyle çok sevdim ki Bitanem ve ömrüm boyunca da böyle sevmeye devam edeceğim. Sana söz veriyorum ki, bundan sonraki ömrümü sadece ama sadece sana adayacağım.

Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım eşim

Baktıkça bakasım, sevdikçe sevesim geliyor. Seni o kadar çok seviyorum ki Canım iyi ki varsın ve iyi ki benim eşimsin.

Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş dolmadı, yürüdüğüm yollarımda engel kalmadı, kalbime sus dedim olmadı, benim kalbim sana hiç doymadı.

Seni özlediğim bir an yok çünkü ben seni her an özlüyorum, kalbimin attığı her an seni seviyorum.

Bugün tencerem de bir demet sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarak aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken gel seni seviyorum.

Ben aşkımı ne dağlara, ne taşlara ne de yollara yazdım ben seni kalbimin ta içine yazdım. Seni seviyorum hayatımın anlamı.

Reklamlar

Canım eşim sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.

Allah’ım onun gönlünü gönlüme, benim gönlümü onun gönlüne, ikimizin gönlünü de Sana layık eyle.

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı?

Yarın torunlarımız olduğu zaman onlara seni nasıl sevdiğimi anlatacağım. Seninle ilk tanıştığımız günü anlatacağım. Ve Bitanem hala seni ne çok sevdiğimi ve ölene kadar da seveceğimi söyleyeceğim.

Ben seni yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor.

Sen bana canım de ben sana hayatım, sen bana aşkım de ben sana Bitanem, sen bana benim için öl de hiç düşünmeden öleyim. Seni seviyorum Kelebeğim.

Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım karıcığım seni çok özledim.

Reklamlar

Görücü usulüyle mi evlendiniz diye bizi küçümseyenler şimdi bizim aşkımızı, birbirimize olan sevgimizi kıskanır oldular. Biz bir birimizi gördükçe göresimizi, sevdikçe sevesimiz geliyor.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Aşk dediğin öyle güçlü bir duyguymuş ki canım sevgilim, bunu anca seni tanıyınca anladım. Senelerce anlattılar da inanmadım. Seninle birlikte bu hayatın tüm güzellikleri ile daha yeni tanıştım…

Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır. Hz. Ali

Sen benim vazgeçilmezimi, sen benim en büyük tutkumsun, sen benim bu hayattaki her şeyim, biriciğimsin.

Eşime Etkileyici sözler

Bu hayat bana çok şey yaşattı ve çok şey öğretti ama bir tek sensizliğe nasıl alışacağımı öğretmedi Sevdiğim. Bu gurbet ellerde her şeye alıştım da bir sensizliğe alışamadım. Güne senle başlıyorum, gün boyunca hep seni düşünüyorum, gece ise sensizlikle hüzünlenip, gözlerim uzaklarda sigaramda buluyorum teselliyi. Seni çok özledim Sevgilim.

Yanında öyle mutlu öyle huzurluyum ki canım aşkım benim, anlatılmaz bir his bu yaşadığım. Ama sen benim ellerimi bıraktığın andan itibaren kara bir örtü kapatıyorlar sanki bu dünyanın üzerine ve gece oluveriyor aniden.

Bir kahve yap sevdiğim ikimize; biraz gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına hep sende kalayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir