İlişkiyi Bitirme Mesajları

İlişkiler bazen yıllar yıllar sürerken bazen ise bir yıl dahi sürmeden kısa sürede bitmektedir. Bizlerde bu yazımızda ilişkiyi bitirme mesajları kısa ve ilişkiyi bitirme sözleri, ilişki bitiren acımasız sözler ve ilişkiyi bitirmek için söylenen sözleri okuyabilirsiniz.

Reklamlar

İlişkiyi Bitirirken Söylenen Sözler

İlişkiyi Bitirirken Söylenen Sözler

-> Sen gitmeden yenisi olmuyor yolun açık olsun güle güle.

-> Gerçekleşmeyeceğini bildiğin bir hayali düşlemek ne acı.

-> Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

-> Bana yol vermeyi düşünmeden önce sana verdiğim yolda yürümeyi öğren.

-> En büyük hayali sana sarılmak olan bi insanı nasıl bu kadar kırabiliyorsun?

-> Sen bir yerde ben bir yerde aşk gülümüz soldu gülüm. Kurduğumuz hayaller de hüsran oldu gülüm.

-> Mantığım senden uzak durmam gerektiğini söylese de, kalbim seni sevmeye devam edecek. Mutlu ol.

-> Güzel olan her şeyin uzun sürmeyeceğini kanıtladın. Güzel bir ilişki yaşadık ve artık bitti. Güle güle.

Reklamlar

-> Sana hayatının geri kalanında mutluluklar dilerim, bana yaşattığın mutluluklar için de çok teşekkür ederim.

-> Aldığım nefeste soluyordum da verdiğim nefeste bulamıyorum seni ve iki nefes arası ne kadarlıksın işte onu bilemiyorum.

-> Bana kimseye güvenmeme dersini verdiğin için teşekkür ederim. Aşkınla kördüm ve bunun için seni suçlamıyorum. Hoşça kal.

-> Aşkımız bir ayna gibi… Bin parçaya bölünmüş olsa da, yakından baktığında tüm o parçalarda bizi görebilirsin. Kendine çok iyi bak.

-> Çok uzaktasın beni duyamazsın. Unuttun beklide hatırlamazsın. Hani derler ya sen bir tanesin. Bir tanen burada peki sen neredesin?

-> Zaman kırık kalbimi iyileştirebilir. Ama senin anılarını asla aklımdan silemez. Yollarımız ayrıldı ama sana olan aşkım aynı kalacak.

-> İlişkimizi bitirmek asla yapmak istediğim bir şey değildi. Beni her zaman sevdiğin gibi sevmiş olsaydın, bugün asla ayrılıyor olmazdık.

Reklamlar

-> Senden ayrılma düşüncesinin beni içten içe korkuttuğu zamanlar vardı. Ama artık hiç şüphe yok ki bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Kendine iyi bak.

-> İnceldiği yerden değil, incittiği yerden koptu… Yaşadığımız tüm güzel anları cebime atıyor ve senden ayrılıyorum. Sana mutlu bir hayat diliyorum.

-> Hayatımın her anında seni hatırlayacağımın farkındayım. Ama zamanın en büyük şifacı olduğunu da biliyorum… Sana mutlu bir hayat dilerim. Hoşça kal.

-> Ayrılıyor olsak bile, bir zamanlar sahip olduğumuz aşkı asla kötü anmayacağım. Yeni hayatımda geleceği kucaklıyor ve geçmişe veda ediyorum. Elveda…

-> Bu andan itibaren tanıdığın kişi asla olmayacağım. Artık acının insanları olmadıkları birine nasıl dönüştürebileceğini biliyorum! Sana veda ediyorum…

-> Kalbimde senin için kötü hisler barındırmıyorum ama yaşadığımız kötü deneyimlerden sonra bence yeni bir başlangıç için birbirimizi özgür bırakmalıyız.

-> Bana içgüdülerime güvenmeyi öğrettiğin için teşekkür ederim. Çünkü en başından beri bunun yürümeyeceğini içten içe biliyordum. Bitti, zor oldu ama bitti.

Reklamlar

-> Kalbimde bu kadar özel bir yeri olan birine veda etmek zor. Ama artık ilişkimizde geri dönüşü olmayan bir noktadayız. Seni ne kadar sevsem de, veda zamanı geldi…

İlişkiyi Bitirmek İçin Söylenen Sözler

-> Evet, hala seni seviyorum. Ama kendimi daha çok seviyorum. İlişkimiz devam ettikçe kendimden ödün vereceğimin farkındayım. Bu nedenle sana veda etmek zorundayım.

-> Hayat bizi farklı yönlere sürükledi ve bir daha asla aynı yönde kesişemeyeceğimiz çok açık ortada. Seni sevmek güzeldi ama farklı yollara gitmemizin zamanı geldi.

-> Bazı yaralar görünmez, tıpkı kalp kırıklıkları gibi. Şimdi kalbimde çok derinde sürekli kanayan ve asla iyileşmeyen bir yara var. Buna daha fazla devam edemem, hoşça kal.

-> Eğer hatalarımı bulmak yerine güçlü yanlarımı görseydin, bugün ayrılıyor olmazdık. Keşke başkalarının sana söylediklerini dinleyeceğine, kalbinin ne dediğini dinleseydin.

-> İlişki güzel bir şey ama tek taraflı olunca değil. Çok uzun süredir bu ilişkiyi tek taraflı yürüttüm ama artık yolun sonuna geldik. Her şey için teşekkürler, yolun açık olsun.

-> Gelecek, şimdi ikimiz için çok uzak bir ihtimal. Birbirimizi daha fazla yıpratmadan ilişkimize son vermek en doğrusu olacak. Gelecekte tekrar karşılaşmak dileğiyle, hoşça kal.

-> Bir zamanlar güzel bir ilişkimiz olduğunu inkar edemem ama artık her şey değişti. Özellikle de sen. Bu yüzden artık buna devam edemeyeceğimi hissediyorum. Seni hala sevsem de, hoşçakal!

-> İlişkimiz bitse de, nerede olursam olayım bir yıldız gibi hayatım boyunca kalbime yön vereceksin. Gece gökyüzü kasvetle doluyken bile aşkın bana umut vermeye gelecek. Kendine çok iyi bak.

Kırmadan İlişki Bitirme Mesajları

-> Geriye dönüp, birlikte geçirdiğimiz tüm güzel günlere baktığımda üzülmüyorum. Ama paylaştığımız tüm o anların senin için hiçbir şey ifade etmediğini anladığımda üzülüyorum, hem de çok. Hoşça kal.

-> Ayrılmış olsak da en güzel anları hep birlikte geçirdik, birlikte büyüdük. Bizimle birlikte büyümeyen tek şey aramızdaki sevgi oldu. İyi günlerimiz adına sana mutluluklar diliyorum. Kendine iyi bak.

-> Bir ilişkinin bitmesi, iki kişinin birbirini sevmeyi bıraktığı anlamına gelmez. Bazen birbirlerini incitmeyi bırakırlar. Ve şimdi biz de birbirimizi daha fazla incitmeden bırakmalıyız. Kendine iyi bak.

-> Bugün bu duruma gelmemiz ne sadece senin, ne de sadece benim hatam. Çünkü bir el, tek başına alkış sesini çıkaramaz. Tıpkı ilişkimize başlarkenki gibi bitirirken de birlikte karar alalım. Kendine iyi bak.

-> Bu ilişkide hiçbir zaman çok şey istemedim. Tek istediğim; senin tarafından sadece “ben” olduğum için sevilmekti, olmamı istediğin kişi için değil. Benden buraya kadar, istediğin kişi olamıyorum. Hoşça kal.

İlişki Bitiren Acımasız Sözler

-> İlişkiler tıpkı tango yapmak gibidir. Ancak aşkın ve tutkunun dansı olan tango için iki kişi gerekir. Ben artık tek başıma dans etmekten sıkıldım ve çok geç olmadan bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Hoşça kal.

-> Her ilişkinin iyi yürümesi için her iki tarafta da sadakat, güvenilirlik ve sevgi gerekir. Sevgi, bu ilişkiyi kurtarmak için yeterli gelmedi. Seni ne kadar sevsem de, seninle artık hayal kuramıyorum. Hoşça kal.

-> Şu anda döktüğüm tüm gözyaşları gelecekteki ilişkilerimde superguzelsozler.com bana daha dikkatli olmam gerektiğini gösteriyor. Beni incitebileceğini düşündüğümden çok daha fazla incittin. Seni sevmek bana artık acıdan başka bir şey vermiyor. Hoşçakal!

-> Hayatta beni gerçekten seven birine sahip olduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Bana gerçek aşkı tattırdığın için sana her zaman minnettar olacağım. Ama bazı şeylerin eskisi gibi olmadığının farkındayız. Sana mutluluklar diliyorum.

-> Seni her ne kadar sevsem de, artık ilişkimizin senin için bir öncelik olmadığını görüyorum. Aslında bu kimsenin hatası değil. Sadece birbirimize sunabileceklerimizin çoktan ötesine geçtik, biliyorum. Her şeyi bitirmek en iyisi olacak, hoşça kal.

-> Birlikte geçirdiğimiz her an muhteşem anılar olarak kalacak. Ama şimdi harekete geçme ve yeni bir başlangıç yapma zamanı. Ayrılıyoruz ama seninle yaşadığım hiçbir şey için pişman değilim. Her zaman birbirimizi anladık ve umarım dostluğumuz asla bitmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir