Değişik Doğum Günü Mesajları

Özel günler kategorimizde yayınladığımız bu yazımızda değişik doğum günü mesajları uzun ve değişik doğum günü mesajları sevgiliye, değişik doğum günü mesajları anneye ve değişik doğum günü mesajları kankaya mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Değişik Güzel Doğum Günü Mesajları

Değişik Güzel Doğum Günü Mesajları

-> Haydi, bakalım kaç oldun sen bugün iyi ki doğdun.

-> Doğum günün kutlu olsun hep böyle güzel melekler doğsun.

-> Niye doğdun bize masraf oldun. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

-> Sevgi, aşk, sağlık dolu nice mutlu senelere sevgilim yaş günün olsun

-> Sen benim değerlimsin. Kalbimde yer alan bir meleksin. İyi ki doğdun.

-> Tatlım, balım, canım arkadaşım. Hayat sırdaşım İyi doğdun can dostum.

-> Dünyanın en güzel ablası; doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

-> Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara.

-> Gözlerime baksana, sevincimi anlasana bugün en güzel gün bana iyi ki doğdun.

Reklamlar

-> Tüm hayallerinin gerçeğe dönüşeceği mükemmel bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun.

-> Seni seviyorum, sana tapıyorum. İnanma sakın atıyorum. Doğum gününü kutluyorum.

-> Umarım bu yıl, kalbinin arzuladığı her şeyi gerçekleşir! Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum gününü en içten dileklerim kutlarım aşkım. Mutluluk peşimizi hiç bırakmasın.

-> Umarım doğum günün, kalbinin arzuladığı her şeyi getirir! Doğum günün kutlu olsun.

-> Doğum günün kutlu olsun! Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.

-> Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun.

-> Etrafınıdaki tüm insanlara yaydığın mutluluk, bu gün sana geri gelsin. İyi ki doğdun.

-> Elimi sallasam ellisi mi diyorsun benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

-> Yeni yaşın önce sağlık ve huzur sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana nice yıllara.

-> Yeni doğan her günle biraz daha doğuyorsun dünyama. Nice seneler sevgilim. Mutlu yıllar sana.

-> Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

-> Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun.

-> Bir dilek gönder umudum olsun bir gülüş gönder sevincim olsun. Bir tanem doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

-> Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

-> Sevgili dostum, yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

-> Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

-> Bugün senin yaş günün. Ne dilersen dile gerçeklere dönüşsün. Varlığım, yaşama sebebim iyi ki varsın.

-> Doğum gününde senin için dileğim, her zaman mutlu ve sağlıklı olman. Asla değişme! Mutlu yıllar canım.

-> Seni sadece en iyi arkadaşım olarak görmüyorum. Sen artık ailemden biri gibisin. Nice senelere kardeşim

-> Unutma, gülümsemek için her günün, aynı bugün olduğu gibi doğum günün. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

-> Dünyadaki en şanslı insanım çünkü her zaman yanımda dünyanın en iyi arkadaşı var. Doğum günün kutlu olsun

-> Bir yaz güneşi gibi sıcak, yağmur damlası kadar berrak, nice seneler temenni ederim. Mutlu yıllar sevgilim.

Reklamlar

-> Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

-> Daha nice yıllara, pastaya koyduğumuz mumlar çoğalsın hayatımın ışığı seninle parlasın. Mutlu seneler bir tanem.

-> Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Değişik Doğum Günü Mesajları Sevgiliye

-> Bir senelik macera biterken şimdi bir tanesi daha başlıyor. O yıllara hayatının en güzel anlarını yazmayı sakın unutma.

-> Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

-> Ne kadar üzgün olursan ol. Sakın pes etme. Her yaş günü sana verilen yeni bir fırsattır bunu iyi değerlendir. Nice senelere.

-> Umarım bu yıl, bir önceki yıldan daha da iyi geçer. Çünkü sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun. Nice senelere canım dostum!

-> Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

-> Doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Yeni yaşın sana sağlıklı, huzurlu ve bol şanslı dopdolu bir ömür getirsin. Nice güzel yaşlara…

-> Hayatın boyunca mutlu ol ve sevdiklerinle uzun ömürler geçir. Doğum günün kutlu olsun.İyi ki doğdun başımıza tatlı bir bela oldun.

-> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

-> Sevmekten değil sevilmemekten korkar insan. Bu en özel gününde bir dost arar insan. Ben hep senin yanındayım ve gerçekten dostunum.

-> Şu ana kadarki tüm kavgalar, atışmalar eski yaşında kalsın. Yeni bir sayfa aç ikimize de dostluğumuz yarım kalmasın. İyi ki doğdun.

-> Ne zaman bir derdim olsa, dinlemek için orada olduğun için teşekkür ederim. En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Nice senelere…

-> Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

-> Üzgünüm belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, nice yaşlara.

Değişik Doğum Günü Mesajları Anneye

-> Yıllar içinde en güzel hikâyeleri biriktirmen dileğiyle. Onları iyi hatırla yaşlandığımızda bana anlatacaksın unutma. İyi ki doğdun nur tanem.

-> Bir yıl daha geçti yaşamından diye üzülme, seni sevenlerinin sevgisini her daim gönlünde hisset. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun güzel dostum.

-> Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

-> Tanrı sana baktı ve bu güzel gülün bu dünyaya yakışacağını düşündü. O yüzden seni gönderdi bu dünyaya. Nice yaşlara bir tanem nice mutluluklara.

-> Her yıl doğum günü pastana koyduğun mumların fazlalaşması seni asla üzmesin. Her mumun sana biraz daha gülümseme getireceğini bil. İyi ki doğdun!

-> Bu kalp yaşadıkça senin yerin kalbimdeki tahtında yer alacak. Her yaş günü Tanrı’ya şükür edecek. Seni bana verdi diye. Nice güzel senelere, seninle.

-> Sil baştan deriz her sene. Her yıl bize verilen hediye. Temiz sayfalar yeniden yaz adını. Hayallerin gerçek olsun sakın unutma bu lafımı. Nice senelere

-> Bir umut serpilsin yüreğine bin tatlı mutluluk doğsun günlerine bin bir hayalin gelecekle buluşsun her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

-> Doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, yeni yaşında sana tüm sevdiklerinle beraber geçirebileceğin mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. İyi ki doğmuşsun.

-> Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

-> Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

-> Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

Değişik Doğum Günü Mesajları Kankaya

-> Telefondan yaş günü mesajı atmak duygularımı sana nasıl anlatacak? Ne bu telefona ne de şu kalbime sığmıyor sana olan duygularım. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın.

-> Kalbimin tek atışı anlatır sana ne hissettiğimi belki. Kelimeler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmakta çünkü. Seni hep sevdim ve seveceğim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

-> Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, beni karşılıksız sevdiğin için. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun.

-> Gülmek gülenin yıldızlar gecenin mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

-> Yapamadığın ne varsa bu yaş gününle hayallerini gerçekleştirmeye başla. Hiçbir zaman geç değildir. Benim hayalim sendin. Bak nasılda gerçekleştin. Mutlu yıllar altın kalpli sevgilim.

-> Dostluğumuzu daha da pekiştirecek bir yıl olsun. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur ve şans getirsin. Doğum gününü kutlar, her daim yanında olduğumu bilmeni isterim. Nice mutlu senelere…

-> Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun, yüzüme gülümseme getiriyorsun ve her dokunuşun beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. Emin ol seni her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

-> Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.

-> Şair olsam en güzel şiiri sana yazardım. Ressam olsam en güzel resmi yine sana yapardım.  Pek yetenekli değilim elden ne gelir. Ancak telefon mesajı çekebildim.  Yaş günün kutlu olsun bir tanem.

-> Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel doğum günü kutlama mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları. 

Değişik Doğum Günü Mesajları Uzun

-> Birlikte geçirdiğimiz her an sana daha da aşık oluyorum. Beni bu dünyada en mutlu eden kişi sensin aşkım. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

-> Mutlu yıllar can yoldaşım, arkadaşım ve güzel sevgilim…Hayatıma mutluluk getirdiğin için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da güçleniyor. Doğum günün kutlu olsun!

-> Gündüz yıldızlar ve ay görünmez. Ama  bilirsin gece onlar geri gelecek. Sana olan sevgim de böyle aşkım. Her zaman göremesen de ben hep yanındayım aslında. Bunu hatırlamak için gökyüzüne bak daima. İyi ki doğdun meleğim.

-> Senin olduğun her yerde yanında olmak istiyorum. Sıcaklığını hissetmek ve tatlı sözlerini duymak için can atıyorum. Geleceğimi seninle hemen başlatmak istiyorum. İyi ki doğdun sevgilim. Nice yaş günleri dilerim birlikte geçirip birlikte güleceğimiz.

-> Gel yüzüme dokun ve dudaklarımı öp, seni özledi ruhumun her bir parçası. Sensiz eksik, sensiz yavanım. Her bir parçam senin dokunuşlarınla değer kazanıyor. Bu kutlu günde seni bana bağışladığı için Tanrı’ya minnettarım. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

-> Lütfen birazdan eve gel ve yüzüme konduracağın bir buseyle bir gülümseme yerleştir çünkü çok uzun zamandır uzaktasın. Seni özlüyorum ve seni seviyorum. Yaş gününde sana en güzel dileklerimi, kalbimin en derin ve sadece senin sahip olduğun yerden gönderiyorum bir tanem.

-> Göğsümde neden bu derin acıyı hissettiğimi açıklayamıyorum. Kalbim kanıyor mu? Ruhum ilk defa seninle hissettiriyor kendini. Sadece senin aşkın ve sevgin bana yaşam gücü veriyor. Doğduğun günle benim kaderimde yazılmış oldu şimdi anlıyorum. Sevgilim sana benimle geçecek nice mutlu seneler diliyorum.

-> Seninle olmak, bu sevginin ve senin hakkını veremeyeceğim korkusu yaşadığım bir duygu. Geçmişte yaşadığımız tüm ölümsüz hatıralar benim aklımı başımda tutmaya yarayan tek şey.  Bu dünyaya gelişinle aslında ben bir kez daha doğdum. Varlığınla mutlu ve aşkınla yepyeni bir insanım ben. İyi ki doğdun bir tanem.

-> Üzerine söylenecek milyon tane şey var belki de bugün ama ben yine bütün sadeliğimle sana içimden geçenlerden bahsedeceğim. Doğum günün kutlu olsun demek istemiyorum çünkü herkesten duyuyorsun. Daha özel olmalı dostum, doğduğun güne kutlu olsun varlığın. Bugün sen doğmamış olsaydın, hiç bir anlamı olmayacaktı günün. Seviliyorsun.

-> Ne çabuk geçti yıllar, ne çabuk kovaladı zaman böyle peşimizi. Büyüdük kocaman insanlar olduk fakat unutulmayan dostluklar kurduk. Unutulmayan superguzelsozler.com dostların bir de unutulmayan özel günleri vardır. Bugün de senin günün dostum. Hayatıma girdiğin, benim için çabaladığın uğraştığın ve diğer yaptığın her şey için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun.

-> En güzel yaşlarda buluşmak dileğiyle canım dostum. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana hayatın bütün güzellikleriyle birlikte gelsin. Her zaman mutlu ve başarılı ol. Sevdiklerinle dolu dolu geçirebileceğin uzun yılların, yeni yaşların olsun. Çok mutlu l ve her zaman böyle saf kal. Hayatın ve inanların seni değiştirmesine asla izin verme. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

-> Akıllardan hiç silinmeyecek bir tarih bugün. Sen iyi ki doğmuşsun be kardeşim. Hayatta sırtımı dayayabileceğim, hiç düşünmeden seninle her ateşe atlayabileceğim bir dostluğa sahip olduk. Birbirimizin yanından hiç eksik olmayalım ve her doğum gününde yanında olayım diyorum ve fazla uzatmadan sadede geliyorum. ? Doğum günün kutlu olsun; nice sağlıklı, başarılı, huzurlu ve mutlu yıllara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir