Kankaya İyi Geceler Mesajı

Sevgiliye, arkadaşa ve eşe iyi geceler mesajı yazılarımızdan sonra bu yazımızda Kankama iyi geceler mesajları, kankaya iyi geceler mesajı komik ve kankaya iyi geceler mesajı esprili mesajlarını okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Kankaya İyi Geceler Sözleri Kısa

Kankaya İyi Geceler Sözleri Kısa

-> Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.

-> İnsanın senin gibi her zaman güvenebileceğim bir kankasının olması harika bir duygu. İyi geceler kanka.

-> Gönüldesin, dilde güzel sözdesin. Daima bizimlesin. Allah rahatlık versin iyi geceler kardeşim.

-> Evinin içi huzur dolsun. Mutluluklar her gece tüm meyvelerini sana sunsun. Gecen hayırlı, yolun ışıklı olsun. İyi geceler kankam.

-> Gece olduğunda, artık birbirimizle beraber olmayabiliriz. Ama arkadaşlığımızın sıcaklığı her daim kalbimde olacak canım kankam.

Reklamlar

-> Kara bulutları tıraş edip hayatının en karanlık yerindeki yıldızları aramana yardım edecek biri olacağım. İyi geceler dostum.

-> Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler kankam.

-> Cennetten gelen melekler senin için en tatlı hayalleri getirsin. Mutlu hayaller uzun ve keyifli uygular dilerim. İyi geceler dostum.

-> Aklımdasın bu saatte. Yarın görüşmek üzere. Her zaman gönüldesin bilesin. İyi geceler kankam.

-> Hayatında huzur ve güzellikler daim olsun. Seni seviyorum kankam. İyi geceler.

-> Günüme kötü bir başlangıç yapmış olsam bile, seninle geçirmek sihirli bir şekilde parlak bir güne dönüşüyor kanka. İyi geceler en iyi kankam.

-> Şu anda yaşadığın yer huzurlara doluysa eğer, orada sen bulunduğun içindir. Hayırlı geceler kankam.

-> Hayatının geri kalanını bu gece yaşa çünkü yarın çok iyi bir gün ikimiz için doğacak İyi geceler dostum.

-> Gönüldesin kardeş daha ne istersin. Sabahın seherinde gülümseyerek uyanman temennisi ile tatlı rüyalar.

Reklamlar

-> Uzun bir mesaj yazma telaşında değilim. İyi geceler kanka.

-> Ben seni tanıdığıma hiç bir zaman pişman olmadım. İyi ki varsın. İyi geceler canım kankam.

-> Tek istediğim sana iyi bir gece dilemek  dostum, uyumadan önce aklımdaki son düşünce sensin.

-> İyi geceler dostum sen Rabbimin karanlık gökyüzünde parıldayan bir şekilde bana sıcak bir gülümsemeyle bıraktığın yıldızsın.

-> Hüzzam rüzgarları esmeye başlarken ansızın gelirsin aklıma. İyi geceler kardeşim. Allah rahatlık ve huzur versin.

-> Yine oldu gece. Yeni umutlara gebe her gece. Huzurla kal kankam. İyi geceler.

-> Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler kankam.

-> Senin gibi bir arkadaşı bulduğum için şanslıyım. Bu mesajı sevgiyle gönderiyorum. İyi geceler dostum. Tatlı rüyalar.

-> Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler kankam.

Reklamlar

-> Allah’ım en güzel yarınları senin için versin. İyi geceler kankam.

-> Arkadaşlığımız ay ışığından daha parlak. Çünkü ay sadece geceleri ortaya çıkar. Ama arkadaşlığımız 24 saat sürüyor. İyi geceler dostum.

-> Bir şey gelse başıma, inan ki hiç duraksamadan hemen arayacağım insanlar arasındasın. İyi ki varsın, iyi ki benim kankamsın. Gecen hayırlı olsun kankam.

Kankaya İyi Geceler Mesajı Komik

-> Kanka, sen benim karanlığımdaki aydınlıksın, Yanlışımda doğru, sertliğimde kolay. Sıkıcımın içinde parlak,  Kaşlarımdaki gülümseme, üzüntümdeki mutluluksun. İyi geceler kanka.

-> Gece geldiğinde, artık birbirimizle olmayabiliriz. Ama arkadaşlığımızın sıcaklığı her zaman beni rahatlatmak içindir. İyi geceler dostum.

-> Tatlı uykular canım kankam, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun. İyi geceler.

-> Sevgili kankam, seni tanıdığım en güzel fikirli insansın. Sana  huzurlu bir gece diliyorum. İyi geceler kanka.

-> Dostun selamı gelirde insan mutlu olmaz mı? Sana da iyi geceler değerli kankam.

-> Bir gün boyunca gereksiz kelimelerimi dinledikten sonra kendini çok yorgun hissediyor olmalısın. Şimdi uyuma zamanı. En iyi uyku ve hayatın en tatlı rüyalarına sahip olmanı diliyorum. İyi geceler kanka.

-> Hayatta hiçbir sebepten dolayı üzülmene gerek yok çünkü her zaman arkan da duran bir kankan var. İyi geceler sevgili dostum.

-> Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım kankam iyi geceler.

-> Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun, iyi geceler kankam.

-> Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun, iyi geceler kankam.

-> Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. İçinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. İyi geceler kankam.

Kankaya İyi Geceler Mesajı Resimli

-> Uyumadan önce iyi geceler dileyecek birinin olması harika bir duygu kanka. İyi geceler kankam.

-> Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Yıldızlar şahidim olsun ki bu dünyada yanımda en iyi kankam olarak hep sen olacaksın. İyi geceler canım kankam.

-> Arkadaşlığımızın anıları ayın ışıltısı gibi ve birlikte geçirdiğimiz eğlenceli zamanlar hayatımın gökyüzünü aydınlatan yıldızların parıltısı gibi. İyi geceler kanka.

-> Canım kankam bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.

-> Senin gibi bir dostum var. Daha ne isterim ki. Gecen hayır olsun canım dostum.

-> İyi geceler kanka, sakın bana kanma.

-> Seni seviyorum değerli dost. Gecen hayrola.

-> Arkadaşa iyi geceler mesajı göndermeden uyku tutar mı sandın? İyi geceler kanka.

-> Gecen güzel, aydınlık ve keyfin sürekli olsun. İyi geceler, güzel düşler kankam.

-> Bugün benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim, sen harika bir insansın ve arkadaşlığına değer veriyorum. İyi geceler dostum.

-> Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel kankam.

-> Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim kankamsın. Mutlu ve güzel geceler kankam.

-> Gecen hayırlı olsun canım kankam. Hayırlı geceler.

-> Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun canım kankam.

-> Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin kankam.

-> Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun gecelerine, bin bir hayalin gerçeklerle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler kankam.

-> En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör kankam tatlı uykular. İyi geceler kankam.

-> Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım kankam.

-> Sen benim için değerli bir arkadaşsın. Uykunda en tatlı rüyalar seninle birlikte olsun kanka. İyi geceler

Kankaya İyi Geceler Mesajı İnstagram

-> Bitmez diye düşündüğünüz bir gün daha tükendi işte. Ve şimdi yeniden gece oldu. Gecen hayırlı yolun aydınlık olsun. İyi geceler kankam.

-> Tatlı rüyalar canım kankam. Gözlerini açtığında, güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

-> Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım. İyi geceler kankam.

-> Gece karanlık ve uzun. Sana tüm yorgunluğunu alacak huzurlu bir uyku diliyorum. İyi geceler kanka. tatlı rüyalar.

-> İyi ki benim hayatımdasın. İyi ki seni tanımışım. Benimle olduğun, kankam olduğun için teşekkürler. İyi geceler arkadaşların en iyisi.

-> Sabah uyandığımda, günümün harika olacağını biliyorum çünkü senin superguzelsozler.com gibi günlerimi özel yapabilecek bir kankam var. İyi geceler dostum.

-> Gecenin tadını çıkar ve hayatını düşün. Sen Rabbi’min özel bir hediyesisin. Sana harika bir gece diliyorum. Sağlıklı, mutlu dolu gecelerin olsun kanka.

-> Sabah görüşmek dileğiyle, iyi geceler dostum.

-> Her gece çok mutlu bir şekilde uyuyacağım çünkü sayende çok özel anlar yaşıyorum. En iyi kankam oldun ve bunu takdir ediyorum. Dinlen ki enerjin bol olsun kanka. İyi geceler

-> Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın, onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın, öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik kankam.

-> Ay karanlıkken gökyüzünü aydınlatırken, ben zor zamanlardan geçerken senin tavsiyenle hayatımı aydınlatıyorsun. İyi geceler dostum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir