Öğretmene Güzel Mesajlar

Bu yazımızın içeriği: Öğretmene Güzel Mesajlar, Öğretmene Uzun Mesajlar, Öğretmene Duygusal Mesajlar, Öğretmene Sevgi Mesajları, Öğretmene Anlamlı Mesajlar, Öğretmene Güzel Mesajlar Uzun, Öğretmenime Güzel Mesaj, Öğretmenime Öğretmenler Günü Mesajı

Reklamlar

Öğretmene Güzel Mesajlar

Canım öğretmenim sen bizlerin her şeyi oldun, sen bizlere her şeyi öğrettin. İyi ki varsın ve iyi ki bizim öğretmenimizsin.

Benim öğretmenim iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Benim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın. Aynı bu mesajı okuyan öğretmenim gibi.

Siz bize bir harf değil 29 harf öğrettiniz bizler size ömrümüz boyunca köle olsak bile sizin hakkınızı asla ödemeyiz öğretmenim.

Benim öğretmenim en zor anlarımda hep yanımda oldu, yeri geldi bir arkadaş, yeri geldi bir sırdaş oldu. Seni çok seviyorum öğretmenim.

Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman, şefkat elini her yere uzatan, en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır.

Reklamlar

Bizlere bilgiyi öğreten, bizi eğiten, bizlere sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.

Öğretmen gül bahçesinin en güzel gülü gibidir, etrafındaki her şeyi kendine hayran bırakır.

Benim bu başarımda pay sahibi olan tüm öğretmenlerime canı gönülden sonsuz teşekkürler. Biliyorum sizler benim gibi yenilerini yetiştirmek için hiç durmayacaksınız.

Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Öğretmen okula geldiği zaman her şeyini unutur öğrencilerinden başka, öğretmen öğrenciler için kendini sürekli geliştirir.

Öğretmen ne zaman mutlu olur; öğretmen öğrencisini başarılı olduğu, iyi bir yere geldiği zaman mutlu olur.

Öğretmen her zaman öğrencisini düşünen ve her zaman onun iyiliği için ter dökendir. Öğretmen kendi mutluluğunu bir kenara koyup öğrencisini mutlu ve başarılı etmek için uğraşandır.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyorum canım öğretmenim.

Reklamlar

Bazı dersler vardı Allah’ım hiç bitmesin dediğimiz, o derslerin gelmesini dört gözle beklediğimiz ve o dersi anlatan siz değerli öğretmenimizin hiç gitmesin diye dua ettiğimiz öğretmenim.

İnsan doğar önce annesini sonra babasını tanır, daha sonra çevresindeki diğer insanları ama okula başladığı zaman bir insanla tanışır ki onu bir daha hiçbir zaman unutamaz ve her zaman çok sever. Kim mi işte bu mesajı okuyan değerli öğretmenim.

Öğretmen öğrencileri aydınlatmak için bir yanan fener gibidir. Canım öğretmenim sende bizleri aydınlattığın için teşekkür ederiz.

Canım öğretmenim sen dikenli yollardan koşarak gitmeyi öğrettin, sen zor zamanlarda bile gülmeyi, her ne olursa olsun insanları sevmeyi öğrettin. İyi ki varsın öğretmenim.

 

 

Öğretmen geleceğe bizleri yetiştiren, geçmişin önemli olaylarını bizlere hatırlatan büyük insandır.

İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

Öğretmenim ben sizi çok seviyorum, ömrüm boyunca sizi ve benim için yaptıklarınızı unutmayacağım. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Reklamlar

Siz her zaman kalbimde yaşayacak ve her zaman hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız öğretmenim.

Sevginizle kalbimde açan gül hiçbir zaman solmayacak canım öğretmenim

Canım öğretmenim seninle ilk tanıştığımız yani okulun ilk gününü hiç unutmuyorum sen benim elimden tutup beni sırama götürmüştüm. Ben senden çok korkmuştum ama senin o güler yüzünü gördükten sonra seni çok sevdim ve her zaman da seveceğim. Sen bana sadece ilk okulda değil hayatımın her döneminde bir ışık oldun. Yanlışlarımı beni üzmeden kırmadan düzelttirdin. İyi ki varsın canım öğretmenim.

Gençlik çok başka bir şeydir genç olmayanlar bunu bilemez. İşte tam gençliğimde tanıştım bir öğretmenle beni anlayan, bana benim gibi yaklaşan bir öğretmen. Okula gitmek istemeyen biri iken bana okulu sevdiren öğretmen. Bir çok hatamı yüzüme vurmak yerine gülerek bana hatalarımı sezdiren öğretmen. Şimdi benim buralara gelmemde benden çok emeği olan öğretmen. Evet bu öğretmen şimdi bu mesajı okuyan öğretmen. Çok teşekkür ederim yaptıkların için öğretmenim. Seni hiçbir zaman unutmayacağım.

Hiç unutamadığım bir öğretmenler günüydü öğretmenime bir hediye almıştım ama utandığım için cebimden hiç çıkaramamıştım. Teneffüs olunca herkes dışarı çıktığı zaman hemen gidip masasına bıraktım. Öğretmenim kim bıraktı bunu dediği zaman gözlerime bakmıştı evet benim olduğumu anlamıştı sonra bana gelerek kulağıma teşekkür etmişti. Canım öğretmenim ben seni çok sevdim ve her zaman da seveceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir