Flörte İyi Geceler Mesajı

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde okuyabileceğiniz flörte iyi geceler mesajları kısa, flörtüm için iyi geceler mesajı ve flörte iyi uykular mesajlarını bulabilirsiniz.

Reklamlar

Flörte İyi Geceler Sözleri

Flörte İyi Geceler Sözleri

-> Gecenin yolundan geçmeden şafağa ulaşamazsınız. İyi geceler…

-> Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

-> Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.

-> Mutlu olacağım derken bir başkasının mutluluğunu çalmayın… İyi geceler.

-> Evet, sıcak yataklarımızın yolunu tutmalıyız. Herkese iyi geceler dilerim.

-> Uyuyamak demek, soru sormak demek, zaten cevabı bulsa insan, uyuyabilecek.

-> Gecelerime ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol, iyi geceler aşkım.

-> Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…

-> İnsan hayattan yorulduğunu zanneder ama en çok kendinden yorulur. İyi geceler.

Reklamlar

-> Şu uyku insanın sevgilisi gibi bir şey, gelmeyince sinirlendiriyor. İyi geceler.

-> Usandım boş yere hep gitmeler, gelmelerden; bırakın uyuyayım, yandım kelimelerden!

-> Gecenin sessizliğinde birbirimizin kalbinde buluşmak üzere iyi geceler gözümün nuru.

-> Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gök kuşaklarını değil. İyi geceler.

-> En sevdiğin kitabın en güzel bölümünü rüyanda görmen dileğiyle arkadaşım iyi geceler.

-> Hadi uyuyalım artık. Hadi! Herkes uyusun. Sessiz olsun her şey. Ben çok yoruldum çünkü.

-> Çok kurnazca ve insafsızca lanetlenmişim ben; cennetin ortasında cehennemdeyim… İyi geceler.

-> Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

-> En iyi yıllarımı boşu boşuna yitirdiğimi şimdi her zamankinden daha iyi anlıyorum! İyi geceler.

-> Senin insanı gerçekten mutlu edebilen son derece müthiş, sakin bir gülümsemen var. İyi geceler.

-> Hayatın boyunca hep koşarsın yetiştiğin sadece nasibindir. İyi geceler dostlarım, alıştım bu dünyaya…

-> Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar aşkım.

-> Dünyada eşi benzeri olmayan tek varlığım, her şeyden değerli olan meleğim; iyi geceler! Seni seviyorum.

Reklamlar

-> Uyku, kendinizi savunmasız halde huzura bıraktığınız anı ve en masum halinizi temsil eder. İyi geceler.

-> Uykunun içinde bir rüya, rüyamda bir gece, gecede ben… Bir yere gidiyorum, delice… Aklımda sen. Özdemir Asaf

-> Tek gözümü bile zor açık tutacak haldeyken uykum yok konuşabiliriz dediğim kişisin sen. İyi geceler hayatım.

-> Sessizliğini duymayan birine sevdanı verme. Göynün incinir, uykuların ziyan olur. İyi geceler, tabi mümkünse…

-> Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

-> İyi geceler canım derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.    Özdemir Asaf

-> Seni o kadar çok seviyorum ki; sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler aşkım.

-> Gücün sertlikten epey farklı olduğunu ve kırılganlığın zayıflıkla aynı anlama gelmediğini kavrayanlara iyi geceler.

Reklamlar

-> Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

-> Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler.

Flörte İyi Geceler Mesajları Kısa

-> Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

-> Kendimi unuttum, fotoğraflarım silindi duvarlarda, iyi geceler size, gece geceyse eğer ve iyi diye bir şey varsa dünyada…

-> Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

-> Şu anda sen uyurken, tatlı rüyalar görürken; ben seni düşünüp, seni çizeceğim odamın boş duvarlarına sevgilim. İyi geceler.

-> Sürekli aklımda olduğun ve hiç uyumadığım bir gecedeyim. Senin olmadığın hiçbir gece aydınlık olamaz iyi geceler nazlı çiçeğim.

-> Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım.

-> Son geceyi daha değişik biçimde geçirmek isterdim. Ama son geceler hiçbir zaman iyi bir şekilde geçmez. Son hiçler güzel değildir.

-> Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

-> Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

-> İnsan talihi bu idi. Hiç kimse yıldız olarak kalamıyordu. Muhakkak hayalimizdeki yerinden inecek, herkese benzeyecekti. İyi geceler.

-> Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle… İyi geceler.

Flörtüm İçin İyi Geceler Mesajı

-> Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim. İyi uykular.

-> Affet beni. Akşamın şu geç saatinde sana iyi geceler dilerken, kendimi, her şeyimle bir solukta veriyorum sana, mutluluk, sende erimek!

-> Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

-> Size inanmış, güvenmiş birini; hayal kırıklığına uğratmayın. Sevgi, güven, inanmak ve emek ister, suistimal etmeyin… İyi geceler dilerim.

-> Sen benim özlemini çektiğim her şeysin. Yokluğunu çektiğim her şeysin. Sen benim baktığım her şeysin. Uyku diye yattığımsın. İyi geceler…

-> Merhamet olmazsa kalp kiracında. Tahtın da kurtarmaz seni tacında. Bir kara sevdanın darağacında, Senin de ipini çeken bulunur. İyi geceler…

-> Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

-> Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

-> Bir günaydın mesajınla bile odama güneşin ışıltısı doğduğu günlerim olmuştu, iyi geceler demediğinde gönlüme karanlığın çökeceğini bilemedim…

-> Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun arkadaşım iyi geceler.

-> Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

-> Her yüreğin rahatlamak, huzur bulmak için çekildiği bir köşesi vardır. Ben de artık köşeme çekileyim. Yüreğiniz kıymet bilene emanet. Hayırlı geceler.

-> Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünkü gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.

-> Tanrı biliyor! çokça bir daha uyanmamak dileğiyle, hatta umuduyla yatağa uzanıyorum: ve sabahleyin gözlerimi açıp, yine güneşi görünce, perişan oluyorum.

-> Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

-> Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

-> Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Flörte İyi Uykular Mesajları

-> Ne kadar zaman geçerse geçsin, hangi öznelere iyi geceler öpücüğü verirse versin tenlerimiz, seni hala titreye titreye seviyorum, biliyorsun aslında… Yine de bil istedim…

-> Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında superguzelsozler.com mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat sevdiğim!

-> Her ay’a bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma… İyi geceler prensesim.

-> Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim, her şeyim, biricik aşkım!

-> Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha gaddarca oynar oyununu sen yanımda yoksan… İyi geceler sevgilim.

-> Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

-> Kimi için bitmez bu gece, kimi de çoktan dalmıştır pembe düşlere.. Kimi sevdiğinin yüreği ile uyur, kimi de sevildiğinin hayali ile avunur. Kalbindeki insana sarılman dileği ile iyi geceler.

-> Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

-> Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular.

-> Hani kurumuş toprak yağmur bulutlarını hasretle bekler ya sulanıp yeşermek için. İşte iyilik melekleri de seni toprağın suya hasret kaldığı gibi o narin uykunda başucunda beklesin. Gecen ırmaklar kadar berrak aksın sevgilim iyi geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir