Görümceye Doğum Günü Mesajları

Görümceye Doğum Günü Mesajları, Görümceme Doğum Günü Sözleri, Görümce Doğum Günü Mesajları Esprili, Görümceye Resimli Doğum Günü Sözleri, Görümceye Doğum Günü Mesajları Facebook, Görümceye Doğum Günü Mesajları Kısa Ve Uzun

Reklamlar

Görümceye Doğum Günü Mesajları

Görümceler İçin Doğum Günü Mesajları

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun görümcem.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Doğum günün kutlu olsun görümcem.

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerin ile birlikte geçireceğin güzel bir yıl yaşarsın umarım. Neşe dolu bir yıl geçirmen dileğiyle.

Reklamlar

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara görümcem.

Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara görümcem…

Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara.

Hissettiğin yaşta geçireceğin neşeli ve keyifli bir 365 gün olur umarım senin için. Doğum günün kutlu olsun görümcem.

Umutlarını ve neşeni koruyabileceğin, hayattaki zorlukların seni yıldırmayacağı bir yıl geçirmeni diliyorum. Güzel yaşlara görümce…

Reklamlar

Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Nice mutlu daha çok yılların olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara…

Hmm… Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım; Dur dur buldum Doğum günün superguzelsozler.com kutlu olsun! Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle… Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun…

Reklamlar

Doğum günleri özel günlerdendir. Sevdiklerimizin, arkadaşlarımızın, annemizin, babamızın, eşimizin, çocuğumuzun, eltimizin, görümcemizin ve daha birçok kişinin doğum günlerinde onlara güzel mesajlar göndererek doğum günlerini kutlar ve onları mutlu ederiz. Görümceler genelde gelinler tarafından sevilmeyen kişiler olarak bilinir ama bu durum her zaman böyle değildir. Bazı gelin ile görümce öyle iyi anlaşmaktalar ki iki dost, iki arkadaş gibi hareket etmektedirler. Görümceye doğum günü mesajı göndererek onu mutlu edebilirsiniz. İki satırlık bir doğum günü sözü veya mesajı ile birini çok mutlu edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir