Güzel Kızım Sözleri

Sayfamızdaki bu yazımızın içeriğinde sizler için hazırladığımız annenin kızına güzel sözleri, babanın kızına güzel sözleri ve babadan kızına duygusal sözlerini okuyabilirsiniz.

Reklamlar

Güzel Kızım Sözleri Kısa

Güzel Kızım Sözleri Kısa

-> Güzeller güzeli güzel kızım yüzün her daim böyle gülsün inşallah.

-> Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez.

-> Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

-> Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor.

-> Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır.

-> Sen bizi gönül kuşumuzsun kızım, kanadın hiç kırılmasın.

-> Bana dünyayı kucakla deseler, ben gider kızıma sarılırım.

-> Kızım demek bulaşıkçım, temizlikçim, aşçım demek değildir.

-> Sen benim en sağlam dayanağım, mutluluk kaynağımsın kızım.

Reklamlar

-> Karşına hep senin gibi güzel yürekli insanlar çıksın biricik kızım.

-> Ebeveynler olarak yavrum, canım diye taltif etmeyi de bilmek lazım.

-> Kızım sen kurduğum, cümlelerde öznesin; bu evde baş tacı, bu evde gözdesin.

-> Canım kızım o gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

-> Sen doğunca gururlandırdın bizi, her zaman da gurur duyduk seninle canım kızım.

-> İnsanın kızından daha iyi bir arkadaşı yoktur. Kimsenin de senin gibi bir kızı.

-> Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

-> Bir insanın kızı olması, hayattaki en büyük şansıdır. Oğlu ise en büyük gururudur.

-> Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

-> Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

-> Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.

-> Sen hiç solmayan gül, hiç kurumayan sümbül, sanki neşeyle şakıyan, bir bülbül gibisin kızım.

-> Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

-> Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

Reklamlar

-> Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor. Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

-> Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

-> İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş.

-> Dünyaya geldiğin andan itibaren canımın içi kızım, hayat kaynağım oldun. Canım kızım iyi ki sensin, parlayan yıldızımsın.

-> Seni kucağıma aldığım ilk gün gözlerim dolmuştu, ağlamıştım. Şimdi uzaklardasın ve yine gözlerim doluyor, ağlıyorum kızım.

-> Anne ol anlarsın derlerdi anlamın senin sevginle. Meleğim rabbimin emaneti ince ruhlu güzel çocuğum annen seni çok seviyor.

-> Babalar kızlarına motivasyon aşılayacak tek insanlardır. Bu yüzden baba rolü genç bir kızda oldukça önemli rol oynamaktadır.

Reklamlar

-> Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

-> Canımdan, kanımdan bir parçasın sen kızım. Hayat yolunda ilerlerken her zaman yanındayım. Güzel kızım hayat ışığım sen hep var ol.

Annenin Kızına Güzel Sözleri

-> Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

-> Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

-> Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

-> Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

-> Rabbim ömrünü güzel ve hayırlı eylesin, emeklerinin karşılığını versin, yolun ve bahtın açık olsun canım kızım. Seni çok seviyorum kızım.

-> Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

-> Hani melekler görünmüyordu hep öyle diyorlardı bak benim meleğim görünüyor, her gün gülerek beni karşılıyor. Melek kızım seni çok özledim.

-> Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

-> Ben her türlü zorluklara hiç korkmadan, düşünmeden göğüs gererim çünkü benim dünyalar kadar güzel bir kızım var onun için her şeyi göze alırım.

-> Kıvır kıvır saçlarını tarardın açamazdın, anne bana yardım eder misin diye beni çağırırdın, kızımın saçlarını tarar renk renk tokalar takardım.

Babanın Kızına Güzel Sözleri

-> Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır. Kızım kızım, neden gittin, söyle nerdesin; çaresiz kaldık, gülmez olduk, hangi yerdesin.

-> Oralarda dikkat et kendine, soğuklarda kalıp hasta olma, sen orada hasta olursa ben burada iyi olamam, sen orada üzülürsen ben burada kahrolurum.

-> Melek kızım seni çok özledim. Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

-> Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor. Kızıma güzel sözler yazımızı okumaktasınız.

-> Seni çok özledim canım kızım. Hangi parfüm, hangi çiçek, hangi koku benim kadar güzel kokabilir ki? Hiçbir koku benim kızımın kokusunda daha güzel olamaz.

-> Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

-> Sen bizim göz bebeğimizsin, sen bizim en değerlimizsin, sen uzaklarda özlemle beklediğimiz her an yüreğimizde büyüyen özlemimizsin, sen canımız, canımızın içisin.

-> Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Güzel Kızım Sözleri Duygusal

-> Canım kızım melek kalbim sen hep mutlu ol, rabbim yoluna iyi insanları çıkarsın.  Canımdan can verdiğim rabbime her gün şükrettiğim. Dünyalara bedelsin yavrum.

-> Sen dünyaya geldiğinde hayatımızda tarifi olmayan sevgi var oldu. Anne olduk baba olduk evlat nedir onu anladık. Rabbim hayat yolunu aydınlatsın biricik kızımız seni seviyoruz.

-> Geçen kadınlar kendi kızlarını övüyorlardı benim kızım çok iyi, benim kızım çok becerikli diye. Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

-> En güzel nağmeleriydi müziğin,ayak seslerin, anlamsız kelimeleri sıraladığın şarkılar ruhumu okşardı. Neden büyüdün, küçük kalsaydın ya kızım, çocukluğunla ne de güzel günlerimiz vardı.

-> Senin gibi bir kızı olmayan biri asla kızı olmanın mutluluğunu bilemez. Senin gibi bir evlat herkese nasip olmaz. Sen benim hayata tutunuşum, yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum kızım.

-> Kızım, hayat mucizem… Varlığınla hayat bulduğum, doğduğun andan itibaren hayatıma kattığın yoğun mutluluk ve şükür için sonsuz şükür. İyi ki benim kızımsın seni çok seviyorum melek kızım

-> Kız çocukların annesinin arkadaşı derler. Prensesim doğduğun andan beri hayatımı anlamlandırdın. Her gün her saniye büyüdükçe güzelliğinle büyülendim yaşam perim canım kızım seni seviyorum.

-> Canım kızım ilk göz ağrım rabbim seni verdiğinde minicik bir bebektin emanettin. Şimdi kendi ayaklarının üzerinde duran harika bir genç kadınsın. Yaşın kaç olursa olsun sen benim minik bebeğimsin.

-> Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan superguzelsozler.com okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin.

-> Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

-> Kızım benim! Dudağımda tebessümsün, dilimde sözüm. Kalbim, canım, iki gözüm. Bilir misin, ahlarımın ardında ismin gizlidir hep. Söylemem, ağlamam, dert yanmam kedere, içimedir tüm akışı nehirlerin. Özlemim, gözyaşım, suskunluğum sanadır. Doğu rüzgarında ben seni koklarım, yorgun bakışlarım hep gittiğin yoldan yanadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir